Přejít na obsah


Fotka

Chorvatsko - severní část


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2007 - 23:17

Jedu v létě do okolí Rabacu v Chorvatsku. Našel jsem sice mapu pro GPS, ale je zhruba na úrovni BASE mapy :-(

A další mapy jsou jen pro některé ostrovy, jinak jsem nic nenašel.

Nemáte někdo WPT a podobně z okolí? 


  • 0

#2 ja-prvy

ja-prvy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2007 - 15:39

Ak by ti slo cisto len o nahlad do mapy alebo naplanovanie trasy (resp naplanovanie waypointov pozdlz vypocitanej trasy), da sa stiahnut napriklad update pre AdriaTopo 1.10, pouzit demo kluc a mozes veselo planovat. Ale funguje to len pre mapsource, nroute odmieta pouzivat demo kluc.
  • 0

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2007 - 19:25

ja-prvy: Ak by ti slo cisto len o nahlad do mapy alebo naplanovanie trasy (resp naplanovanie waypointov pozdlz vypocitanej trasy), da sa stiahnut napriklad update pre AdriaTopo 1.10, pouzit demo kluc a mozes veselo planovat. Ale funguje to len pre mapsource, nroute odmieta pouzivat demo kluc.

To by mi asi stačilo, v nouzi si vyrobím malou orientační mapku okolí a stačí to.

Ale nějak nevím co a odkud si mám stahnout a už vůbec nechápu ten DEMO klíč :-(


  • 0

#4 ja-prvy

ja-prvy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2007 - 16:06

http://www.adriatic-...iaTOPO_1.10.exe

v UnlockWizarde namiesto 25 znakoveho odomykacieho kodu zadaj "DEMO", funguje len pre mapsource (nroute pri spusteni kluc demo vymaze z registrov, takze mapsource spusteny po nroute bude mat zase pindy ze je uzamknuty mapovy detail, ale staci znovu odomknut s klucom "demo")


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama