Přejít na obsah


Fotka

prihlaseni na GC pres Operu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#1 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2007 - 0:08

Ahoj, urcite to bude nejaka banalita, ale nejsem s to na to prijit...muj problem je nasledujici: koupil jsem MT SE K750i, stahl a nainstaloval do nej Operu, lec pri pokusu o prihlaseni na GC.com se mi sice uvodni stranka nacte, ale po zadani Username a Password(u) telefon zahlasi "Zpracovavam" a nasledne opet zobrazi uvodni stranku pro neprihlaseneho uzivatele... Doufam, ze to je z meho zmateneho popisu alespon trochu jasne... Pokud by nekdo nahodou vedel, v cem je zakopany nejlepsi pritel cloveka, budu rad, kdyz se podeli o informace. Dekuji M.
  • 0

#2 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2007 - 9:43

Ten problém mám i já. Ale až teď - normálně to fungovalo. Myslím že to souvisí se změnami na gc.com. Používám teď v Opeře - wap.geocaching.com, ale je to nic moc. A nebo javu Handy geocaching.


  • 0

#3 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2007 - 10:07

Ahoj, me prihlasovani pres mobil neslo skoro cely vikend - patek, sobotu se mi nepovedlo prihlasit ani pres Operu na symbianu, ani pres Operu mini, ani pres Handy Geocaching, proste to neslo. V sobotu k veceru se to najednou povedlo. Uz jsem si myslel, ze je chyba na mem prijimaci ale asi ne, jak to vidim. Samozrejme to neslo, kdyz jsem to nejvic potreboval :o((

  • 0

#4 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2007 - 10:16

Mě to přes Operu mini nejde pořád.[:(]


  • 0

#5 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2007 - 14:20

Taky mi to nejede a nešlo to už v pátek, ale na nápovědu jsem se dostal, souřadnice jsem už měl v GPSce.

  • 0

#6 Bill22

Bill22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2007 - 15:20

Hanysek & Hanculka:

Mě to přes Operu mini nejde pořád.[:(]

Ahoj, já jsem na tom stejně, Opera nejde ani na přes PocketPC. Ostatní prohlížeče tam fungují - IE a Minimo. 


  • 0

#7 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 1:53

Stejny problem - Opera mini, zadne prihlaseni [:(]. Mozna by to nejaky prispevatel do for na GC.com mohl nadhodit jako chybku, jelikoz predtim to normalne slo - nevim tedy, proc ten proces logovani upravovali, ach jo...

  • 0

#8 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 20:02

Tak mě to nechalo na holičkách, když jsem se těšil, jak na druhém konci republiky najdu jednu, dvě pixličky, doposud jsem podle toho hledal bez problémů i multiny, teď abych zase vytáhl tiskárnu [:'(] , nevíte někdo co s tím?



Používal jsem aplikaci web n walk, co bych mohl místo toho nainstalovat do nokie, aby mi to fungovalo? 


  • 0

#9 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 20:16

TechNick:

Tak mě to nechalo na holičkách, když jsem se těšil, jak na druhém konci republiky najdu jednu, dvě pixličky, doposud jsem podle toho hledal bez problémů i multiny, teď abych zase vytáhl tiskárnu [:'(] , nevíte někdo co s tím?



Používal jsem aplikaci web n walk, co bych mohl místo toho nainstalovat do nokie, aby mi to fungovalo? 

Zkus Handy geocaching.


  • 0

#10 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2007 - 13:42

Nešlo mi to ani s handygeocaching, což se vyřešilo novou verzí této prima aplikace, ale přesto bych chtěl, aby fungovala i ta opera (web n walk), zobrazuje to i případné obrázky v listingu, což je občas potřeba.
 


  • 0

#11 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2007 - 8:41

minarjo: Stejny problem - Opera mini, zadne prihlaseni [:(]. Mozna by to nejaky prispevatel do for na GC.com mohl nadhodit jako chybku, jelikoz predtim to normalne slo - nevim tedy, proc ten proces logovani upravovali, ach jo...



Teď si uvědomuju, že mi v úterý nešlo na PDA přes operu se přihlásit, musel jsem logovat přes IE. Podnět jsem napsal do fóra na GC.com, http://forums.ground...howtopic=165448
  • 0

#12 snowhate

snowhate

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2007 - 15:11

v nedeli mi taky opera mini nesla prihlasit :( nicmene sem to pak zkousel i na pc a tam mi to take neslo, az na ponekolikaty pokus :( asi americani moc kesovali a moc zapisovali :)

  • 0

#13 Bill22

Bill22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 8:42

Tak u mě stačilo v Opeře 8.65 na PPC vypnout Javaskript a přihlašování funguje O.K.
  • 0

#14 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 19:24

nejsem si jistý, ale u opery mini v. 3.1 toto není možné. P0řihlašování mi přes operu mini nefunguje už dlouho.
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#15 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 12:18

Tak tak, OperaMini verze 3 přihlášení na GC.com nepodporuje-při přihlašování odesílá GC.com moc dlouhou adresu, kterou nejni OM schopna přelouskat. Řešením problému je nainstalovat si betaverzi opery 4, tam všechno chodí bez problémů...
  • 0
Berda

#16 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 18:16

Jenomže já potřebuju operu mini, myslím že klasickou operu by mi t-mobile vesele účtoval co se datových přenosů týká.
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#17 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 18:33

Použij operu 4 mini beta, taky jsem u T-mobile a v pohodě.
http://www.mobilmani...article=1115924

  • 0

#18 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 18:36

A nebo operu mini 4 beta2.
http://www.operamini.com/beta/
Na obou se bez problémů přihlašuju.B)
  • 0

#19 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 21:50

Hola, mám to vyzkoušeno. U t-mobile je opera mini fakt zadarmo (u zvýhodnění surf&mail nebo tak nějak za 100/měsíčně) a to i poslední verze. Nechal jsem si poslat výpis a je to tak. U ostatních aplikací se platí podle stažených dat. Používám ji pořád a přihlásit se nejde jenom kyž je na GC.com nějaký binec.
  • 0

#20 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 22:24

Opera mini beta2 mi bohužel nejde na pda rozchodit.
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama