Přejít na obsah


Fotka

Smart caching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 0:21

http://www.smartcaching.de/index.html

Narazil jsem na tuto peknou aplikaci, bohuzel to vypada, ze ma problem s vetsim objemem dat, nebo s nejakyma chybama, pac sem tam se pri nacitani GPX sekne.

EDIT: aha tak ted koukam ze je tam omezeni na 100-200 udaju v GPX
 


  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2007 - 13:42

Tak na mojí N6600 to nefunguje :-( ale mám dojem, že je to hodně podobné s Handy Geocaching Lite

  • 0

#3 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2007 - 14:08

MadDogTeam:

Narazil jsem na tuto peknou aplikaci, bohuzel to vypada, ze ma problem s vetsim objemem dat, nebo s nejakyma chybama, pac sem tam se pri nacitani GPX sekne.

EDIT: aha tak ted koukam ze je tam omezeni na 100-200 udaju v GPX 

Tak to by mě zajímalo, jestli to maj jen špatně naprogramovaný nebo to je strop daný přístrojem. Protože 500 záznamů v XML není zas taková darda a zřejmě bych si to osobně ve své aplikaci převedl do nějakého databázovějšího formátu, protože parsovat XML by stačilo jen jednou... 


  • 0

#4 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2007 - 21:48

mno pise tam o omezeni pro alpha verzi takze asi omezeni od nej a doufam ze prozatim.

 
Oproti Handygeocachingu ma tohle obrovskou vyhodu v tom ze nepotrebujes datovy prenos vsechno si neses s sebou. GPX si proste treba z GSAKu vyexportujes na kartu a mas vsechno potrebne pri sobe, bez datovych prenosu a podle mne i lehce prehledneji, ale to je urcite jen subjektivni nazor.
Handy Geocaching ma obrovskou vyhodu v aktualnosti dat a neomezenosti lokalitou, tohle ma jen ty data kteryma to nakrmis.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama