Přejít na obsah


Fotka

login na GC přes mobil


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2007 - 9:58

Poslední dobou (si tak týden nebo dva) mám problém s přihlášením na geocaching.com přes mobil. Po zadání jména a hesla a odeslání, se dostanu opět na přihlašovací stránku a jsem stále nepřihlášen.  Do nedávna to fungovalo v pohodě a nejednou si ani neškrtnu.

Máte někdo obdobný problém, případně uměli by jste mě poradit co s tím. Je to docela nepříjemné, protože se v terénu nedostanu k souřadnicím.

Používám N70 a minioperu v provedení t-mobile web´n´walk.


  • 0

#2 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2007 - 10:11

Zatím to nejde, je vznesen i požadavek na fórech GC.

 

BTW.: Zkusil sis přečíst co je tučným červeným písmem napsáno pod odesílacím tlačítkem??? Protože se to tu již řeší...


  • 0

#3 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2007 - 10:41

Díky, jsem rád , že není chyba na mé straně. Doufám že to bude brzo fungovat.


  • 0

#4 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2007 - 12:04

N70 + "velka" Symbian Opera se chova jeste hur. Pri pokusu nacist popis kese nebo login stranku proste spadne cela aplikace. Je to des. Doufam, ze to brzo zprovozni.

  • 0

#5 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2007 - 2:00

Já na tento problém nenarazil - používám SE W810i + MiniOperu, byť dost zřídka - poprvý jsem tam dal takový ten "permanentní log-in" a od tý doby ho to po mě znovu nechtělo. Když jsem si před týdnem v terénu potřeboval překontrolovat vzorečky na Warriors of Honour (první desítky minut po zveřejnění byla zpřeházená písmena), bez problémů jsem se na GC dostal, od té doby jsem nezkoušel.

  • 0

#6 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2007 - 10:09

jizersky_drak: Já na tento problém nenarazil - používám SE W810i + MiniOperu, byť dost zřídka - poprvý jsem tam dal takový ten "permanentní log-in" a od tý doby ho to po mě znovu nechtělo. Když jsem si před týdnem v terénu potřeboval překontrolovat vzorečky na Warriors of Honour (první desítky minut po zveřejnění byla zpřeházená písmena), bez problémů jsem se na GC dostal, od té doby jsem nezkoušel.

Permanentní login... já jsem se byl "permanentně" nalogovaný až do soboty, kdy jsem se chtěl přes Operu Mini podívat na listing kešky a zjistil jsem, že přihlašovací cookie vypršela a už jsem se nepřihlásil...


  • 0

#7 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2007 - 12:08

Kdyby měl někdo zprávy o odstranění tohoto problému, tak sem napište. Ď

Docela mě to vadí a doufám že to nebude setrvalý stav.


  • 0

#8 vrabcak

vrabcak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2007 - 12:21

Jako nouzovka se zatím dá používat javovská aplikace Handy Geocaching, ta zatím funguje.

  • 0

#9 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2007 - 19:08

A sakra! Tohle vlákno mi nějak uniklo, jinak bych se dnes nemusel divit. Hlásím N6230i web'n'walk stále to nefunguje. [:(]

  • 0

#10 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2007 - 20:00

Dnes v 18:00 sosano nekolikero souradnic a jedna napoveda, logovani zcela bez problemu (N6680 u O2 + Opera mini).
  • 0

#11 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2007 - 20:08

Dnes v 19:00 zkouseno prihlaseni na N6230i a porad to nejede. [:(]
  • 0

#12 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2007 - 20:12

Na nokii N72 se taky nepřihlásím.

  • 0

#13 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2007 - 20:22

Kdyz to Jarrymu funguje, nebude problém v operátorovi?

  • 0

#14 vrabcak

vrabcak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2007 - 21:40

To asi ne, já mám taky SPT O2 a nefunguje mi to.

  • 0

#15 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2007 - 1:35

Jarrymu to funguje proto, ze mu nejspis rovnez jeste nevyprsela cookie permanent loginu, ktera ma platnost odhaduji tak ctrnact dni maximalne - pak se bude muset chte nechte zalogovat znova a zjisti, ze to zatim stale nejde a jit principielne nemuze...

Jeden zahranicni cacher uz zjistil pricinu (viz toto forum GC.com - staci v nem pak vyhledat retezec URL). Po upravach na GC.com se pri logovani v URL nove objevuje nejaky hodne dlouhy parametr, URL vytvorena na login strance je tedy nyni delsi nez 512 znaku, coz Opera mini nezvlada a na 512 znaku ji oreze (maximum delky), proto je prihlaseni neuspesne. Cili jsou 2 moznosti reseni - doslapnout na Operu, aby limit delky URL v pristi verzi Opery mini zvetsila, nebo na Groundspeak, aby URL generovanou na login strance zkratil do puvodnich hodnot, kdy to fungovalo... 


  • 0

#16 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2007 - 7:47

Kdyz to tady ctu, tak mi to nedalo a taky se zkusil pripojit. Dlouho jsem pripojeni mobilem v terenu nepotreboval, tak me to zajimalo.
Mi se ale pripojit povedlo!!! [:)] Na displeji se nermalne obevilo welcome bellows. Takze u mne vse v poradku. Doufam, ze to nebyla jenom nejaka vyjimka a ze me mobil v pripade krize nenecha na holickach.
Zkouseno na starickem Siemensi S55 + Opera mini 3.0.6306-basic + Oskarfone pripojeni naskok

  • 0

#17 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2007 - 9:16

minarjo:

Jarrymu to funguje proto, ze mu nejspis rovnez jeste nevyprsela cookie permanent loginu, ktera ma platnost odhaduji tak ctrnact dni maximalne - pak se bude muset chte nechte zalogovat znova a zjisti, ze to zatim stale nejde a jit principielne nemuze...


Jeden zahranicni cacher uz zjistil pricinu (viz toto forum GC.com - staci v nem pak vyhledat retezec URL). Po upravach na GC.com se pri logovani v URL nove objevuje nejaky hodne dlouhy parametr, URL vytvorena na login strance je tedy nyni delsi nez 512 znaku, coz Opera mini nezvlada a na 512 znaku ji oreze (maximum delky), proto je prihlaseni neuspesne. Cili jsou 2 moznosti reseni - doslapnout na Operu, aby limit delky URL v pristi verzi Opery mini zvetsila, nebo na Groundspeak, aby URL generovanou na login strance zkratil do puvodnich hodnot, kdy to fungovalo... 



To by vysvětlovalo proč se v aplikaci "handy geocaching" od Destila v pohodě připojím.


  • 0

#18 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2007 - 11:01

Delkou URL to na 100% není, protože přihlašovací údaje se posilají pomocí POST a ne GET. Tj. adresa po stisku tlačítka Login zůstává http://www.geocachin...n/Default.aspx. Jedině že by Opera měla problém právě s posíláním POST dat k serveru.

  • 0

#19 empanacek

empanacek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2007 - 13:25

Musim se ozvat. Pouzivam N70 (ET) nekdy s jejich default prohlizecem, nekdy s operou a oboji je relativne bez problemu. Default prohlizec obcas prekryje text v listing necim, nevim cim, takze neni videt. Oba prohlizece sem tam spadnou. Vetsinou je resenim pouzit ten druhy. Myslim si, ze problem by mohl byt v listingu samotnem - proste neco, co se prohlizeci nelibi.

Jinak permanentni pripojeni vetsinou chodi.


  • 0

#20 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2007 - 2:43

hmm tak dneska, snažíce se cestou z Matrixu domů vydolovat přes mobil (SE W810 + OperaMini) listing "Pro každého něco", už jsem se taky nepřipojil :-(

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama