Přejít na obsah


Fotka

login na GC přes mobil


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#21 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2007 - 11:39

minarjo:

Jarrymu to funguje proto, ze mu nejspis rovnez jeste nevyprsela cookie permanent loginu, ktera ma platnost odhaduji tak ctrnact dni maximalne - pak se bude muset chte nechte zalogovat znova a zjisti, ze to zatim stale nejde a jit principielne nemuze...

Zjistil jsem jeste jeden podstatny detail, totiz ze se vlastne nepripojuju uz nejakou dobu pres skutecnou OPERU MINI, ale pres javovskou verzi Opery  (soubor operacz.jar). V Opere mini jsem ted take neuspel. Ze by?

  • 0

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2007 - 13:10

Handy Geocaching Lite funguje bez problémů... U klasické Opery to bude tím ořezáváním na 512 znaků...

  • 0

#23 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 1:54

jarry:

Zjistil jsem jeste jeden podstatny detail, totiz ze se vlastne nepripojuju uz nejakou dobu pres skutecnou OPERU MINI, ale pres javovskou verzi Opery (soubor operacz.jar). V Opere mini jsem ted take neuspel. Ze by?

 Ale vzdyt vsechny verze Opera mini jsou snad javovske aplikace, ne? To teda nevim, jakou mas verzi - je docela mozne, ze paradoxne ve starsi verzi Opery mini (jak ty uvadis operacz.jar) to funguje a v novejsich verzich ne... tak pripadne napis, jake cislo verze ze to je. V soucasne dobe lze na operamini.com stahnout verzi 3.1.8295, se kterou se neprihlasim - zkousel jsem to i se starsi 2.0.4509 a take nic...


  • 0

#24 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 10:48

Vyzkoušel jsem všechny verze, které jsem měl, a nefunguje přihlášení ani v jedné:

  • 1.4655
  • 2.0.3920
  • 2.0.4062
  • 2.0.4459
  • 2.0.4509
  • 3.1.8295

 


  • 0

#25 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 13:05

Znova jsem se zkusil pripojit pres muj mobil a zapsat log. Mi to porad jede... Tak nevim, ja se pripojuju na wap.geocaching.com.
Zkouseno na starickem Siemensi S55 + Opera mini 3.0.6306-basic + Oskarfone pripojeni naskok.
  • 0

#26 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 13:10

Právě vyšla Opera 4 beta a z ní se už logovat jde.

Změnilo defaultní ovládání a vypadá a chová se jako interní symbianovskej prohlížeč, takže je vidět náhled stránky a zvětšujete si její vybrané části, ale jde přepnout do starého módu.
 

Výhoda malé datové náročnosti zůstává, zmizel nejmenší font (který stejně nebyl k dispozici v CZ verzi a v EN nezobrazoval dobře písmenka s diakritikou)
 

EDIT:Samozřejmě jde o J2ME Operu Mini 4.0 Dimension.


  • 0

#27 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 13:32

Uza:

Právě vyšla Opera 4 beta a z ní se už logovat jde.

Změnilo defaultní ovládání a vypadá a chová se jako interní symbianovskej prohlížeč, takže je vidět náhled stránky a zvětšujete si její vybrané části, ale jde přepnout do starého módu.
 

Výhoda malé datové náročnosti zůstává, zmizel nejmenší font (který stejně nebyl k dispozici v CZ verzi a v EN nezobrazoval dobře písmenka s diakritikou)

Potvrzuji... Chtěl jsem dopsat, že to lze přepnout do starého módu, ale koukám, že už se to v příspěvku doplnilo ;-)


  • 0

#28 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 13:48

minarjo:

jarry:

Zjistil jsem jeste jeden podstatny detail, totiz ze se vlastne nepripojuju uz nejakou dobu pres skutecnou OPERU MINI, ale pres javovskou verzi Opery (soubor operacz.jar). V Opere mini jsem ted take neuspel. Ze by?

 Ale vzdyt vsechny verze Opera mini jsou snad javovske aplikace, ne? To teda nevim, jakou mas verzi - je docela mozne, ze paradoxne ve starsi verzi Opery mini (jak ty uvadis operacz.jar) to funguje a v novejsich verzich ne... tak pripadne napis, jake cislo verze ze to je. V soucasne dobe lze na operamini.com stahnout verzi 3.1.8295, se kterou se neprihlasim - zkousel jsem to i se starsi 2.0.4509 a take nic...

To u ceho mam napsano opera mini je opera pro symbian. U univerzalni javove mam napsano jen opera, ne mini. Verzi v pripadne az z domova.
  • 0

#29 TEA_CR

TEA_CR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 15:39

Diky moc za dobre zpravy [:D]!

Nebylo to sice zivotne dulezite a neodkladne - nouzove zalezitosti se daly resit pres WAP.GEOCACHING.COM, ale v OpereMini jsem byl uz zvykly, mam zalozky a na cestach ci v nouzi (pripadne po ceste na kole z uspesneho prvonalezu [;)]) me nikdy nezklamala - dokonce jsem mel take nastavene permanentni prihlaseni...

Jeste jednou diky... hned dnes zkusim nainstalovat novou 4.0 verzi!

LOVU ZDAR!

TEA_CR 


  • 0

#30 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 15:42

TEA_CR:

Nebylo to sice zivotne dulezite a neodkladne - nouzove zalezitosti se daly resit pres WAP.GEOCACHING.COM, ale v OpereMini jsem byl uz zvykly, mam zalozky a na cestach ci v nouzi (pripadne po ceste na kole z uspesneho prvonalezu [;)]) me nikdy nezklamala - dokonce jsem mel take nastavene permanentni prihlaseni...

Jeste jednou diky... hned dnes zkusim nainstalovat novou 4.0 verzi!

No, blbý je, že každá aktualizace opery mini znamená znovuvytváření záložek :-( Takže jsem rezignoval a záložkuju jen to, čemu do opery napíšu adresu. Nemá to totiž moc smysl ;-) 


  • 0

#31 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 19:40

Tak můžu říct, že v opeře 4 beta už přihlášení opravdu jde dokonce i na 6230i. Ale je to trochu nezvyk. [:|]
  • 0

#32 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 22:11

Mně také již delší dobu nejde přihlášení na GC.COM pomocí java Opery. Verze 4 Beta je OK, ale zatím ji do mobilu instalovat nebudu. Zajímavé je že někomu to jde a někomu ne. Já jsem vyzkoušel na stránkách Opery to jejich webové java DEMO a standardní verze 3.1 se mi chovala stejně jako v mobilu (nešlo přihlásit), kdežto Beta 4 jela bez problémů. Zatím si počkám až bude oficiální verze 4 (vypadá opravdu super). Jenom nevím, co to bude znamenat pro mou Nokii 6021 s rozlišením 128 x 128 bodů. Vzhledem k tomu, že již existuje funkční java aplikace Handy Geocaching od Destila, možná nebudu ani Operu pro geocaching používat.


  • 0

#33 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2007 - 1:01

může mi někdo prosím poradit jakou verzi té 4 beta miniopery stáhnout, respektive jestli jde naučit nokii ve verzi 6234 spolupracovat s touto verzi? mně se zatím nedaří. Díky
  • 0

#34 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2007 - 8:24

junet: může mi někdo prosím poradit jakou verzi té 4 beta miniopery stáhnout, respektive jestli jde naučit nokii ve verzi 6234 spolupracovat s touto verzi? mně se zatím nedaří. Díky

Já to tahám rovnou z mobilu podle návodu na stránkách http://www.operamini.com/ a ta beta je tady http://www.operamini.com/beta/

Zároveň si tam můžeš prověřit, jestli chodí i na tom Tvém mobilu ....


  • 0

#35 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2007 - 11:42

Už vím kde jsem dělal chybu, já jsem na mobilu před adresu dával slůvko wap a tak to nefachčí, díky.
  • 0

#36 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2007 - 14:28

Tak vám nevím. Zkusil jsem ten betasimulator Opery Mini4 ale přihlásit se mě stejně nepovedlo.
  • 0

#37 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2007 - 22:40

Jaká byla moje radost, když mě tahle diskuze dokopala k instalaci té betaverze a login mi krásně opět fungoval, bohužel už mi to nefunguje ani s tou betaverzí[:'(].


  • 0

#38 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2007 - 23:39

Nevim co delam spatne, ale s Operou (operacz.jar) se prihlasuji tak jako vzdycky i dnes bez problemu.
  • 0

#39 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2007 - 19:56

Někde děláte chybu já se na betaverzi bez problému přihlásím. Zkuste přihlašující údaje vypsat znovu někdy se přihlásím až na podruhé. Na normální verzi to nejde stále (alespoň mě). [Y]


  • 0

#40 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 11:13

Mě se přihlásit jde, ale logovat (found it) potom stejne nejde...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama