Přejít na obsah


Fotka

Dvě zprávy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
144 odpovědí na toto téma

#141 snowhate

snowhate

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2007 - 9:47

pro mne heslo je standartne ^[a-zA-Z0-9] vic nepovoluji :))

  • 0

#142 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2007 - 15:45

Dáin & Olík:

PaBa:
S Dainem to asi bude složitější, protože ten vypadl i z celkových statistik, takže není v nějaké jiné zemi. Přesto by asi bylo nejjednodušší kontaktovat autora na výše uvedeném mailu a zeptat se ho na to [;)]...

uz jsem si zvykl, ze se mnou je to vzdycky slozitejsi [:D] diky za radu, jdu zkusit rozhybat byrokraticky aparat .. [;)]

tak po jednom emailu uz jsme zpatky ve hre [:)] diky pavle za radu, nejak me nenapadlo, zkusit jim napsat.

btw: duvod proc jsme ze statistik zmizeli: "....I accidentally set you to not appear in the webpages......" teda to mi nerikejte, ze je to jen tak. se koukejte priznat, kdo v tom mate prsty! [:D] aby to nezacal probirat bulvar! [;)]


  • 0

#143 tomas

tomas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2007 - 20:56

 

Jen bych si dovolil pripomenout, aby jste pri migraci nepohrbili skript/db na pridelovani aktivacnich kodu pro GC.. neni nic horsiho nez tukat url do prohlizece a pak dostat 404 ;-) 


  • 0

#144 Jendas-6507

Jendas-6507

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2007 - 22:07

Minutus napsal/a:

Choze & Debora:

Choze & Debora: <p>1) postavit stránky na phpBB, jak to tu bylo názorně ukázáno</p><p>2) použít hotové řešení php-fusion - na tom jsem teď s Pepou pracoval, můžeme vám nabídnout <a href="http://geocaching.choze.net/" title="demo" target="_blank" mce_href="http://geocaching.ch....net/">demo</a>, které je sice ještě hodně rozpracované, nicméně na utvoření názoru stačí<br></p><p>

</p><p>Náš tým adminů se rozhodl pro výše uvedené řešení PHP-fusion. Pokud se do konce týdne neobjeví zásadní protesty a
případné reálné protinávrhy, tak se použije. Průběžně pracujeme na jeho vylepšení a odladění.</p><p>Choze </p>


Zbezne jsem prolitnul to PHP-fusion a vymada to moc dobre :) rozhodne bych rekl ze podstatne lepe nez to soucasne :) dobra prace...<br>


Jsem pro phpBB.Pokud se nepletu tak natom jede warforum.cz a tam to s odměnami (za přízpěvky)řeší dobře... jako extra hodnosti + možnost číst v zamknutých forech atd... tohle phpBB by bylo phpBB !!
  • 0

#145 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2007 - 22:33

:D Nějak jsi zaspal dobu ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama