Přejít na obsah


Fotka

GPS v letadle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#41 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 21:03

Hmm, tak posledně jsem se při cestě na jih odvážil zapnout až ve vzduchu a cestou zpět mě letuška (která nebyla moc ochotná poslouchat můj výklad o aktivních a pasivních zařízeních :D) načapala když zapípaly pásy a opět končím u Budějic, příště budu muset zlepšit kamufláž ;)
  • 0

#42 DDX

DDX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 22:38

Czecho Cowboy napsal/a:
Hmm, tak posledně jsem se při cestě na jih odvážil zapnout až ve vzduchu a cestou zpět mě letuška (která nebyla moc ochotná poslouchat můj výklad o aktivních a pasivních zařízeních :D) načapala když zapípaly pásy a opět končím u Budějic, příště budu muset zlepšit kamufláž ;)

No ono to s tou 60CSx a její velkou anténou asi moc nejde... To alespoň ta moje Vista HCx vypadá trochu jako...přehrávač čehosi.
  • 0
Mám nízké IQ, počítejte s tím při komunikaci se mnou.

#43 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 23:13

DaddyDoxxx napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
Hmm, tak posledně jsem se při cestě na jih odvážil zapnout až ve vzduchu a cestou zpět mě letuška (která nebyla moc ochotná poslouchat můj výklad o aktivních a pasivních zařízeních :D) načapala když zapípaly pásy a opět končím u Budějic, příště budu muset zlepšit kamufláž ;)

No ono to s tou 60CSx a její velkou anténou asi moc nejde... To alespoň ta moje Vista HCx vypadá trochu jako...přehrávač čehosi.

Tjn (už ani nedosazuju, odkud víš že mám tuto GPS :D), musel jsem zvednout prověšenou ruku s GPS (kde nebyla vidět), protože u mě letuška stála zrovna když zablikaly pásy :|
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama