Pro geocaching používám PDA a OziExplorer jako osvědčenou kombinaci. Jediné co mě vadí je omezená možnost při nahrávání uložený bodů ze souboru WPT. Tento soubor si jednoduše stáhnu na poi.cz a do Oziho nahrávám dle potřeby, ale tradicionalek je už tolik, že mi Ozi zahlásí chybu a nenačte všechny. Nemáte někdo fígl jak toto obejít? Jednou se mi podařilo na poi.cz vygenerovat omezené množství bodů seřazené od vybrané souřadníce, takže jsem si udělal soubor s tradicionálkama pro každou část republiky a bylo to, ale nyní se mi již tato funkce nepodařila najít. Díky za každou radu a pomoc.[]
WPT pro OziExplorer - omezení počtu
Vytvořeno od
LaLu Team
, čen 26 2007 11:29
3 odpovědí na toto téma
#2
Publikováno 27 červen 2007 - 21:30
Soubor WPT pro OziExplorer CE má velice jednoduchou strukturu. V podstatě se jedná o klasický txt soubor, kde je na začátku hlavička. Stačí otevřít velký wpt soubor v notepadu a vybrat si požadovaný počet záznamů (řádků). Pak se zkopíruje do nového txt souboru hlavička a záznamy uloží se a souboru se dá koncovka wpt. Voila a je to!
#3
Publikováno 27 červen 2007 - 21:34
Velice snadné generování wpt souboru lze provést pomocí programu GSAK. Teda v případě, pokud máte přístup ke GPX datům, což je PM funkce...
#4
Publikováno 29 červen 2007 - 16:08
Na GSAK jsem kouka, ale zatím nejsem PM a ani o tom zatím neuvažuju. Struktura souboru je sice jednoduchá, ale nevím jak docílit seřazení záznamů dle lokality (= dle souřadnic). Potom bych si už mohl vše rozdělit jak píšeš.Dříve na POI.cz šlo udělat sežazení dle vzdálenosti (rádius) od vybraného bodu, takže jsem si generoval jednotlivé kraje (odhadem). Teď to tam nastavit bohužel nejde.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů