Přejít na obsah


Fotka

Dandra #1000


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 Bentley007

Bentley007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 11:38

Chvilku clovek nekouka na web a uz je mimo. Takze opozdene moc gratuluji a vitam v klubu !!
  • 0

#22 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 1:59

Teda já to nějak nestíhám sledovat. Dane, vítej v pavilonu. Alespoň budeš mít tu svou piksličku pod kontrolou. Moc moc gratuluju!
  • 0

#23 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2007 - 1:48

Teď, když už vím, komu vlastně gratuluju, tak GRATULUJU ! [:D] A díky za ty cigára, co mi došly, když jsem se ožral [;)]
  • 0

#24 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2007 - 3:46

Kdybych měl tak krásnej klobouk jako ty, tak bych smeknul. Takhle aspoň poklona a gratuluju.[Y]

  • 0

#25 navrap

navrap

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2007 - 7:29

Blahopřání posílá i Česká Kanada.
  • 0

#26 Jedla-bedla

Jedla-bedla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2007 - 13:45

Gratulace putuje i z Hané. Ať se stále daří.
  • 0

#27 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2007 - 15:19

Skvele Dandro, diagnozu mas jasnu, tak nech na Teba nehodia siete a neposlu na sever Prahy [H]

  • 0

#28 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2007 - 14:06

Take Dane moc gratuluji - jen tak dale i do dalsich (stove-/tisicove-)cek [:)]

  • 0

#29 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 0:20

I náš tým moc gratuluje k takto významnému číslu a přejeme stále mnoho optimismu a skvělých výletů jako doposud.
  • 0

#30 hladovy deti

hladovy deti

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 17:09

Tisíc krabiček prošlo v Tvých prstech, tisíc podobizen v logboocích....tisíckrát gratulujeme...ufuf.....(jehněčí mi můžem[|-)])
  • 0

#31 Dadnson

Dadnson

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2007 - 13:40

Dane moc gratuluju. Sice pozdě, ale snad si to ještě přečteš.
  • 0

#32 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2007 - 17:49

 

Milí přátelé, geosoudružky a geosoudruzi!

Děkuju pěkně za Vaše projevy soucitu. Tahle hranice už opravdu není normální. Když cacher přichází ke skrýši a na 20 metrů jde najisto ke správnému kamenu/pařezu/škvíře či jinému úkrytu, zdálo by se, že už to není ono. "Tebe to ještě baví, když víš, kam máš sáhnout?" otázala se mě včera moje geožena, když jsme přicházeli k jedné olomoucké soše a já bez hintu hrábnul na první pokus na správné místo a zapisoval se do mikrologbooku v obalu od rtěnky. "Baví... a čím dál víc," a jen marně jsem se snažil zpomalit koulení jejích očí. Je to fakt. Teď, při troše zkušeností, kdy mi zejména dohledávání jde už mnohem rychleji než dříve, kdy se nepokouším jít s rodinou na multiny bez předchozí elektronické přípravy podkladů, si v pohodě společně užíváme ty cesty, pochody, prostředí, atmosféru místa.

Poslední asi dvě stovky kešek byly ještě pohodovější, protože jsem si napsal / přizpůsobil si makra, která mi exportují všechny cache dle druhu jako POI. V GPS mám tudíž všechny existující cache a už mě přestalo trápit, že se mi jich tam vejde jen 1000 kolem domovských souřadnic. Nemusím mít tedy "vyčištěnou" Prahu a sbírat každou věc, která jen zabírá paměť jiným, mnohem hezčím, ale dál od domova. Můžu jim nechat čas. Do podzima/zimy, kdy dny budou krátké, nebo samočistícím procesem zmizí dřív, než je stačím odlovit.

Docela jsem se zamiloval do earthcachí. Odznáček zadarmo sice potěší, ale není to hlavní důvod. Stejně jako virtuálky, zejména virtuální multiny, mají co do sebe. Kromě návštěvy místa bez poškozování přírody či artefaktů vyžadují i e-mail autorovi, další kontakt, sdělení pocitů, výměnu názorů, sdílení společného prožitku a poznatků. Vůbec bych se nezlobil, kdyby se virtuálky ve své edukativní formě, tj. nejen geologické, vrátily zpátky. Lov cache dle mého nemusí nutně končit "vyvrcholením" ve formě plácnutého razítka. Je to jako... Ale to už si nechám do nějakého soukromého blogu...[;)]

Děkuju. Děkuju Vám všem za skvělé nápady, tipy na výlet, za úžasné výhledy, za litry potu i a za zhubnutí o 10 kilo. Díky i jménem našeho domácího geopotěru, který teprve v pozdějším věku ocení všechny ty výlety, to poznání, ta dobrodružství i ty útrapy spojené s drápáním se na místa, kam ostatní bez lanovky nikdy nepůjdou. Díky taky za nápovědy od mírného přistrčení až po kopance špičkou boty. Nekteré z nich, kdy cacher visí za soumraku na skále, pod sebou 20 metrů a pak útes nad vodou, se prostě nezapomínají [;)]

Změnili jste mi život. Jsem bohatší. O nové přátele, o znalosti, o zážitky.

Děkuju. Zůstávám dlužníkem a snad to budu moci průběžně splácet...[;)] 



  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama