Zdar všichni,
nevíte, kde se dají stáhnout kešky v ČR jako waypointy do mapové aplikace SmartMaps? Mám je tam sice uloženy už asi tři roky, ale chtělo by to aktualizaci... a už nevím, odkud jsem je tenkrát vzal. Díkes.
Publikováno 22 červenec 2007 - 15:57
Zdar všichni,
nevíte, kde se dají stáhnout kešky v ČR jako waypointy do mapové aplikace SmartMaps? Mám je tam sice uloženy už asi tři roky, ale chtělo by to aktualizaci... a už nevím, odkud jsem je tenkrát vzal. Díkes.
Publikováno 25 červenec 2007 - 9:25
gándhí napsal/a:
kde se dají stáhnout kešky v ČR jako waypointy do mapové aplikace SmartMaps?
Publikováno 08 srpen 2007 - 15:19
Publikováno 20 srpen 2007 - 11:58
Publikováno 20 srpen 2007 - 13:57
Já jsem zjistil, že GPX uložené z cacheprinteru poslední verze ConvertTools v 0.9 převede do formátu SmartMaps bez problémů (nutno přepnout typ vstupního souboru), kdežto GPX uložené z MapSource nikoliv!pamas II napsal/a:
Nebo pokud někdo poradí jak na to, aby šlo převádět gpx bez problému. Mě to vždycky vyhodí chybu na prvním řádku a musím složitě dodržovat všechny zásady SmartMaps ConvertToolsu.
Publikováno 21 srpen 2007 - 12:02
Publikováno 21 srpen 2007 - 12:40
Publikováno 21 srpen 2007 - 12:55
Honzik&Pavlinka napsal/a:
Kdybyste trochu hledali, tak byste zjistili, že tento problém je již dávno vyřešený Koukněte na tento thread:
http://www.geocachin...8718#post_38718
Publikováno 21 srpen 2007 - 15:17
Honzik&Pavlinka napsal/a:
Kdybyste trochu hledali, tak byste zjistili, že tento problém je již dávno vyřešený Koukněte na tento thread:
http://www.geocachin...8718#post_38718
Publikováno 21 srpen 2007 - 16:50
Publikováno 30 srpen 2007 - 14:14
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů