Přejít na obsah


Fotka

Personifikace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2007 - 16:28

Jak tak koukám, tak se tady nedá nastavit prakticky nic, jen skin. Konkrétně bych uvítal, kdyby se mně příspěvky řadily tak, aby nejstarší byly nahoře. Taky mi asi bude chybět to, co bylo na starém serveru - seznam vláken s nepřečtenými příspěvky. Než teď zjistím, v jakých vláknech je něco nově přidaného, tak se uklikám k smrti. Anebo budu muset mít otevřených x záložek. Dá se teoreticky udělat něco s výše uvedeným? Případně jen nevím jak na to? Na druhou stranu je to spousta nových cool věcí - například konfigurovatelné RSS nebo upozornění na přidání příspěvku do vlákna. Každopádně dík za migraci, chvilku sice byly drobné komplikace, ale to nic není. Paráda.
  • 0

#2 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2007 - 17:24

Narouboval jsem do toho možnost změny řazení příspěvků. Změna pomocí odkazu nahoře pod "číst téma". Snad to bude fungovat. Zatim si to nijak nepamatuje, možná časem. Zobrazení nepřečtených příspěvků záleží na tom, zda se jejich přečtení vůbec někam zaznamenává.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#3 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2007 - 18:20

Špatně jsem to napsal, chci mít nejnovější nahoře, ale vidím, že bylo pochopeno správně ;), Ještě aby si to pamatovalo a bude by to super. Koukám, že tu je něco jako nejnovější příspěvky. Dobrýýý Dík
  • 0

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2007 - 18:33

Také bych měl jeden návrh... Nešlo by nějak zvýraznit nick v tom levém sloupci vedle příspěvků? Taky by podle mně mohly klidně zmizet informace o bydlišti, stáří účtu a počtu příspěvků. Nebo to jde někde nějak nastavit? Pokud jo, poraďte mi prosím. Zatím se tu v tom úplně nevyznám.
  • 0

#5 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 7:15

Taky si myslím, že místo textu Autor by mohl být tučný nick autora příspěvku ;-)
  • 0

#6 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 7:38

alkes napsal/a:
Také bych měl jeden návrh...
Nešlo by nějak zvýraznit nick v tom levém sloupci vedle příspěvků? Taky by podle mně mohly klidně zmizet informace o bydlišti, stáří účtu a počtu příspěvků. Nebo to jde někde nějak nastavit? Pokud jo, poraďte mi prosím. Zatím se tu v tom úplně nevyznám.


Prozatím ztučněn nick tam, kde je...

Choze
  • 0

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 8:16

Choze & Debora napsal/a:
Prozatím ztučněn nick tam, kde je...
Choze

Díky. Takhle to vypadá mnohem lépe. ;)

Ještě mně napadlo pár věcí, tak abych nebyl zas za prudiče, tak to sem šoupnu rovnou všechno a nechám na uvážení administrátorů...

Jde někde personalizovaně vypnout zobrazení avatarů a automatických podpisů tak, jak to bylo na Community a puvodnich forech? (Zvlášť to druhé bych moc ocenil.)

Nešel by mezi přednastavené vzhledy přidat také nějaký, který by při zobrazování příspěvků neměl levou lištu s avatarem a nadbytečnými informacemi a kde by nebylo pravé menu? Takhle mi totiž přijde, že to hlavní, o co ve forech jde (text příspěvků), se ztrací v přehršli balastu a je to děsně nepřehledné.
Mohlo by to vypadat jako v přiloženém obrázku (snad se povede přidat) + ještě pryč to pravé menu a text samozřejmě roztažen po písmenkách a né jen opticky. :)
  • 0

#8 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 8:21

Aha, tak ještě by to chtělo vyřešit velikosti vkládaných obrázků, popřípadě přidat posuvníky. Když jsem vkládal ten předchozí v normální velikosti, tak to šíleně roztáhlo celé vlákno do šířky.
  • 0

#9 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 8:51

Díky za změnu, dobrá práce. Osobně bych se ve fóru přimlouval za větší zvýraznění příspěvků, nebo ještě lépe potlačení ostatních informací. Teď je řádek s autorem, názvem, datem a dalšími informacemi úplně stejný jako text příspěvku a hůře se v tom orientuje. Zvlášť když si ještě někdo přidá podpis a použije v něm formátování, třeba tučné písmo. Ke zvážení také dávám, jestli by nebylo vhodné nastavit větší písmo pro psaní/čtení příspěvků. Vzhledem k roztahovacímu layoutu a tedy velmi širokých řádcích fóra u větších rozlišeních, se to už trochu hůře čte.
  • 0

#10 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 8:55

marekl napsal/a:

Ke zvážení také dávám, jestli by nebylo vhodné nastavit větší písmo pro psaní/čtení příspěvků. Vzhledem k roztahovacímu layoutu a tedy velmi širokých řádcích fóra u větších rozlišeních, se to už trochu hůře čte.

o pismu jsem chtel zrovna napsat, ze svidram na obrazovku a zda se mi moc maly (a zas tak slepej nejsem ;))
a treba odkazy na liste a v navigaci by asi byt vyraznejsi mely
  • 0

#11 admin

admin

    Administrator

  • Administrators
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 10:34

Dain & Olik napsal/a:
o pismu jsem chtel zrovna napsat, ze svidram na obrazovku a zda se mi moc maly (a zas tak slepej nejsem ;))
a treba odkazy na liste a v navigaci by asi byt vyraznejsi mely

Pismo v bocnich panelech dorovnano na systemovych 11px.
  • 0

#12 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2007 - 5:58

alkes napsal/a:

Choze & Debora napsal/a:
Prozatím ztučněn nick tam, kde je...
Choze


Jde někde personalizovaně vypnout zobrazení avatarů a automatických podpisů tak, jak to bylo na Community a puvodnich forech? (Zvlášť to druhé bych moc ocenil.)

Za moznost vypnuti podpisu se velmi primlouvam. Vzhledem k tomu ze casto pristupuju z mobilu a pro nacteni "meho" nastaveni se pokazdy musim logovat bych tuhle moznost zrusil uplne, nebo omezil na jeden radek.
Dej volovi misto a vymysli podpis :-).
Co tam nekteri dokazou narvat za "informacni smog" je fakt desny :-). To je v kazdym prispevku dva mobilni displeje "textu" na jedno "Diky".
  • 0

#13 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2007 - 6:26

přidána možnost nastavení zobrazení avatarů, podpisů a těch nesmyslů, jako je počet příspěvků atd.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#14 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2007 - 7:17

charoon napsal/a:
přidána možnost nastavení zobrazení avatarů, podpisů a těch nesmyslů, jako je počet příspěvků atd.

Skvělé. Díky. Zvlášt "ty blbosti o autorovi" mě po ránu fakt pobavily. :D:DB)
  • 0

#15 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2007 - 14:04

abakus napsal/a:
Špatně jsem to napsal, chci mít nejnovější nahoře, ale vidím, že bylo pochopeno správně ;), Ještě aby si to pamatovalo a bude by to super.

Koukám, že tu je něco jako nejnovější příspěvky. Dobrýýý

Dík

V profilu lze nastavit výchozí řazení příspěvků
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#16 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2007 - 7:03

no razeni prispevku sice funguje....ale zda se me ze kdyz je vlakno na vic stranek, tak to sice hodi nahoru ten nejnovejsi, ale nejnovejsi na prvni strane....chtelo by to aby nahore byl nejnovejsi na posledni strane.....takze ten Nejnovejsi;) snad nekdo pochopi co sem tim chtel rict;)
  • 0

#17 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2007 - 7:12

nestačí že to pochopí někdo, musí to pochopit ten co do toho vrtá a ten to nepochopil
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#18 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2007 - 7:59

Jako první se zobrazí nejnovější příspěvěk z první strany, ne z celé diskuze. Jako kdyby to napřed nasekalo na stránky, pak to vzalo první stranu, našlo to na ní nejnovější příspěvěk a ten to zobrazilo nahoře. Tak nějak mně to asi taky děla.
  • 0

#19 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2007 - 8:12

prosím o zkoušku
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#20 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2007 - 8:22

Už je to v pořádku. Dík :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka