Přejít na obsah


Fotka

POI.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
449 odpovědí na toto téma

#421 kyknos

kyknos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 18:17

Ano, až budu chtít, udělám si webů třeba deset. V čem je problém? V současné chvíli nechci a pochvaluji si existenci jistého skriptu, který někomu, stále nevím proč, vadí.
  • 0

#422 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 18:18

opencaching navicaching terracaching good bye
  • 0

#423 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 18:23

kyknos napsal/a:
Ano, až budu chtít, udělám si webů třeba deset. V čem je problém? V současné chvíli nechci a pochvaluji si existenci jistého skriptu, který někomu, stále nevím proč, vadí.


Viete kto je najvacsi exhibicionista? Cas... lebo vzdy ukaze :)
Ukaze vo vsetkom, aj v pripade nadsenych junior-keserov :)
  • 0

#424 kyknos

kyknos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 18:27

Čas je také výborná výmluva pro ty, co nechtějí nebo nesvedou uvést argument :) Pořád se tu dokola bavíme o špatnosti něčeho, o čem nikdo nedokáže říci, proč je to špatné :)
  • 0

#425 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 18:32

kyknos napsal/a:
Čas je také výborná výmluva pro ty, co nechtějí nebo nesvedou uvést argument :) Pořád se tu dokola bavíme o špatnosti něčeho, o čem nikdo nedokáže říci, proč je to špatné :)


Argumentov padlo dost, to ze si neni ochotny ich prijat je druha vec. Tymto povazujem pre mna debatu za uzavretu a idem na pizzu :)
  • 0

#426 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 18:32

Ono totiž nikoho nebaví mlýt to pořád dokola každému nově příchozímu tvého typu. Mimochodem, mohl bys prosím přestat s tou šílenou záplavou nic neřešících příspěvků? Jsou jich tu od tebe za poslední dny desítky a myslím, že už to všechny unavuje. Od planých hádek je idnes.cz
  • 0

#427 kyknos

kyknos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 18:43

J8 myslím, že jsou například narozdíl od tvého posledního k věci.
  • 0

#428 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 18:58

No hele, takový hovno je vlastně taky věc...:D:D (neber osobně, ani moc ve zlym, prostě mi to nedalo)
  • 0

#429 kyknos

kyknos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 18:59

Máš pravdu, byl jsem moc kritický. K věci jsou tedy i ty tvé.
  • 0

#430 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 19:02

No vidiš, že se dohodnem, když nejde o život, tak jde totiž právě o tohle.;)
  • 0

#431 kyknos

kyknos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 19:09

To si myslím také. A právě proto nechápu, proč tu tolik místních starců nervně vyskakuje při zmínce o užitečném skriptu. Zajímalo mě to, protože jako programátor uvažuji o vytvoření něčeho podobného s větším počtem funkcí - upozornění na nové keše, keše v různých stítech/oblastech/podél cest, keše jen s určitými parametry atd, export do různých formátů atd. Ovšem kromě povýšených keců, mlžení a nadávek od lidí, kteří se domnívají, že pokud jsou někde zaregistrování déle, sežrali všechnu moudrost světa, jsem se nedozvěděl nic. Takže si holt budu muset poradit sám :)
  • 0

#432 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 19:13

Jak jsem psal, vysvětlovat naprosto stejnou věc po druhé za několik týdnů (pokud máš zájem vyhledej si danou diskuzi), člověku, který se nezdá, že by chtěl pochopit názory ostatních a tváří se jako ředitel Zeměkoule, nikoho nebaví. Nejsi první a bohužel ani poslední.
  • 0

#433 kyknos

kyknos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 19:14

Nejsi první a bohužel ani poslední.


Jestli to nebude tím, že mám pravdu.
  • 0

#434 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 19:44

To kyknos:
Alkes má pravdu, už se to tu probíralo několikrát. Tak jenom krátce pro zopakování:
K otázce práva doporučuju podívat se na Autorský zákon, konkrétně Hlava III § 88 až 93, dále ještě na §30 o volném užití díla, obzvlášť bod 1

to že mě něco přijde morálně správné, ještě neznamená že je to zákonné
  • 0

#435 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 19:52

FHonza napsal/a:to že mě něco přijde morálně správné, ještě neznamená že je to zákonné


A opačně je to ještě horší... Ne každý zákon je spravedlivý atd.
  • 0

#436 tomasgn

tomasgn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 20:27

K otázce práva doporučuju podívat se na Autorský zákon, konkrétně Hlava III § 88 až 93, dále ještě na §30 o volném užití díla, obzvlášť bod 1


promin, ale autorsky zakon radeji vubec nezminuj, protoze to je snad nejhorsi zakon co existuje. a kdyz si vzpomenu na souvisejici vypalne z medii, otevira se me kudla v kapse.
  • 0

#437 supermudla

supermudla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 20:37

kyknos napsal/a:
Kdo je autor, má nějakou licenci?


1) Scr1pt k1ddie Supermudla. 2) BSD, ale nechtělo se mi kód prasit copyrightem.

Snad to nějakou dobu vydrží funkční. Doufám že banování robotů dělají na Groundspeaku stejně pomalu jako opravy bugů (dva roky nahlášené a stále neopravené mršení unicode entit v listingu).
  • 0
SUP DAWG, I HERD U LIEK FTFS SO WE STOLE ALL YOUR CACHES SO YOU CAN FTF WHILE YOU RESTORE EM!

#438 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 20:56

To kyknos:
Musím říct, že opravdu žasnu :) Totiž naprosto stejný "boj" jsem tu já vedl před necelým měsícem. Můžeš se podívat [zde] a také [zde] . Dočkal jsem se naprosto stejných reakcí jako ty, taktéž jsem byl označen za rýpala a kdovíco dalšího. Lidé, kteří nejdou se stádem a dovolí si mít vlastní názor, to mají hold těžké :( Nechápavé stádo se jiným názorům brání jak to jen jde a to, co není schopné pochopit, označí za blábol, nesmysl apod.
Jsem rád, že tu mám kolegu a nebudu už na tento boj proti stádu ovcí sám :) Jinak tvé argumentace jsou opravdu brilantní, takže asi brzo budeš mít ještě větší popularitu než já :D Já jakmile teď napíšu nějaký jen trochu útočný příspěvek, tak se obvykle objeví vlna kritiky či jen nadávek a spousty lidí si hezky zaflamuje na můj účet...
  • 0

#439 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:01

jimmyjames napsal/a:
Nechápavé stádo se jiným názorům brání jak to jen jde a to, co není schopné pochopit, označí za blábol, nesmysl apod.


Oznacit 2200 ludi za nechapave stado je pokus o novy flame rekord? :)
  • 0

#440 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:09

drobik napsal/a:
Oznacit 2200 ludi za nechapave stado je pokus o novy flame rekord? :)

Možná jsem něco přehlédl, ale v tom vlákně, kde jsme se dohadovali o PM, asi sotva reagovalo 2200 lidí :D Jelikož to by znamenalo minimálně 2200 příspěvků, pokud by jeden člověk napsal jeden příspěvek, což tam ani omylem není :D

Teda abych jen nekritizoval, tak je fakt, že v některých praktických otázkách měli pravdu. Například "těžkopádnost" mé metody získávání dat z GC.com, která opravdu není nejpohodlnější, jak už jsem zjistil. Nicméně PM by mi nic neřešil, páč GeoScout zřejmě není schopný zpracovat velké .gpx soubory. Tedy stejně bych musel listingy atd. stahovat přes něj, takže by to vyšlo úplně na stejno.
Jenže mě tam šlo hlavně o princip, který ale asi nikdy nepochopí...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama