Přejít na obsah


Fotka

POI.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
449 odpovědí na toto téma

#441 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:23

Pánové jednu věc máte teda společnou silně a to totální nedostatek sebereflexe. Tady je to ještě sranda, ale začínám mít obavu, abyste jednou silně nenarazili, až to sranda nebude. To už bych ti snad Jimmy víc uvěřil, že tě unesli UFOni, než že se tady proti tobě deset nebo kolik, jinak velice inteligentních a naprosto pohodových lidí, spiklo za skandování "ukamenovat" od tisícihlavého davu. Zamysli se konečně nad sebou člověče.
  • 0

#442 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:28

Když už tu byl dlouho klid, proč nevzkřísit staré vlákno POI, že? :(
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#443 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:32

Možná by bylo dobré ho definitivně zamknout, těžko ještě přinese něco dobrého, už jsem o to jednou prosil výše a pak vzal zpět v rámci jiné věci. Za poslední příspěvek se omlouvám (ostatním čtenářům), měl jít raději přes soukromou zprávu.
  • 0

#444 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:36

Zamknut. POI nema riesenie.
  • 0

#445 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:38

Jinak abych ještě vyjádřil svůj názor k zveřejňování souřadnic keší na POI.cz. Jsem určitě proti tomu, jelikož POI.cz je "veřejné" místo, odkud se můžou snadno dostat souřadnice do rukou neznalým mudlů. Jsem pro, aby existoval nějaký balík waypointů keší, ale dostupný pouze přes weby věnované GC, registrovaným kačerům.
Tady mám dobrý příklad sám sebe. Kdysi jsem si stáhnul souřadnice právě z POI.cz a aniž bych se dál informoval o GC, tak jsem chtěl podle souřadnic hledat kešky. Naštěstí jsem brzy narazil, takže po delší odmlce jsem si pročetl informace na GC.cz a stal se řádným kačerem :)
  • 0

#446 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 22:09

alkes napsal/a:
To už bych ti snad Jimmy víc uvěřil, že tě unesli UFOni, než že se tady proti tobě deset nebo kolik, jinak velice inteligentních a naprosto pohodových lidí, spyklo za skandování "ukamenovat" od tisícihlavého davu.

Možná jsem to napsal špatně, ale nemyslel jsem to tak, že by všichni ti lidé byli pitomci. I inteligentní člověk může být uzavřen proti jiným názorům či myšlení, které pak nedokáže příjmout (NE ve smyslu vzít automaticky ten názor za svůj) a pochopit.
  • 0

#447 supermudla

supermudla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 22:29

jimmyjames napsal/a:
Naštěstí jsem brzy narazil, takže po delší odmlce jsem si pročetl informace na GC.cz a stal se řádným kačerem :)


To jsi udělal moc dobře, protože děti co loví cache a nejsou registrovány vůbec nevědí jak se k přírodě chovat, dělají hluk, lámou větve, odhazují odpadky, čichají toluen, a tahají kočky za ocas a spolužačky za copánky. :D
  • 0
SUP DAWG, I HERD U LIEK FTFS SO WE STOLE ALL YOUR CACHES SO YOU CAN FTF WHILE YOU RESTORE EM!

#448 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 10:49

tomasgn napsal/a:
promin, ale autorsky zakon radeji vubec nezminuj, protoze to je snad nejhorsi zakon co existuje. a kdyz si vzpomenu na souvisejici vypalne z medii, otevira se me kudla v kapse.


To je smutná pravda, ale bohužel je to platný zákon. Citoval jsem ho v souvislosti s tím, že i když Term of use z gc.com velmi pravděpodobně nemá žádnou právní účinnost, tak přesto dochází k porušení (sice blbého) zákona. A ten zvýrazněný bod jedna vyjímá databázi z děl, od kterých lze pořizovat bez porušení zákona kopii pro osobní potřebu.
  • 0

#449 Flame signal

Flame signal

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2008 - 7:57

Vložený obrázek
  • 0
Podle stanoviska legislativního odboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se cenzurou obecně rozumí soubor opatření ze strany veřejné moci, kterým je omezována svoboda projevu. Definici cenzury obsahoval dnes již zrušený tiskový zákon (zákon č. 81/1966 Sb.) a v současné době není pojem cenzury v právních předpisech určen. Pokud tedy někdo (je lhostejné zda majitel diskusního fóra nebo majitel velkého zpravodajského serveru) zasahuje do diskuse čtenářů, jde o projev oprávnění vlastníka stanovit si podmínky, za kterých jsou jím poskytované služby zpřístupněny veřejnosti. Nejedná se o vrchnostenský zásah orgánu veřejné moci do práv a svobod. Podle legislativního odboru lze souhlasit s tím, že takový zásah představuje omezení svobody lidského jednání. Nicméně toto omezení svobody se týká pouze případného zveřejnění nebo nezveřejnění příspěvku. Čtenáři nikdo nebrání, aby na příspěvek reagoval. Svoboda projevu tedy tímto způsobem není omezena. Když to shrneme, tak moderované diskuse svobodu projevu čtenářů neomezují. Čtenář může napsat libovolný ohlas a názor na konkrétní zveřejněný příspěvek nezávisle na jeho zveřejnění a pro případnou diskusi může využít například e-mail a napsat autorovi. Svoboda projevu návštěvníků tedy není ničím omezena.

#450 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2008 - 15:26

-
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama