Přejít na obsah


Fotka

BeelineGPS - nákup


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 rojir

rojir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 10:51

Ahoj. Myslel jsem, že se dá BeeLineGPS koupit někde u nás, ze zahraničí nemám s nákupem zkušenosti. Samozřejmě pár peněz mě nezabije.
  • 0

#2 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 12:17

rojir napsal/a:
Ahoj. Myslel jsem, že se dá BeeLineGPS koupit někde u nás, ze zahraničí nemám s nákupem zkušenosti. Samozřejmě pár peněz mě nezabije.


Již jsem nějaký soft na inetrnetu pro své PDA kupoval (platba platební kartou), ale pro BeeLineGPS jsem se zatím k internetové platbě neodhodlal, neboť platební rozhraní (formulář) na stránkách je jiné než jsem měl možnost poznat. Má někdo s platbou za BeeLine na stránkách secure.ematrix.com zkušenost? Jde mi o Autorizaci ... I allow Emetrix to bill my credit card for this purchase and agree to pay the total according to my card agreement.
Tohle se mi nelíbí. Správně bych měl zadat pouze číslo karty, platnost karty a kód.
  • 0

#3 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 12:26

No, je to takovy divny u nich, to je pravda. Jenze cloveku nic jineho nezbude nez tomu duverovat.
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#4 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 12:34

Bo.T.L. napsal/a:
jsem měl možnost poznat. Má někdo s platbou za BeeLine na stránkách secure.ematrix.com zkušenost? Jde mi o Autorizaci ... I allow Emetrix to bill my credit card for this purchase and agree to pay the total according to my card agreement.
Tohle se mi nelíbí. Správně bych měl zadat pouze číslo karty, platnost karty a kód.


Možná je to takový ten US systém, kdy se sice zadává číslo karty, ale pak se platba řeší přes banku. Takhle to má Amazon, kde jsem několikrát zkoušel zaplatit českou kartou a vždy mi přišlo zpět, že platba neprošla. Je tam problém v tom, že platba není elektronická on-line, jak jsme na to zvyklí, ale jde to přes banku...

Tak nevím, chtělo by to zkusit, jinak to jsou jen dohady :-)
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#5 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 12:36

Určitě to tak je... Viz. nahoře na té stránce, kde se zadává adresa...

Billing
Enter your billing address exactly as it appears on your credit card statement. Otherwise it will be declined.

Tohle podle všeho s českou kartou neprojde.
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#6 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 13:22

Nemáte někdo český návod nebo popis programu BeeLine GPS ?
  • 0

#7 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 19:10

Tak by mě zajímalo, kolik lidí má koupený Beeline, když z Čech ani koupit nejde. Podle ohlasů na fórech ho ale používá dost kačerů.
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#8 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 19:27

xpj napsal/a:
Určitě to tak je... Viz. nahoře na té stránce, kde se zadává adresa...

Billing
Enter your billing address exactly as it appears on your credit card statement. Otherwise it will be declined.

Tohle podle všeho s českou kartou neprojde.


On je tam ještě jeden háček. Když se podívám na Advanced o platbě platební kartou, tak mi to připadá jako Mail order. Znamená to, že po vyplnění zmíněného formuláře včetně údajů o platební kartě pak nafaxuješ společnosti, která zprostředkovává platbu a na základě toho dojde k zaúčtování. Něco podobného využívá T-Mobile při inkasu vyúčtování z platební karty (je možné využít pouze u embosovaných platebních karet).
  • 0

#9 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 19:36

Honzik&Pavlinka napsal/a:
Tak by mě zajímalo, kolik lidí má koupený Beeline, když z Čech ani koupit nejde. Podle ohlasů na fórech ho ale používá dost kačerů.


Já bych si ho klidně koupil, ale z důvodů, které jsem již uvedl výše (nedůvěra v platební metodu) používám zatím program s vypršenou licencí. Mám zkušenosti s platbou za PDA programy platební kartou na www.handango.com a www.pocketgear.com (preferuji druhý zmíněný neboť k ceně nepřipočítává VAT pro občany zemí EU). Na žádné z těchto webů BeeLineGPS nelze nalézt. Nejlepší je platit v USD, EUR cena je přepočítávána velice nevýhodným kurzem (není to kurz stanovený bankou prodejce, ale obchodníkem).
  • 0

#10 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 19:40

bojanci napsal/a:
Nemáte někdo český návod nebo popis programu BeeLine GPS ?


Je nějaký problém s pochopením základních funkcí programu z návodu v PDF na stránkách www.visualgps.net?
  • 0

#11 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 12:27

A zkoušel se někdo ptát třeba u české firmy JIMAZ, která umí platby za software do zahraničí i pro tituly které nemá v nabídce ? Koukl jsem a mají na webu i vzoreček na výpočet ceny. Pokud jdem to dobře pochopil, tak pro 30 dolarů při kurzu 25 Kč za dolar (pro zjednodušení výpočtu) to vychází i s DPH na (30 * 25 + 250) * 1.19 = 1190 Kč. Přímá platba kartou by byla asi levnější (i když tam asi poplatky budou taky slušný), ale autor poskytuje více než znatelné množstevní slevy, takže pokud by se našlo víc lidí najednou (prostě to dohodnout s JIMAZem, pak tady a udělat hromadný nákup) ...
  • 0

#12 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 12:30

Pokud máte zájem o licenci, tak se ozvěte ... nějak se domluvíme.
  • 0

#13 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 12:39

javla napsal/a:
Přímá platba kartou by byla asi levnější (i když tam asi poplatky budou taky slušný)


Co je moje zkušenost s ČS, tak jakékoli (i online) platby kartou jsou bez poplatků.
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#14 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 12:54

Nevím - z bezpečnostních důvodů online kartou raději neplatím. Tady navíc budeš potřebovat embosovanou (což není každá ;o). Když jsem posílal do zahraničí převodem, stálo to několik stovek - s veškerými poplatky (platí se i náklady banky příjemce) skoro 500 Kč (taky ČS ;o). A to to bylo v rámci EU !!
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#15 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2007 - 20:07

GCS Team napsal/a:
Pokud máte zájem o licenci, tak se ozvěte ... nějak se domluvíme.


Přestože nemám GPSku, o licenci bych zájem měl. Jak to vypadá?
  • 0

#16 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 8:30

Kupoval jsem BeeLineGPS přímo z jejich stránek (Emetrix) a v pohodě. Platba probíhala internetovou kartou od eBanky.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#17 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 8:38

choze napsal/a:
Kupoval jsem BeeLineGPS přímo z jejich stránek (Emetrix) a v pohodě. Platba probíhala internetovou kartou od eBanky.


Půžeš mi poslat tvůj postup? Já mám e-card EC/MC od KB. Běžně s ní na internetu nakupuji. Jedná se o virtuální kartu určenou pouze pro internetové platby. To platební rozhraní na Emetrixu je trochu jiné než například na handango nebo pocketgear.
Díky moc
  • 0

#18 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 8:49

1) http://www.visualgps...ter/Default.htm 2) Proceed with Order 3) vybereš množství a měnu, Next 4) vyplníš tučné údaje (osobní + z karty) 5) Purchase Přijde ti na mail doklad a kód (ihned)...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#19 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 12:52

choze napsal/a:
1) http://www.visualgps...ter/Default.htm
2) Proceed with Order
3) vybereš množství a měnu, Next
4) vyplníš tučné údaje (osobní + z karty)
5) Purchase

Přijde ti na mail doklad a kód (ihned)...


Napařilo mi to VAT 5,69 USD. :-(
  • 0

#20 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 12:59

Bo.T.L. napsal/a:

choze napsal/a:
1) http://www.visualgps...ter/Default.htm
2) Proceed with Order
3) vybereš množství a měnu, Next
4) vyplníš tučné údaje (osobní + z karty)
5) Purchase

Přijde ti na mail doklad a kód (ihned)...


Napařilo mi to VAT 5,69 USD (což je 19% DPH). :-(
Tak už mám BeeLineGPS 1.82 licenci. Platba bez problémů, v čekajících platbách blokace platební karty zatím 706,56 CZK /35,64 USD.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka