Přejít na obsah


Fotka

Spolecna vyprava 2.8.2007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 9:06

Zdravim, spolecne s bor.uvkou se chystame tento ctvrtek vecer na Cat´s eye, pokud by mel nekdo zajem vyrazit s nami nebudeme se branit. Budete-li mit zajem ozvete se treba soukromou zprávou zde. kapitola
  • 0

#2 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 12:41

Podobné kešky doporučuju radši absolvovat o samotě, i ve dvojici už to ztrácí atmosféru.
  • 0

#3 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 14:50

kapitola napsal/a:
Zdravim,


spolecne s bor.uvkou se chystame tento ctvrtek vecer na Cat´s eye, pokud by mel nekdo zajem vyrazit s nami nebudeme se branit. Budete-li mit zajem ozvete se treba soukromou zprávou zde.

kapitola


Co je to za keš? kde je? jakej má Waypoint? Já žádnou která se má v názvu "Cat´s eye" nemůžu najít
  • 0

#4 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 14:54

S nejvetsi pravdepodobnosti byla myslena cache Cat's eyes GCH2XZ.
  • 0

#5 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2007 - 22:20

Já se na ní taky chystám, ale ten termín 2.8. jsem jednak prošvihl a druhak se mi stejně nehodil. Já bych to viděl nějaký večer v příštím týdnu, to jest třeba úterý až čtvrtek, tedy 14 - 16.8. Má ještě někdo zájem? Je pravda, že moc lidí = málo adrenalinu, ale zase jít samotnej, to ybch se bál :D. Takže jde někdo se mnou? Třeba začneme za světla některými kešemi, které jsou v okolí, mně tam toho docela dost chybí, bude sranda. Případně se mi ozvěte přes profil. Standa
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama