Přepočet GPS souřadnic
#1
Publikováno 02 srpen 2007 - 21:34
1. souřadnice
49°35'30.34"N
18°1'7.1"E
2.souřadnice
49°40'12.92"N
18°19'29.03"E
Díky
K.
PS: nejlépe ještě dneska
#5
Publikováno 03 srpen 2007 - 6:39
kecke napsal/a:
1. souřadnice
49°35'30.34"N
18°1'7.1"E
= 49° 35+(30.34/60)
= 18° 1+(7.1/60)
Prevod je pomerne trivialny a netreba k nemu ani web,
staci aj mala kalkulacka, resp calc.exe
#6
Publikováno 03 srpen 2007 - 8:05
kecke napsal/a:
Zdravím všechny, chtěla bych vás zkušenější poprosit, jestli byste mi nepomohli s převodem GPS souřednic, který mám z www.mapy.cz na souřadnice, který můžu zadat do GPSky (ve formátu pro geocaching)
Moznost konverze je primo v listingu kazde kese hned veldle souradnic je link "order conversions"
#8
Publikováno 06 srpen 2007 - 6:17
#9
Publikováno 08 červenec 2011 - 18:47
#10
Publikováno 08 červenec 2011 - 19:00
#11
Publikováno 08 červenec 2011 - 19:04
Jachymcuv team napsal/a:
kdyz mam souradnice zadane takto:
50°20,5841 jak z toho dostanu klasicke zadani , ktere lze vlozit do GPSky garmin.
Diky
Čemu říkáš klasické zadání souřadnic?
Jinak v Garminu si můžeš nastavit víc formátů souřadnic a tak nemusíš nic převádět.
#12
Publikováno 08 červenec 2011 - 19:07
Žáby nelíbám!
#13
Publikováno 08 červenec 2011 - 20:36
Bookmarklet pro rychlý převod GPS souřadnic na službě mapy.cz (již není potřeba)
Greasemonkey skript a bookmarklet pro automatické zobrazení ikonky pro hodnocení na stránce keše
#14
Publikováno 08 červenec 2011 - 21:46
Tak to mě nenapadlo, díky za upozornění. A v nové verzi mě štve ten pravý panel, co bych ho chtěl mít implicitně vypnutý, a ono to nejde.novalu napsal/a:
Ač je převod, jak říkáte, jednoduchý, pokud jde o mapy.cz, netřeba se tím vůbec zabývat. Stačí kliknout na řádek se souřadnicemi, čímž se vám souřadnice přepočítají Je to užitečná funkce, která ovšem není z hlediska uživatelského rozhraní nijak označená a tedy o ni skoro nikdo neví... :|
A kdyby se ta naklikaná trasa dala uložit jako GPX ve formátu garminí stopy nebo trasy, taky bych se nezlobil.
#15
Publikováno 26 srpen 2014 - 15:57
Dobrý den,
mám zadané gps souřadnice, ale nejsem schopna je převést na nějaký použitelný formát. Pomohl by mi někdo, prosím?
Mám to zadáno takto: gps -466056,12/-1098494,895
Děkuji
#16
Publikováno 26 srpen 2014 - 16:10
A to máš odkud ? Není to nějaká mysterka ?Dobrý den,
mám zadané gps souřadnice, ale nejsem schopna je převést na nějaký použitelný formát. Pomohl by mi někdo, prosím?
Mám to zadáno takto: gps -466056,12/-1098494,895
Děkuji
Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!
#17
Publikováno 26 srpen 2014 - 16:11
Jinak já znám ještě toto
Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x
Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/
(Oregon 6xx jednodušeji, Vlastní ikonky waypointů i bez .gpi)
"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."
Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro Garmin - Odolný Xcover 3 VE
"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"
#18
Publikováno 26 srpen 2014 - 17:00
Je to z policejního protokolu. Bohužel to není poprvé co je to takto zadáno a nelze mi ověřit místo, které souřadnice označují, protože to nejsem schopná převést
#19
Publikováno 26 srpen 2014 - 17:03
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů