Přejít na obsah


Fotka

Akce na laminovačku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#1 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2007 - 21:14

Ahoj, možná autory keší bude zajímat, že v Lidlu mají akci na laminovací stroj, česky laminovačka. Mají ji za 699,-Kč v černé a bílé a záruka je 3 roky. K tomu lze za 100Kč zakoupit 50 folií A4, tl. 80mikronů. Už ji mám doma, a už na ní pracuju. Jo, tuhle jsem jakoby náhodou šel pro sešitek do papírnictví a ptal se, jestli vedou laminovačky a za kolik. Tak nejlevnější stojí 2000Kč. Tak třeba se to někomu bude hodit. V Plusu by ji měli mít od 10.8. za asi 449,- nebo 499,-, ale to už mi přijde hodně podezřele levné.. edit: možná někdo neví, co je laminování-je to potažení papíru folií, stejně jako máte zalitou občanku. Papír je tak vodotěsně uzavřen.
  • 0

#2 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2007 - 21:20

PedroKV napsal/a:
Ahoj, možná autory keší bude zajímat, že v Lidlu mají akci na laminovací stroj, česky laminovačka. Mají ji za 699,-Kč v černé a bílé a záruka je 3 roky. K tomu lze za 100Kč zakoupit 50 folií A4, tl. 80mikronů. Už ji mám doma, a už na ní pracuju.


Jo taky jsem se ptal v reklamce jak je to s vytvářením podobných záležitostí pro základní výbavu kešky (popisky krabičky, pravidla, ...). Laminování se jeví v určitém případě jako nejschůdnější i co do trvanlivosti a ceny.
  • 0

#3 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2007 - 21:40

Ahoj, na cybex.cz seženete nejlevnější laminovačku za 841 kč vč. dph, takže to je taky dobrá cena. Nechat si laminovat v reklamkách a copy centrech není špatný. My to tak dělali. Ale taky to není nejlevnější. Záleží jak často a co laminujete že ;) Nicméně do kešek je to výborná věc!
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#4 Copak

Copak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2007 - 5:06

V Plusu je taky v akci, tuším za 499,-Kč. Máme jí v práci a na běžný použití je v pohodě.
  • 0

#5 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:35

Tak jsem zakoupil tu z Lidla, ale jsem zatím u čtení návodu.:) V Plusu jí mají až od 10.8. a připadala mi podle obrázku nějak fórovější.Z Lidlu je v ceně několik fólií a za 100 tam mají další.
  • 0

#6 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2007 - 13:16

dnes jsem koupil tu z lídlu. Snad to povalí. každopádně laminování je pro GC velmi praktická věc
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#7 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2007 - 14:10

teď jsem taky koukal v plusu za 399
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#8 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2007 - 16:54

Dnes zakoupena laminovacka u Lidla, trochu me prekvapilo, ze ma stejnou znacku Lervia jako to nejlevnejsi mydlo, co tam prodavaji :), ale prvni pokus uspesny, uz mam zalaminovanou kilometraz Berounky, diky za tip!
  • 0

#9 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2007 - 17:53

Qnik napsal/a:
teď jsem taky koukal v plusu za 399

Tak to mate u vas plus levnejsi, tady za ni chtej 449 :D:
  • 0

#10 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2007 - 18:18

Já jsem koupil včera v Lidlu, první opíkačka proběhla hned po dopravení na pevnou rovnou plochu :D Zatím supr.
  • 0

#11 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2007 - 21:05

haggaeus napsal/a:
Dnes zakoupena laminovacka u Lidla, trochu me prekvapilo, ze ma stejnou znacku Lervia jako to nejlevnejsi mydlo, co tam prodavaji :), ale prvni pokus uspesny, uz mam zalaminovanou kilometraz Berounky, diky za tip!


Ano, Lervia. Už máme Lervia stojanový větrák, skartovačku, laminovačku a kroužkovazač.. :-)

Jinak co se manuálu týče, jak tu někdo psal, že ho pročítá, tak třeba manuál ke kroužkovazači připomíná starý dikobraz, taky je s tím kopec srandy. Někdo dělal překlad přes automatický překlad..
  • 0

#12 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2007 - 10:07

Tak jsem taky podlehl reklame a taky jsem navstivil Lidl ac se mu normalne vyhybam obloukem a koupil laminovacku. Dik za tip.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#13 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2007 - 13:23

maaaca napsal/a:

Qnik napsal/a:
teď jsem taky koukal v plusu za 399

Tak to mate u vas plus levnejsi, tady za ni chtej 449 :D:

Jen jestli jsem nekecal:D taky jsem si to mohl blbe zapamatovat
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#14 vandrak

vandrak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2007 - 22:21

Dneska jsem nabehla do Plusu a uz mam doma laminovacku za 449Kc! Funguje bezvadne :) Moc diky Pedrovi za tip!
  • 0

#15 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2007 - 17:15

Tak jsem taky koupil laminovacku v plusu a jal se testovat. Nutno rict, ze funguje dobre. V praci mame drazsi laminovacku a tahl nabiha podstatne rychleji a funguje uplne stejne. Dokonce ma i tlacitko na otevreni valcu v pripade, ze se vam to tam zasekne a valcuje i za studena, coz nevim k cemu pouzit, ale nejake vyzehleni neceho zmuchlaneho by s tim asi slo provest. Na letaku je ze funguje na folie 80-125 mikronu, ale v manualu je jen 80-100 mikronu. Nicmene, strcil sem tam nejakou extra tlustou folii, ktera nevim kolik ma, ale urcite vic nez 100 a prolezlo to uplne v pohode. Navic jsem zkusil s trochou obav jeste experiment, folii jsem roztrhnul a poslal sem ji tam se samolepicim papirem jenom z jedne strany. Sice se to trosku zakroutilo a musel sem to dat pod zatez srovnat, ale funguje to taky. Vysledkem je samolepka s horni laminaci, takze na krabicku uplne idealni ;o) Takze za ty prachy docela dobry kup.
  • 0

#16 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2007 - 17:44

mike1980cz napsal/a: Navic jsem zkusil s trochou obav jeste experiment, folii jsem roztrhnul a poslal sem ji tam se samolepicim papirem jenom z jedne strany. Sice se to trosku zakroutilo a musel sem to dat pod zatez srovnat, ale funguje to taky. Vysledkem je samolepka s horni laminaci, takze na krabicku uplne idealni ;o) Takze za ty prachy docela dobry kup.


Toto se dělá jinak, jsou dva možné způsoby:

1) potištěný samolepící papír se zalaminuje, jako by si laminoval normálně. Na řezačce, nebo nůžkama se potom zařízne tak, aby tam nebyla ta průhledná asi 2mm hrana z folie, ale aby to končilo papírem. Pak sundáš spodní lamino i s krycí folií té samolepky, takže ti zbyde lamino, pod tím potištěná vrstva samolepícího papíru a zespodu to normálně nalepíš. Velká nevýhoda je v tom, že se může lamino odlupovat, to zaprvé a zadruhé že už to není vodotěsné, takže papír bude sát vodu, což v případě potisku inkoustovou tiskárnu může být fatální.

2) zalaminuješ normální potištěný papír a ten přilepíš oboustranou páskou. Předpoklad je samozřejmě odmastit jak folii, tak pikslu. Výsledek je stoprocentní. Dobré je dát pásku po obvodu a pak doprostřed. Pokud bys ji nedal po obvodu, dostával by se pod to postupně bordel, který by narušoval lep na pásce.
  • 0

#17 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2007 - 18:00

díky za dobré tipy. se bude možná hodit :D
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#18 tbkark

tbkark

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 6:48

Tak jsem dnes ráno koupil v Lidlu za 699,-, ale fólie navíc 50ks za 100,- už neměli :-( Což je docela pech... Nemáte někdo tip na levné fólie? :-)
  • 0

#19 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 7:24

tbkark napsal/a:
Tak jsem dnes ráno koupil v Lidlu za 699,-, ale fólie navíc 50ks za 100,- už neměli :-( Což je docela pech...
Nemáte někdo tip na levné fólie? :-)


ještě je Lidl v Chodově a v Sokolově. www.lidl.cz
  • 0

#20 tbkark

tbkark

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 9:35

PedroKV napsal/a:

tbkark napsal/a:
Tak jsem dnes ráno koupil v Lidlu za 699,-, ale fólie navíc 50ks za 100,- už neměli :-( Což je docela pech...
Nemáte někdo tip na levné fólie? :-)


ještě je Lidl v Chodově a v Sokolově. www.lidl.cz


Do Chodova se chystám, ale nerad bych tam jel zbytečně...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama