Přejít na obsah


Fotka

fotografie v mapě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#21 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:38

navíc ty vrstvy už fungují mám jinou připomínku - vzhledem k tomu, že na geomapě nefunguje rightclick ani na HTML odkazech, uvítal bych, kdyby se tyto otevíraly v nových oknech/penelech. Takhle si chci třeba prohlédnout dvě fotky a dva uživatele, a musím vždy dát Zpět, nezobrazím si je vedle sebe atd., navíc často chci ze stránky profilu klikat dál a pak zapomenu že jsem přišel z geomapy a musím začít vše od začátku...
  • 0

#22 admin

admin

    Administrator

  • Administrators
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:40

Zkus klik kolečkem, zda funguje...
  • 0

#23 3-monkies

3-monkies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:43

u fotografií se na mapě špatně zobrazuje čeština.
slovo výhled tam vypadá strašně.

vh006c006500640020


  • 0

#24 admin

admin

    Administrator

  • Administrators
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:45

Mě se zobrazuje správně.
  • 0

#25 3-monkies

3-monkies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:45

admin napsal/a:
Mě se zobrazuje správně.


i v tý bublině přímo na mapě? používam firefox pod linuxem.
  • 0

#26 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:46

3-monkies napsal/a:
tak jsem udělal ikonku do mojí sady...

co tomu řikáte?

mam v plánu vyrobit i ke cachím...

Díky, už jsem jí tam dal
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#27 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:49

zlicinaci napsal/a:
děcka, je to moc hezký ale tak mě napadá, že za chvíli kvůli ikonkám uvidíme jenom obrys mapy. Co zkusit ikonky trochu zprůhlednit?

Zprůhlednění by imho moc nepomohlo. Co by možná pomohlo by byly ikony o rozměrech 2 x 2 pixely. Jinak u mapy se předpokládá, že si uživatel zazoomuje na oblast co ho zajímá a pak už to tak nepřehledné není
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#28 admin

admin

    Administrator

  • Administrators
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:49

3-monkies napsal/a:

admin napsal/a:
Mě se zobrazuje správně.


i v tý bublině přímo na mapě? používam firefox pod linuxem.


Tak to ne...
  • 0

#29 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:51

3-monkies napsal/a:
u fotografií se na mapě špatně zobrazuje čeština.
slovo výhled tam vypadá strašně.

vh006c006500640020

Vím o tom. Jenže nejsem u svého kompíku a proto nemám žádné nástroje nutné pro vývoj a ladění a ani moc času, takže zatim smůla.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#30 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:51

charoon napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
děcka, je to moc hezký ale tak mě napadá, že za chvíli kvůli ikonkám uvidíme jenom obrys mapy. Co zkusit ikonky trochu zprůhlednit?

Zprůhlednění by imho moc nepomohlo. Co by možná pomohlo by byly ikony o rozměrech 2 x 2 pixely. Jinak u mapy se předpokládá, že si uživatel zazoomuje na oblast co ho zajímá a pak už to tak nepřehledné není

To mi je jasný, ale prvně se musím nějak třeba na Brno trefit ;)
  • 0

#31 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:52

zlicinaci napsal/a:

charoon napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
děcka, je to moc hezký ale tak mě napadá, že za chvíli kvůli ikonkám uvidíme jenom obrys mapy. Co zkusit ikonky trochu zprůhlednit?

Zprůhlednění by imho moc nepomohlo. Co by možná pomohlo by byly ikony o rozměrech 2 x 2 pixely. Jinak u mapy se předpokládá, že si uživatel zazoomuje na oblast co ho zajímá a pak už to tak nepřehledné není

To mi je jasný, ale prvně se musím nějak třeba na Brno trefit ;)

Vypnout všechny vrstvy, najít Brno, zapnout vrstvy.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#32 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 9:56

Moc bych se přimloval jestli by šlo udělat stejně jako se pamatuje zvolená sada ikon, tak aby se pamatovaly zvolené vrstvy. Jinak čeština v bublině u fotografie se mě taky zobrazuje špatně (pravděpodobně je to číselné vyjádření znaku v Unicode) Používám Firefox pod WinXP. V IE7 je to stejné.
  • 0

#33 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 10:13

Ukládání zvolených vrstev se plánuje, špatnou diakritiku už není nutné hlásit, vím o tom a až to bude možné, tak se pokusím opravit
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#34 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 10:23

charoon napsal/a:

zlicinaci napsal/a:

charoon napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
děcka, je to moc hezký ale tak mě napadá, že za chvíli kvůli ikonkám uvidíme jenom obrys mapy. Co zkusit ikonky trochu zprůhlednit?

Zprůhlednění by imho moc nepomohlo. Co by možná pomohlo by byly ikony o rozměrech 2 x 2 pixely. Jinak u mapy se předpokládá, že si uživatel zazoomuje na oblast co ho zajímá a pak už to tak nepřehledné není

To mi je jasný, ale prvně se musím nějak třeba na Brno trefit ;)

Vypnout všechny vrstvy, najít Brno, zapnout vrstvy.

Dobře, ukecal jsi mě.
  • 0

#35 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 10:49

charoon napsal/a:
Ukládání zvolených vrstev se plánuje, špatnou diakritiku už není nutné hlásit, vím o tom a až to bude možné, tak se pokusím opravit


Ještě postrádám informaci o přidání souřadnic k fotce, která je již součástí galerie.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#36 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 10:53

Písni u jakých fotek chceš nastavit jaké souřadnice. Zatim to uživatelky dodatečně opravit nelze.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#37 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 12:52

Fénix napsal/a:
navíc ty vrstvy už fungují

mám jinou připomínku - vzhledem k tomu, že na geomapě nefunguje rightclick ani na HTML odkazech, uvítal bych, kdyby se tyto otevíraly v nových oknech/penelech. Takhle si chci třeba prohlédnout dvě fotky a dva uživatele, a musím vždy dát Zpět, nezobrazím si je vedle sebe atd., navíc často chci ze stránky profilu klikat dál a pak zapomenu že jsem přišel z geomapy a musím začít vše od začátku...


admin napsal/a:
Zkus klik kolečkem, zda funguje...


nevím jestli se to vztahovalo k mému příspěvku, ale prostřední kolečo nefunguje. Tak jako tak si ovšem myslím, že otevírání nového okna by k této funkci sedělo lépe než do původního...


Nehledě na to, že když si zazoomuju třeba na Prahu a chci si vyjet tamější kačery, tak po kliknutí na prvního a zmáčknutí Zpět se mi objeví opět mapa ČR a nikoli zazoomováno na Prahu.

Prostě jsem za řešení jako je geocaching.com, kde po kliknutí na cache se tato otevře v novém panelu /okně a mapa zůstane tak jak byla v okně původním.
  • 0

#38 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 14:19

3-monkies napsal/a:
u fotografií se na mapě špatně zobrazuje čeština.
slovo výhled tam vypadá strašně.

vh006c006500640020

V IE6 snad opraveno, můžete to ověřit i v jiných prohlížečích?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#39 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 14:23

Fénix napsal/a:

nevím jestli se to vztahovalo k mému příspěvku, ale prostřední kolečo nefunguje. Tak jako tak si ovšem myslím, že otevírání nového okna by k této funkci sedělo lépe než do původního...


Nehledě na to, že když si zazoomuju třeba na Prahu a chci si vyjet tamější kačery, tak po kliknutí na prvního a zmáčknutí Zpět se mi objeví opět mapa ČR a nikoli zazoomováno na Prahu.

Prostě jsem za řešení jako je geocaching.com, kde po kliknutí na cache se tato otevře v novém panelu /okně a mapa zůstane tak jak byla v okně původním.

profil i galerie se otvírají v novém okně. Časem to asi předělám na standardní odkaz..
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#40 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 14:30

V IE6 snad opraveno, můžete to ověřit i v jiných prohlížečích?

Ve FF 2,x se to uz zobrazuje dobre.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama