Přejít na obsah


Fotka

GSAK - problém s PQ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2007 - 20:28

Poslední dva dny (= poslední dvě pq) se mně děje to, že když chci pq načíst do GSAKu, tak mi zahlásí This file does not pass XML validation and will be ignored C:\gc_\750299.gpx:9143:70 reference to invalid character number Taky se to ještě někomu z vás stalo? Říkám si, jestli to není nějakýma nevhodnýma znakama v gpxku, ale všechno kolem řádku 9143 jsem smazal a dělá to pořád.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2007 - 20:51

Stalo se mi v jinem geocacherskem programu neco podobneho pri importu vcerejsich GPXek. (me to rvalo spatny unicode znak...) U mne ale na presne udanem radku byla zjevna i pricina... Jeden nazev travelbugu koncil strasne dlouhym radkem plnym nesmyslnych znaku. Stacily ty nesmyslne znaky odmazat a nechat tam jen normalni nazev, a bylo to pak uz OK.
  • 0

#3 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2007 - 21:02

Petre, vcera jsem importoval My finds a PQ s novinkami a nic podobneho jsem nezaznamenal.
  • 0

#4 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2007 - 21:21

Jelikož to nikdo nereportoval na fóru GSAKu, tak si myslím, že to není chyba v matrixu, ale že za to můžou konkrétní data. A ten travelbug, nebylo to tohle? <groundspeak:text encoded="False">18:45 Vlozen TB White Lion��������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������</groundspeak:text> Jenže když jsem to vymazal a zkusil načíst znovu, tak to dělalo pořád to stejné. Dokonce to hlásilo stejnou chybu. EDIT: uf, nezobrazilo se to, ale je za tím spousta &-#-x-0-; bez těch pomlček.
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2007 - 21:50

Jojo, to bylo presne ono. Stacilo odmazat ten bordel a bylo to OK. Jen by mne zajimalo, jak se tam ten bordel dostal, jestli se tam dostal tak, ze se nejak povedlo to autorovi toho TB dat do nazvu, nebo jestli se posasily data u GS...?
  • 0

#6 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2007 - 22:08

Tak už se to podařilo, po odmazání těch blbostí. Předtím jsem to zkoušel a nepomohlo to, teď jo. No nebudu to řešit, beru to jako fakt.
  • 0

#7 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 9:30

Taky se mi to stalo. Je to konkretne tento log: http://www.geocachin...2d-ede97ed1754f Uz jsem sberacovi napsal, at ho zkusi trochu zeditovat. EDIT: Tam já tam toho mám ještě víc a všechno logy od Poli01. Zjistím, jak to dělá.
  • 0

#8 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 21:08

Tak vcera jsem nasel to co pisete, ale dneska kdyz jsem dostal dalsi PQ tak jsem to tam mel v jednom PQ zase a hned 3x na jinem miste:| No jsem zvedavej jak to bude pokracovat....
  • 0
Shanti

#9 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 7:48

Tak za to údajně může logování přes mobilní telefon a Handy Geocaching. Na to by se asi měl podívat Destil.
  • 0

#10 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 10:03

Zkousel jsem ted pomoci HG zalogovat cache i vlozit TB a tohle se mi nestava. Kontaktuji toho uzivatele Poli01 a zeptam se ho na podrobnosti.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#11 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 12:39

marekl napsal/a:
Tak za to údajně může logování přes mobilní telefon a Handy Geocaching. Na to by se asi měl podívat Destil.


Mno..., s aplikací HG jsem naprosto spokojen, "Jedu na ni" druhý týden a zatím nezklamala - asi 15 logů včetně logovani TB. Rozhodně z mého telefonu (historickej Siemens - C75) nepřipisuje žádný další znaky atd. Svuj log pak později v klidu domova edituju, doplním fotky atd. V PQ, které si stahuji po svém zalogování jsem také žádnou chybu neobjevil. Takže já takhle bych tenhle problém asi neřešil. Je fakt, že každou starší verzi HG je zřejmě nutno před nainstalovaním novější, řádně odinstalovat. Osobně vyzkoušeno - pak to teprve chodí bez závad! Nejprve jsem totiž "jenom" v telefonu přepisoval původní jad a jar soubory, a tak tam zůstávalo nastavení, které je pro různé verze rozdílné (potvrzeno autorem programu)!
  • 0
Bješ, bješ, bješ - najdeš další keš!"

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 13:36

Loguji taky přes HG Lite a nezaznamenal jsem žádný problém.
  • 0

#13 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 20:48

Prave me prisli dalsi PQ a v jedno se to stale objevuje:-/ Kontaktoval nekdo toho kacera co to ma v logu? Je to jen jeden ci vice kaceru? Pozna to nekdo?
  • 0
Shanti

#14 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 21:14

Psal jsem mu, ví o tom, odpovídal m: "Jde o zasílání logů z mobilního telefonu Sony Ericsson 750i. Aplikace je nazvána Handx Geocaching. Pokusím se opravit, ale na počítači to vidím normálně, navíc tu zprávu již nemohu editovat."
  • 0

#15 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 4:49

BLEEEEEEE :( ok, diky marku za info....
  • 0
Shanti

#16 GeoAnimals Team

GeoAnimals Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 8:32

Mohu se zeptat, jakym zpusobem lze "ten bordel" odmazat ?
  • 0

#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 8:34

ja to GPX otevru ve textovem editoru (PsPAd ;)), necham si najit radek, ktery byl v chybove hlassce, a normalne ten binec smazu. Ulozim a naimportuju znova.
  • 0

#18 GeoAnimals Team

GeoAnimals Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 8:38

To jsem zkousel, ale zadny bordel jsem tam nenasel...
  • 0

#19 labid

labid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 22:24

[quote]GeoAnimals Team napsal/a:
  • 0

#20 labid

labid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 22:26

To jsem zkousel, ale zadny bordel jsem tam nenasel...


Otevři ten soubor třeba v Notepadu, dej si vyhledat sekvenci znaků (zavináč)(křížek)(malé x) /nejde to tu napsat jinak.../ a bordel se objeví.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama