Přejít na obsah


Fotka

GSAK - problém s PQ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 GeoAnimals Team

GeoAnimals Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 23:38

Ahá, tak tuhle sekvenci...hledal jsem jinou..díky...a ještě jeden telegrafický dotaz : Mám nastaven GSAK tak, aby mi automaticky stahoval GPX z mailu. On je ukládá do mnou definované složky v PC. nejsem schopen nastavit, aby je, po dokončení operace, z té složky smazal. Protože, když tam zustanou, GSAK v příští stahování stáhne GPX nové, ale d odatabáze pak nahraje všechny GPX, umístěné ve složce. Před každým stahováním musím tedy ručně veškeré GPX ze složky smáznout. Jde to i jinak ? Díky...
  • 0

#22 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2007 - 6:41

V dialogu pro import zašrktni Delete file(s) loaded when finished.
  • 0

#23 GeoAnimals Team

GeoAnimals Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2007 - 21:49

Mám zaškrtnuto "After Matching Download" DELETE . Druhá volba je "Leave on the server", z čehož usuzuji, že se jedná pouze o smazání nebo nechání gpxek na serveru mailu. Nic jako Delete files loaded when finished nevidím...
  • 0

#24 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2007 - 22:05

Taky me to do ted trapilo a Markovu poznamku jsem nemohl najit. Je to v File\Load GPX/LOC file. A hlavne - funguje to. Marku diky
  • 0

#25 adamos

adamos

    adamos

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2007 - 13:11

Psal jsem ohledne teto chyby autorovi GSAK a dostalo se mi teto odpovedi: Groundspeak have given you an invalid GPX file they should be contacted about the problem. I have tracked down the problem to one particular cache - GC125JW Thy have allowed invalid characters to be entered into the log The problem log is by "Poli 01" on 10th August 2007 As a short term fix you could contact him to update his log to remove the invalid characters, but Groundspeak really should not be sending out invalid GPX files Regards Clyde
  • 0

#26 adamos

adamos

    adamos

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2007 - 15:36

.. a pripojuji Makro, ktere me Clyde obratem napsal. Odstranuje z GPX souboru chybne znaky :-) povesil jsem ho na http://adam.step.goo...ixMalFormed.gsk
  • 0

#27 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2007 - 11:29

tak jsem se snazil pouzit makro, ale nejak me to nepomohlo, zustalo to tam:( tobe to funguje?
  • 0
Shanti

#28 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2007 - 11:56

SHANTI Team napsal/a:
tak jsem se snazil pouzit makro, ale nejak me to nepomohlo, zustalo to tam:( tobe to funguje?


Mně už to tam několik dní vůbec neotravuje, asi to "autor" opravil. Jakej log ti dělá problém?
  • 0

#29 romix

romix

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 18:24

dnes mi to zase udelal tento log
  • 0
romix's gc profile

#30 adamos

adamos

    adamos

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 16:28

SHANTI: funguje. Pokud ti chodi PQ jako zazipovany soubor, musis z nej rozzipovat hlavni GPX soubor a makro spustit na nej. Prave jsem zpracovaval PQ, ktere mi prisly za 3 tydny dovolene, a funguje to bezchybne. Jo a za posledni dva tydny se paznaky v PQ souborech nevyskytly - bud handy geocaching nebo groundspeak se polepsil :-)
  • 0

#31 Poli 01

Poli 01

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 13:08

Dnes jsem se dostal k omluvě za problémy, které jsem nechtěně na geocachingu způsobil. Z důvodu rychlé aktualizace mých návštěv a zaznamenání GC a TB jsem zkusil logování přes mobil SonyE... 750i. Na GC.com v mém listě se vše tvářilo v pořádku. Po výzvě jsem všechny logy opravil (smazal a vše přepsal na PC), následně řešil s autorem aplikace handy geocaching. Ještě jsme to nedokončili, zkusím aktualizaci na nejnovější verzi se smazáním původní. Následně jednu testovací zprávu, jestli je vše v pořádku. Jestliže vše proběhne bez problémů, pak ji začnu užívat na logování. Nyní ji používám poze na vyhledávání kešek. Jestliže jsem něco neopravil, dejte mi vědět na mail. Ještě jednou se omlouvám všem postiženým. Poli
  • 0

#32 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 22:08

Divné, HGC používám na logování celkem běžně (pokud vím, že ted den večer nebudu na internetu) a nikdy žádný problém nenastal. Asi nějaká chyba v Matrixu :P
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama