Přejít na obsah


Fotka

Recenze na 60CSx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Milancer

Milancer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 9:40

Na Digitalne.cz se objevila dalsi recenze na oblibenou GPSmap 60CSx.
Zminka o geokesingu nechybi hned na prvni radce.
http://digitalne.cen...a-navigace.aspx
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 10:06

jen teda: "Citlivost vestavěného čipu je velmi dobrá, signál se chytá už po několika desítkách minut při studeném startu." tam by asi mely byt sekundy, ne? ja kdybych cekal ctyricet minut na signal, tak s tim trisknu. :P
  • 0

#3 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 10:13

Je zvláštní, kolik se v poslední dobvě vyrojilo recenzí na CSx. Akorát si myslím, že dnes už je CSx živá mrtvola, ve chvíli, kdy se na náš trh běžně dostane Vista HCx a její příbuzní, tak prodej CSx dramaticky klesne. Soulasím s Markovým názorem, že kdybych si dnes kupoval GPSku, tak už to nebude CSx, ale nějaké HCx. Hlavně kvůli nižší ceně a menším rozměrům při stejné funkčnosti.
  • 0

#4 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 10:39

Před pár minutami jsem dostal oficiální ceny eTrexů (tzn. že v internetových obchodech, kde mají minimální marži, budou ještě nižší): Legend HCx: 8 990 Kč Vista HCx: 9 990 Kč Myslím, že to jsou skvělé ceny, součástí je i Topo Czech.
  • 0

#5 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 15:39

abakus napsal/a:
Je zvláštní, kolik se v poslední dobvě vyrojilo recenzí na CSx.

Akorát si myslím, že dnes už je CSx živá mrtvola, ve chvíli, kdy se na náš trh běžně dostane Vista HCx a její příbuzní, tak prodej CSx dramaticky klesne.
Soulasím s Markovým názorem, že kdybych si dnes kupoval GPSku, tak už to nebude CSx, ale nějaké HCx. Hlavně kvůli nižší ceně a menším rozměrům při stejné funkčnosti.


Nevím, díky té gumě okolo, která se mi neustále odlupovala u staré Visty a nespolehlivému joysticku bych do ní asi hned nešel. Klitoris-joystick byl v opravě dvakrát, guma čtyřikrát... CSx mám ze Států za 9000 i s kartou a originálním pouzdrem a naprosto mi vyhovuje. Ovládání a mechanické provedení je CSx je výrazně lepší, bnější připojitelnost (konektory) také... A velikost mi dnes už nevadí, zvykl jsem si... :)

M.
  • 0

#6 dLBR

dLBR

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2007 - 15:00

Dorcadion napsal/a:
... Ovládání a mechanické provedení je CSx je výrazně lepší, bnější připojitelnost (konektory) také... A velikost mi dnes už nevadí, zvykl jsem si... :)

M.


Souhlas, myslim, ze cislo 60 stale zije ;-) Navic jeho PATCH antena funguje stejne v kazde poloze, zatimco nova Vista/Legend bude podle tvaru mit stale PATCH. Ta funguje idealne v horizontalni poloze ale i tak je mene citliva k satelitum nizko nad obzorem.
  • 0

#7 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2007 - 15:10

dLBR napsal/a:
Navic jeho PATCH antena funguje stejne v kazde poloze, zatimco nova Vista/Legend bude podle tvaru mit stale PATCH. Ta funguje idealne v horizontalni poloze ale i tak je mene citliva k satelitum nizko nad obzorem.


Už jsi četl nějaký recenze? Já si s tím hrál v autě a ať jsem dělal, co jsem dělal, tak HCx nikdy neměl horší signál (rozuměj počet a kvalita satelitů a přesnost) než u CSx, většinou spíš naopak. Otázka je, nakolik se tomu dá věřit.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama