Přejít na obsah


Fotka

GSAK export TomTom


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#21 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 9:37

Vyzkoušeno a upraveno makro tak, aby se mi nejdříve zobrazovalo jméno keše a pak další info. Je to super. Díky
  • 0
Galdra

#22 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 13:57

galdra napsal/a:
Vyzkoušeno a upraveno makro tak, aby se mi nejdříve zobrazovalo jméno keše a pak další info. Je to super. Díky


Tak jsem rad ze to bylo k necemu....
  • 0

#23 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 17:04

Taakze konecne jsem se k tomu dostal... Samozrejme je to temer presne to, co jsem zadal a timto vyslovuji velky dik! Ted k veci, mam maly dotaz :-) Jednak jsou u multin, mysterek a tak navic kategorie SOLVED, takze muj logicky dotaz: Jak v GSAKu waypoint takto oznacit? jinak s tim pojmenovanim si uz pohraju sam, to je asi kazdeho vec, tak snad to zvladnu :-) Samo ze testovani bude pokracovat, pripadny feedback zase tady na foru... Jeste jednou diky :-)
  • 0

#24 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 17:06

A jeste maly dotaz: Chtel bych dat vsem souborum prefix "GC_", aby se mi zobrazovaly v TomTomu pekne pohromade... Tusim, ze jsem to v makru videl, ale nechci do toho moc stourat... Jde to? Dik
  • 0

#25 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 17:11

A jeste jeden :-) Pouzivas tam promennou $d_Code pro waypoint code, ja pouzivam ale radeji drop2, ktery vypusti GC z waypointu, je to tam celkem k nicemu... Takze mam pouzit $d_drop2, chapu dobre? EDIT: Tak ne :-) Existuje nekde seznam promennych, ktere mohu pouizt? Rad bych prave drop2 a hint by se taky hodil...
  • 0

#26 maros251

maros251

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 17:29

Dik moc za makro ;), funguje k me plne spokojenosti.
  • 0

#27 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 18:18

VladiczeK napsal/a:
Taakze konecne jsem se k tomu dostal...
Samozrejme je to temer presne to, co jsem zadal a timto vyslovuji velky dik!
Ted k veci, mam maly dotaz :-)
Jednak jsou u multin, mysterek a tak navic kategorie SOLVED, takze muj logicky dotaz: Jak v GSAKu waypoint takto oznacit?
jinak s tim pojmenovanim si uz pohraju sam, to je asi kazdeho vec, tak snad to zvladnu :-)
Samo ze testovani bude pokracovat, pripadny feedback zase tady na foru...

Jeste jednou diky :-)


Solved je u kesi, ktere maji corected coordinates (mas vyresenou multinu nebo mystersku), tak si zmenis pomoci corected coordinates souradnice a pak je tam solved.

Co se tyka prefixu souboru, udelam okenko do uvodniho nastaveni a zkusim dat moznost si pojmenovat si waypointy jak chcete....pomoci GSAK tagu.....

Mrknu na to dnes vecer...
  • 0

#28 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 18:27

Kez bych to taky umel :-) Jeste k tem corrected coordinates: ted budu asi zmateny a nepresny, ale cetl jsem nejaka fora, kde se ty upravy v corrected coordinates probiraly a chtel bych se jenom ujistit - zustanou i pri aktualizaci (nove GPX)? Nebo musim dany waypoint zamykat? A neprijdu v tom pripade o nove logy, zmeny listingu atd? Ja totiz dosud k vyresenym mysterkam pridaval child waypoint final location a do pole User data proste pripsal "solved", melo to vsak nevyhodu prave v tom, ze pak v TomTomu byly waypointy dva, takze se rad poucim, jak na to jit lepe... Jinak opet dik, tesim se na vysledek...
  • 0

#29 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 20:08

VladiczeK napsal/a:
A jeste jeden :-)
Pouzivas tam promennou $d_Code pro waypoint code, ja pouzivam ale radeji drop2, ktery vypusti GC z waypointu, je to tam celkem k nicemu... Takze mam pouzit $d_drop2, chapu dobre?

EDIT: Tak ne :-) Existuje nekde seznam promennych, ktere mohu pouizt? Rad bych prave drop2 a hint by se taky hodil...


Obavam se ze tak jednoduche to nebude....Promenou $d_drop2 GSAK nezna...
  • 0

#30 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 20:36

VladiczeK napsal/a:
Kez bych to taky umel :-)
Jeste k tem corrected coordinates: ted budu asi zmateny a nepresny, ale cetl jsem nejaka fora, kde se ty upravy v corrected coordinates probiraly a chtel bych se jenom ujistit - zustanou i pri aktualizaci (nove GPX)? Nebo musim dany waypoint zamykat? A neprijdu v tom pripade o nove logy, zmeny listingu atd?
Ja totiz dosud k vyresenym mysterkam pridaval child waypoint final location a do pole User data proste pripsal "solved", melo to vsak nevyhodu prave v tom, ze pak v TomTomu byly waypointy dva, takze se rad poucim, jak na to jit lepe...

Jinak opet dik, tesim se na vysledek...


Takze CC (Corrected coordinates) se pri importu NEPREPISUJI. Nemusis davat lock na waypoint. Je pouzivam CC a jsem spokojen.....

Hlavne vim, ze krome tradicnich mohu lovit i kese "Solved" a na tyto mam v TomTomu upozorneni....
  • 0

#31 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 20:41

Takze hotovo, nova verze je na svete.Pokud jste pouzivali starou, smazte radsi soubor TomTomCsvPoiExportData.dat (je v adresari GSAK\Macros). Co je noveho: 1. Možnost si pojmenovat body jak chcete, za pomoci special tagu 2. Možnost pojmenovat Child waypointy jak chcete pomoci tagu 3. Test na spravnost jmena (jak na kes tak na Child) 4. Moznost pridani prefixu k souboru (např. CZ_) Pokud pouzijete prefix, nezapomente si prejmenovat i BMPcka Soubor viz. nize Budu rad za odpovedi zda se vam libi a co by slo pridat nebo zmenit.
  • 0

#32 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 20:44

suplere napsal/a:
Takze hotovo, nova verze je na svete.Pokud jste pouzivali starou, smazte radsi soubor TomTomCsvPoiExportData.dat (je v adresari GSAK\Macros).

Co je noveho:
1. Možnost si pojmenovat body jak chcete, za pomoci special tagu
2. Možnost pojmenovat Child waypointy jak chcete pomoci tagu
3. Test na spravnost jmena (jak na kes tak na Child)
4. Moznost pridani prefixu k souboru (např. CZ_)

Pokud pouzijete prefix, nezapomente si prejmenovat i BMPcka

Soubor viz. nize

Budu rad za odpovedi zda se vam libi a co by slo pridat nebo zmenit.


Hned ho zkusím a už se těším!!!!!!!!:D:D:D
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#33 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 0:05

suplere napsal/a:
Budu rad za odpovedi zda se vam libi a co by slo pridat nebo zmenit.


Taakze dotazeno alespon k me naproste spokojenosti :-) V neposledni rade DIKY!

BugReport:
1/ Nevim cim to je a jestli mi to delalo i predtim, ale tusim chybku se znakovou sadou nebo necim podobnym. Vsechny hacky jsou filtrovany uz ze strany GC.com, ale carky nad A ci I zustavaji a po exportu se meni v dolary...
2/ Dle se mi zda, ze u nekterych kesi mi chybi napoveda, i kdyz by tam mela byt. Nevim, cim to je, pouzivam kod

#drop2 #name #typ1/#con1 #dif/#ter (#hint)
co muzu vyloucit, je prilisna delka, napoveda chybi i u fakt kratkych, dale u Traditional Disabled se zobrazi, u Traditional (Enabled) ne, stejne tak u ostatnich typu, takze to vypada na chybu v kodu u beznych kesi... Solved nemuzu vyzkouset, pac jeste nemam prepsanou databazi na ty corrected coordinates.

Jinak to vypada skvele a ja zkusim taky pridat neco z me dilny a zasilam sve ikonky... Zatim teda jenom ty zakladni, zkusim jeste dodelat ty zbyvajici. Enjoy
  • 0

#34 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 6:52

Ty dolary místo diaktriky potvrzuji, ale zase mi to tak moc nevadí. Macro jako celek je vymakaný a perfektní. Díky. :)
  • 0
Galdra

#35 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2007 - 10:49

A jeste pridam future request na dlouhe zimni vecery :-) Po chvili pouzivani a planovani zariove dovolene jsem postradal, jako je i u jinych vestavenych dialogu v GSAKu takove to ukladani nastaveni. Jakoze polopaticky mam dve databaze a kazdou bych chtel s jinym prefixem do jineho adresare (jinak se premazavaji)... le fakt netusim, jak je to programatorsky mozne/slozite a vesmes to ani neni nijak dulezite :-) Kdybych umel programovat, delal bych zrejme vychytane makra, takhle jsem jenom prudny perfekcionista :-D Jeste jednou dik za makro!
  • 0

#36 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 11:05

VladiczeK napsal/a:
A jeste pridam future request na dlouhe zimni vecery :-)
Po chvili pouzivani a planovani zariove dovolene jsem postradal, jako je i u jinych vestavenych dialogu v GSAKu takove to ukladani nastaveni. Jakoze polopaticky mam dve databaze a kazdou bych chtel s jinym prefixem do jineho adresare (jinak se premazavaji)... le fakt netusim, jak je to programatorsky mozne/slozite a vesmes to ani neni nijak dulezite :-)
Kdybych umel programovat, delal bych zrejme vychytane makra, takhle jsem jenom prudny perfekcionista :-D

Jeste jednou dik za makro!


Makro ukládá poslední nastavení, jedině by to šlo že by jsi vybíral z uložených nastavení, ale podle mě je to zbzetčné...
Ale pokud na tom trváš, tak to můžu udělat...
  • 0

#37 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 11:22

suplere napsal/a:
Makro ukládá poslední nastavení, jedině by to šlo že by jsi vybíral z uložených nastavení, ale podle mě je to zbzetčné...
Ale pokud na tom trváš, tak to můžu udělat...


Samozrejme netrvam, spis bych se primluvil za korekci te diakritiky ;-)
  • 0

#38 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 14:21

VladiczeK napsal/a:

suplere napsal/a:
Makro ukládá poslední nastavení, jedině by to šlo že by jsi vybíral z uložených nastavení, ale podle mě je to zbzetčné...
Ale pokud na tom trváš, tak to můžu udělat...


Samozrejme netrvam, spis bych se primluvil za korekci te diakritiky ;-)


No uvidim ce se dá dělat, ale pokud to už takto půjde ven z GSAKu, tak s tim nic nenadělám......Možná je na vině GPSBAbel.... mrknu na to...
  • 0

#39 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 14:02

Zdravím,
jak už jsem se zmínil ve vlákně o GSAK makrech, toto makro pro export do TomToma asi kvůli GPSBabelu nefunguje jak má. Samozřejmě je nad mé síly to nějak fixnout, našel jsem ale na gsak.net foru thread, který se této chybě věnuje a řešení ve formě zvláštního makra. Ještě si to několikrát přečtu, přesto bych poprosil, jestli to nebude moc časově náročné, zda-li by šlo tento fix zakomponovat do makra tvého...?

Předem díky aspoň za info a zdravím

http://gsak.net/boar...t=0
  • 0

#40 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 14:16

Jaký je rozdíl mezi tímto makrem a makrem TomTom co je na GSAKu? Na první čtení jsem nějaký zásadní rozdíl nepostřehl..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama