Přejít na obsah


Fotka

GSAK export TomTom


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#41 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 18:16

Jestli hledas rozdil mezi timto a na gsak.net foru zde http://gsak.net/boar...?showtopic=6009 , tak zadny, stejny autor, stejne makro. EDIT: A jestli se jednalo o makro standardni (TomTom.gsk tusim), tak to prave ted testuju, minimalne je na prvni pohled o dost pomalejsi a chybi mu zvlastni nastaveni u child waypointu co se tyce nazvu, zbytek rozdilu kdyz tak doplnim pozdeji, az ho otestuju v praxi. EDIT2: Navic chyba je stejna u obou maker...
  • 0

#42 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 21:19

Takze co je za problem, co to dela (nebo vlastne nedela)? Ja ho jiz nepouzivam, ale ted jsem ho zkusil a probehlo normalne....
  • 0

#43 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 21:29

suplere napsal/a:
Takze co je za problem, co to dela (nebo vlastne nedela)?

Ja ho jiz nepouzivam, ale ted jsem ho zkusil a probehlo normalne....


Problem je v tom, ze GPSBabel ma od jakesi aktualizace ocividne problem s delsimi nazvy waypointu. Je vyzkouseno, ze do 250 znaku to beha v pohode. Kdyz se vsak do nazvu prida i hint, casto to prekroci limit a GPSBabel krachne. Na tom prilozenem odkazu je makro, ktere v ramci generovani automaticky nazev orezava na prave tech 250, jenze je to staveno na tomtom exportni makro od jineho autora, s jinymi promennymi apod. a mi se nepodarilo najit, jak tvoje makro upravit. V originale to pri kazdem waypointu vola to makro tomtomfix.gsk, ktery nazev urizne. Tak jsem chtel poprosit, jestli by ten fix neslo implementovat do tveho makra. Udajne se ale jedna o prechodne reseni (GPSBabel by v dalsi verzi jiz padat nemel, snad) a ja to zatim vyresil odstranenim hintu z nazvu, takze to nijak nehori a pokud by to melo zabrat vic nez 10 minut, asi by to byla zbytecna prace... Jinak bych samo hint v nazvu uvital :-)

Snad je to aspon trochu pochopitelne...
  • 0

#44 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 21:45

Jo tak to upravim..... To neni problem. Nebudu ale nic prevratnyho vymyslet, normalne to uriznu... Nebudu prozatim resit Viceradkove hinty.....
  • 0

#45 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 22:01

Tak to otestujte, jiz by tam nemelo byt nic delsi nez 250 znaku. Co je delsi, to se orizne...
  • 0

#46 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 22:13

Funguje, jak má. Díky moc!
  • 0

#47 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 22:51

Tak to jsem rad... ;)
  • 0

#48 DreamR

DreamR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 17:23

Zdravím, nevím co dělám špatně ale postupuju podle návodu a makro mi vygeneruje pouze .csv soubor ale už ne .ov2, který bych si mohl nahrát do TT:(
  • 0

Garmin eTrex 30 TOPO Pro 2015 + Tempe senzor + Premium Heart Rate monitor; Lenovo P70; Nikon D5100; geobike Kelly's Scarpe


#49 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 19:09

A mas v adresari kde mas GSAK programek GPSBabel? POkud ne tak ho tam hod nebo zmen tuto cestu $babelpath (hledej v makru tento radek: $babelpath = $_Install + "\gpsbabel.exe
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama