Špatný formát souřadnic - Handy Geocaching
#1
Publikováno 15 srpen 2007 - 19:17
#2
Publikováno 15 srpen 2007 - 20:41
#3
Publikováno 16 srpen 2007 - 7:07
TheGreen napsal/a:
Ahoj, chtěli jsme se zeptat, jestli jste také někdo zaznamenal stejný problém s programem Handy Geocaching - v některých situacích, zejména když souřadnice obsahuje pouze jednu cifru (např. N 50° 4.124, E 014° 27.826) mi program napíše hlášku Špatný formát souřadnic. Poté většinou stačí doplnit nuly před nebo za do plného počtu (v tomto případě nulu před čtyřku) a vše je ok. Toto se děje jak s modulem od Nokia, tak s modulem evolve. Dá se to nějak odstranit? Díky za rady.
Tom & Jula
Jojo, myslím že to není až tak velká chyba. Já jsem vždy zvyklý psát jednotkovou čislici s nulou před (desítková číslice). Je víc aplikací, kde se to chová stejně. Ničemu a mně to nevadí, jsem zvyklej. (Samozřejme lze v programu nadefinovat - když je zadáno jednociferné číslo, doplň druhou cifru nulou automaticky. Ale to už je věc autora programu)
#4
Publikováno 16 srpen 2007 - 10:14
#5
Publikováno 16 srpen 2007 - 13:28
sobikovi napsal/a:
Nevidím to taky jako chybu a kromě jiného je to tam uvedeno, že máš zadat souřadnice ve formátu...
No, kdybych to zadával ručně, tak to chápu jako svoji chybu, ale tohle se "tahá" z GPS.
Šlo mi jen o to, jestli to dělá všem, nebo jestli jsem volšovej já. :-)
#6
Publikováno 16 srpen 2007 - 13:36
Já používám zatím bohužel jen verzi Lite a tam to musím datlovat ručně :-( Ale i tak si myslím, že by stálo za to zlepšit práci s vkládáním souřadnic, protože třeba zadat ručně všechny ty kroužky, uvozovky atd. při prvním vložení souřadnic je boj...TheGreen napsal/a:
sobikovi napsal/a:
Nevidím to taky jako chybu a kromě jiného je to tam uvedeno, že máš zadat souřadnice ve formátu...
No, kdybych to zadával ručně, tak to chápu jako svoji chybu, ale tohle se "tahá" z GPS.
Šlo mi jen o to, jestli to dělá všem, nebo jestli jsem volšovej já. :-)
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů