Přejít na obsah


Fotka

Problém ze stahováním PQ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Radan_64

Radan_64

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2007 - 21:50

Zdravím, potřebuji poradit. Mám nastaveny PQ dle Wikipedie tak abych si stáhnul keše z celé republiky. Momentálně 11 PQ. Pri importu do GSAK se mi ale načte z každé PQ něco míň než 100 kešek i když by jich mělo být skoro 500. Ví někdo kde může být chyba? Díky za rady.
  • 0

#2 GeoAnimals Team

GeoAnimals Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2007 - 22:39

Mrkni se do "Preview pocket query" na stránce "Build my pocket queries" u jednotlivých PQ. Pokud se počty liší, budeme pátrat dále...
  • 0

#3 labid

labid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2007 - 8:43

Můžu si tipnout? Po založení nového PQ jsi nezměnil defaultní hodnotu položky "Show me 100 caches" na 500 ??
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2007 - 8:51

labid napsal/a:
Můžu si tipnout? Po založení nového PQ jsi nezměnil defaultní hodnotu položky "Show me 100 caches" na 500 ??

Taky mně to hned napadlo. Dej si edit a hned na začátku v okénku uvidíš číslovku 100 tak ji přepiš na 500 a už to bude OK :-)
  • 0

#5 Radan_64

Radan_64

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2007 - 14:45

labid napsal/a:
Můžu si tipnout? Po založení nového PQ jsi nezměnil defaultní hodnotu položky "Show me 100 caches" na 500 ??

Mám nastaveny všechny PQ na 499 keší, v seznamu PQ je také napsáno (499), takže tím to nebude.
  • 0

#6 Radan_64

Radan_64

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2007 - 14:52

GeoAnimals Team napsal/a:
Mrkni se do "Preview pocket query" na stránce "Build my pocket queries" u jednotlivých PQ. Pokud se počty liší, budeme pátrat dále...

No tvůj tip jde možná správným směrem ale...
Pokud se kouknu na "Preview pocket query" tak se mi na první stránce ukáže 7 keší, na 10 stránce jenom 5 keší a na 20 stránce jich bylo 8. A u známého se zde ukazuje vždy 20 keší na každé stránce, což při 25 stránkách odpovídá těm povoleným 500 keší v jedné PQ. Už jsme to řešili i s D@ewo ale řešení jak se toho zbavit nebo to přepnout jsme nenašli.
  • 0

#7 Radan_64

Radan_64

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 21:49

Radan_64 napsal/a:
Zdravím, potřebuji poradit. Mám nastaveny PQ dle Wikipedie tak abych si stáhnul keše z celé republiky. Momentálně 11 PQ. Pri importu do GSAK se mi ale načte z každé PQ něco míň než 100 kešek i když by jich mělo být skoro 500. Ví někdo kde může být chyba? Díky za rady.


Pro všechny které to zajímá, jednou na začátku jsem vytvořil PQ a tuto jsem vždy později kopíroval a upravoval. Pravděpodobně měl Grounspeek v tu dobu nějaké problémy na serveru a mne se vytvořil vadný HTML kód, což jsem ale nevěděl a nikde to také nebylo poznat, veškeré grafiky vypadali normálně. Dnes mne náhodou napadlo vytvořit nove PQ a nepoužil jsem kopii jiné PQ ale vytvořil jsem ji úplně znova a tyto PQ i její kopie fungují správně.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama