Přejít na obsah


Fotka

dalsi cesky Reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
168 odpovědí na toto téma

#1 Geolens Reviewer

Geolens Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2007 - 23:50

Zrejme ste si vsimli aj v inom vlakne, ze je Cesko na 6. mieste s poctom caches vyse 5000. Pocet stale narasta a tym aj my s Hagaeusom mame viac prace. Haggaeus je momentalne na dovolenke a teda fronta stoji na mne (takze sorry za pripadne zdrzanie). Dospeli sme k nazoru, ze by sa zisiel dalsi reviewer pre Cesko, ktory by samozrejme okrem toho pomahal v dalsich oblastiach, ktore spravujeme - Slovensko, Polsko, Madarsko, Slovinsko, Bulharsko niekedy aj Chorvatsko, Macedonia atd. Zhodli sme sa s Haggaeusom, ze by na zaklade tejto situacie dalsi reviewer mal byt z Ciech. Mozno by bolo fajn, keby bol z miesta, kde je pomerne silna komunita a velka hustota skrysi (Brno, Plzen...) ale to nie je podmienka. Tiez by bolo vhodne, keby vedel anglicky (aspon tak aby sa dohovoril, no nemusi to byt perfentne). Hlavne musi mat chut robit tuto pracu a obetovat preto pomerne dost casu. Poprosil by som Vas, ak mate najke tipy, pripadne ak by mal niekto zaujem, kontaktujte ma mailom cez profil. Chystam sa tiez navstivit event v Plzni 30.8. a zrejme budem tiez osobne s predstavitelmi Groundspeaku (vid event v Prahe 3.9.), takze do vtedy by som rad mal aspon nejake napady, ci kandidatov. Vdaka. Igi.
  • 0

#2 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2007 - 11:56

Nerikam, ze se hned chci stat reviewerem, na to mam asi i dost kratke GC zkusenosti, kazdopadne i presto by me to docela zajimalo, jak velky objem prace to je a v cem vsem spociva. Predpokladam, ze nejde jen o kontolu souradnic, listningu, atd ale je za tim i spousta dalsich drobnosti. Kdyz jsem videl co vsechno se kontrolovalo u dvou mych kesi, normalni smrtelnik si to asi nedokaze predstavit. A dalsi vec samozrejme, kolik kesi denne tak pribude na seznam v celem regionu? Kazdy reviewer si pak nejakou privlastni, nebo jsou pridelovany automaticky?
  • 0

#3 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2007 - 16:00

udelejte reviewera z paby. aspon by pak mel jeden sanci na ftf ;)
  • 0

#4 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 8:32

Určitě je to, kdo je zodpovědný za způsob uložení cache nějak ošetřeno v tradičním, nikým nečteném a všemi odkliknutým'yada yada'. Ale napadlo mě - byli někdy rewievři popotahováni policií v souvislosti s nějakou nehodou? Napadla mě ta událost s kačerem-nekačerem v Motole...
  • 0

#5 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 8:48

Navrhuju Ponika. Ma obrovsky prehled kolem GC a smysl pro pravidla.
  • 0

#6 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 9:19

Uza napsal/a:
Ale napadlo mě - byli někdy rewievři popotahováni policií v souvislosti s nějakou nehodou? Napadla mě ta událost s kačerem-nekačerem v Motole...

Nevim, ale myslim, že to mají dost posichrované.

In no way shall Groundspeak Inc. nor any agent, officer, employee or volunteer administrator of Groundspeak Inc., be liable for any direct, indirect, punitive, or consequential damages arising out of, or in any way connected with the use of this website or use of the information contained within.
Cache seekers assume all risks involved in seeking a cache.

Odkaz na celé znění je v každém listingu za červeným vykřičníkem.
  • 0

#7 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 10:49

Uza napsal/a:
Určitě je to, kdo je zodpovědný za způsob uložení cache nějak ošetřeno v tradičním, nikým nečteném a všemi odkliknutým'yada yada'.
Ale napadlo mě - byli někdy rewievři popotahováni policií v souvislosti s nějakou nehodou? Napadla mě ta událost s kačerem-nekačerem v Motole...

nie neboli, jediny kto bol na policii bol autor cache
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#8 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 10:55

Saman napsal/a: nie neboli, jediny kto bol na policii bol autor cache

Sorry za OT, ale zajimalo by mne, jak na toho autora te cache prisli? Poslali mu predvolani e-mailem?
  • 0

#9 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 0:53

můžu se zeptat co se stalo?
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#10 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 6:55

v&f family napsal/a:
Navrhuju Ponika. Ma obrovsky prehled kolem GC a smysl pro pravidla.


Plný souhlas, napadl mi hned, jak jsem dočetl zprávu od Igiho.
  • 0
Galdra

#11 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 7:24

I když ani nevím, zda chudák o tom ví nebo zda už oficiálně kandidoval, hlasuju pro Ponika. [;)]
  • 0

#12 KarelMrak

KarelMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 8:38

Fakt nevim jestli je delat reviewera pro kazdeho. Novy reviewer ziska moznost nahlednout trebaba i na finalky multin a mysterek, nerikam ze to delaji, ale "prilezitost dela zlodeje" a myslim, ze pro mnohe geocachery by tato moznost zmenila cely pohled na geocaching. a jestli k lepsimu, to at si kazdy prebere.
  • 0
KarelVložený obrázek

#13 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 8:54

KarelMrak napsal/a:
Fakt nevim jestli je delat reviewera pro kazdeho. Novy reviewer ziska moznost nahlednout trebaba i na finalky multin a mysterek, nerikam ze to delaji, ale "prilezitost dela zlodeje" a myslim, ze pro mnohe geocachery by tato moznost zmenila cely pohled na geocaching. a jestli k lepsimu, to at si kazdy prebere.

No i kdyby dělali, tak tím uškodí hlavně sobě a navíc mám pocit, že to nahlížení je vyloženě v popisu práce, protože je potřeba zkontrolovat, kde se cache nachází. Nevím moc, co přesně jsi svým příspěvkem chtěl říct, ale řekl bych, že muset popřípadě moci vidět souřadnice finálek je spíš na obtíž, protože člověk přijde o část zábavy, kvůli které geocaching dělá. Kvůli bodům za supertěžké puzzle cache to podle mně moc lidí nedělá. ;)
Pro každého to určitě není. Ten člověk bude muset obětovat část svého času a ztratí možná trochu požitek ze hry. Navíc se může stát neoblíben některými hráči neschopnými pochopit, že jsou jistá pravidla a je třeba je dodržovat. Mimochodem podívej se na předešlé vlákno o volbě reviewera a pochopíš, že moc lidí se na tenhle post zrovna nedere.
http://www.geocachin...=1405#post_1405
Bohužel zase anonymně. :( Nešlo by stím ještě něco udělat?
  • 0

#14 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 9:00

alkes napsal/a:

KarelMrak napsal/a:
Fakt nevim jestli je delat reviewera pro kazdeho. Novy reviewer ziska moznost nahlednout trebaba i na finalky multin a mysterek, nerikam ze to delaji, ale "prilezitost dela zlodeje" a myslim, ze pro mnohe geocachery by tato moznost zmenila cely pohled na geocaching. a jestli k lepsimu, to at si kazdy prebere.

No i kdyby dělali, tak tím uškodí hlavně sobě a navíc mám pocit, že to nahlížení je vyloženě v popisu práce, protože je potřeba zkontrolovat, kde se cache nachází. Nevím moc, co přesně jsi svým příspěvkem chtěl říct, ale řekl bych, že muset popřípadě moci vidět souřadnice finálek je spíš na obtíž, protože člověk přijde o část zábavy, kvůli které geocaching dělá. Kvůli bodům za supertěžké puzzle cache to podle mně moc lidí nedělá. ;)
Pro každého to určitě není. Ten člověk bude muset obětovat část svého času a ztratí možná trochu požitek ze hry. Navíc se může stát neoblíben některými hráči neschopnými pochopit, že jsou jistá pravidla a je třeba je dodržovat. Mimochodem podívej se na předešlé vlákno o volbě reviewera a pochopíš, že moc lidí se na tenhle post zrovna nedere.
http://www.geocachin...=1405#post_1405
Bohužel zase anonymně. :( Nešlo by stím ještě něco udělat?


Nevidím důvod proč by podváděli, to by je nebavilo už kešovat. Dělat tuto práci je fuška a osobně bych to nechtěl dělat. Proto jim patří dík za to, že to pro nás všechny dělají.
  • 0
Galdra

#15 KarelMrak

KarelMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 9:15

Ani ja bych to nedelal, mam rad kesing takovej jakej je ted. A k tem souradnicim finalek, tak ty bych opravdu nechtel znat. Tim: "prilezitost dela zlodeje" jsem nemyslel nic spatnyho, chran buh, myslel jsem tim, ze pokud ma nekdo moznost a na neco nemuze prijit, muze zahlodat geocervicek a .....Nepodival ses nikdy na vylusteni tajenky treba u krizovek?
  • 0
KarelVložený obrázek

#16 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 9:40

Nejak mi porad pripada, ze by reviewer mel byt radeji z jine zeme, nez ve ktere kesuje. Fakt tim prichazej o dost a dovedu si spis predstavit Nemce nebo Skandinavce. Klidne i dalsi Slovak. Mozna i Rusy by vtahl jejich clovek vic do hry. Proste kdokoliv jiny nez Cech :-). Pripadne rady o mistnich zvlastnostech (jsou-li jake) by mohl se soucasnymi konzultovat. Navic jen cesky psany listing by u nej neprosel. Bohuzel u nas nevidim nikoho vhodnyho (snad jen Dandra, ale ten by me hnal:-)), a tem kterym bych ty starosti pral to zase do ruky nepatri :-).
  • 0

#17 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 9:57

Solipso by mohl delat reviewera - kdyz uz necachuje, nema o co prijit :)
  • 0

#18 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 12:01

Mion napsal/a:
Solipso by mohl delat reviewera - kdyz uz necachuje, nema o co prijit :)

Já jsem pro! To by Groundspeak poznal jak to u nás chodí. :D
  • 0

#19 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 13:52

dandra napsal/a:
I když ani nevím, zda chudák o tom ví nebo zda už oficiálně kandidoval, hlasuju pro Ponika. [;)]

Děkuju všem za důvěru.
  • 0

#20 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 14:02

Já bych taky hlasoval pro Ponika, akorat jsem z reakce nepochopil, jestli svoji kandidaturu bereš nebo odmítáš :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka