Přejít na obsah


Fotka

dalsi cesky Reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
168 odpovědí na toto téma

#101 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 11:55

To Marek: Jak to z donucení, vždyť píšou, že jsi se hlásil...

Geolens Reviewer napsal/a:
Takze bez dalsich komentarov tu je zoznam v abecednom poradi, kto sa mi vobec ozval a prejavil nejaky zaujem:
Czecho Cowboy - Jakub
GCS Team - Marek
Ponik team - Ponik (Tomas)
RaRoch - Roman
Sutech


...tak jsem tě chtěl podpořit.
Taky jsem myslel na jednoho místního kačera, že by mohl reviewera z fleku dělat...:D:D:D Mám ale obavu, že by nám pak za trest už neschválil žádnou pixli :(, tak ho raděj ani nejmenuju. Co kdyby se toho někdo chytil a byl zvolen...:o:o:o

  • 0

#102 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 16:16

mitak napsal/a:

gepees napsal/a:
Mimochodem v okoli Housky je cizincu fura, ale spis mluvej nemecky. H.

Tak právě těm bych dal listing jen v češtině, maximálně s anglickou poznámkou, aby se němečtí návštěvníci naučili česky, ať si zmetci uvědomí, že prakticky všechny německé keše nemají žádný mezinárodní překlad (němčinu za mezinárodní jazyk opravdu nepovažuju).

To je právě tím, že jsou němci až takoví patrioti, že se angličtinu většinou ani nechtějí učit, když považují svůj vlastní jazyk za ten "nej."
  • 0

#103 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 19:50

Uz jsem navrhoval Ponika, pokud by mel byt jeste dalsi, tak at je jim RaRoch. Stojim za nim zrovna jako za Ponikem
  • 0

#104 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 21:57

Vida, clovek je 14 dni na cundru mimo internet a co se zde nerozviri :). Ponik i RaRoch jsou bezesporu zvucna jmena ceskeho geocachingu, cili proti jejich nominaci urcite nic nemam, nicmene rozhodl jsem se plnohodnotne kandidovat take. Myslim, ze bych potrebnou zde zminovanou autoritu mel mit podobne jako oni - od par oslovenych geo-kolegu z Prazske a Pardubicke geokomunity vim, ze by proti urcite nebyli. Jako moderator ceske wiki uz mam vetsinu podstatneho okolo GC z titulu teto funkce (doplnovani, upravy clanku na wiki atd.) pekne zmaknuto nejen teoreticky, ale i aplikaci v praxi pri problemech. Ostatne uz jsem u dost cachi svymi poznamkami v lozich ci osobnich mailech na vyboceni z pravidel ci na mensi ci vetsi chyby prosle publikaci nebo vznikle po ni upozornil jejich autory a pomohl tak nasim reviewerum. Tem jsem to pak (vid Igi :)) v pripade potreby predal k doreseni "needs archive" logem, pokud se na potrebnou upravu hrubsi chyby autori vyprdli. Cili smysl pro poradek musi byt a ja reviewerum pomaham takto rad v nemalem mnozstvi sveho casu, tak proc se jim primo nestat. Navic mi autori zpravidla bez problemu vyhoveli a jeste mi za upozorneni na problem podekovali, cili z toho je patrne, ze i psychologicky na to jdu zjevne spravne a nesnazim se nikoho pri pozadavcich na napravu zbytecne rozzurit, cili bych nemel mit v tomto smeru problem. Napr. u jednoho novacka v mych polo-domovskych vychodnich Cechach jsem i zajistil jeho "napravu" pote, co se kvuli kritickym logum rozcilil natolik, ze hromadne smazal vsem logy a chtel cache zlikvidovat a GC pole vyklidit-s rozumem jde vse vyresit, cili po mem zasahu na zadost tamnich cacheru se i tento cacher s kritikou vyporadal a na me dal. Tim se nechci chvalit, jen to uvadim jako priklad toho, ze s naporem kritiky od nespokojenych cacheru necticich pravidla, ktery jiste titul reviewera prinasi, nemam zadny problem a ustavam jej v klidu. Proto svou kandidaturu myslim vazne a at geokumunita rozhodne pote, co se Groundspeak k potrebe revieweru vyjadri. Mam nyni nevyhodu v tom, ze jsem v tomto vlakne az pri jeho doznivani, kdy uz se ostatni vyjadrili k predchozim kandidatum.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#105 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 22:18

A vida, protože vím jaký je minarjo magor (myšleno pozitivně) do geocachingu, tak bych nebyl proti.
  • 0

#106 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 22:26

tak RaRocha taky neznám, ale zná ho a doporučuje i Minarjo kterého znám, tak jsem pro něj. No a protože znám Minarja, /a bylo by dobrý mít známýho reviewera/, tak jsem i pro něj :D
  • 0

#107 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 8:53

Jo tak to jo, Ostatní kandidáty neznám, tak se k nim nemohu vyjádřit. Pokud jde o Minarja, jestli se dostane do "užšího výběru", má naši plnou podporu a všechny týmové hlasy. I když mu to svým způsobem nepřeju ani nezávidím. Když se o to ale hlásí, pak říkám: "Kdo chce kam, pomozme mu tam". :)
  • 0
Sylvia999

#108 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 10:22

[quote]Czecho Cowboy napsal/a:
[quote]marekl napsal/a:
Kovboji, čas a to, že jsi stále online, nestačí. Chybí ti autorita, a té nedosáhneš tím, že budeš psát příspěvky o tom, jak chceš být reviewerem a že bys to dělal dobře. Sorry, opravdu ne.[/quote]
S takovouhle odpovědí jsem počítal.
Taky jak se to vezme: autoritou jsem třeba pro moje svěřence v turistickém oddíle, těžko bych mohl být autoritou pro někoho, kdo kešuje třeba 4 roky a za tu dobu navštívil 30 eventů...


No, zrovna ja kesujem pomaly uz 4 roky a navstivil som 30 eventov, toz sa k tomu skusim vyjadrit ;)

autoritu u mna mas ako clovek, ktory nieco zaujimave robi, ktory chce robit nieco pre ostatnych - navyse vo svojom veku, to sa da len ocenit.

Preco si vsak myslim, ze by si nemal (samozrejme teraz) robit reviewera?

Reviewer nie je cestna funkcia, nie je ani za zasluhy v geocachingu. Je to svojim sposobom rehola. Nie je to len o volnom case, ale aj o osobnosti. Osobnost sa vytvara samozrejme priebezne, tento proces konci az smrtou (mozno :)), a Ty si pri vsetkej ucte najma kvoli svojmu veku este stale na niekde v prvej casti tejto cesty.

Reviewer sa stretava pocas svojej prace s roznymi "nepriatelskymi" reakciami, stresom, ktoremu musi celit. Je to aj o psychickej odolnosti, nazoroch, zazitkoch a z toho vyplyvajucich skusenostiach, a z toho vyplyva ta autorita, o ktorej sa tu hovori. Nie je to vsak iba o veku, niekto ju moze mat uz v 17tich, a niekto ju nedosiahne ani v 70tke.

Tie "zasluhy" o geocaching pomozu len v jednej veci - kedze sa o tom bavime tu na fore, prirodzene vox populi vybera ludi, ktori su niecim v komunite znami - a tu prichadza do uvahy i ta zmienovana autorita. V konecnom dosledku ma posledne slovo vo vybere Groundspeak.

Nebudem hovorit za inych, ale nevidim dovod, aby si sa raz reviewerom nestal, ked nastane vhodny cas a nastane ta potreba, momentalne su tu ini, vhodnejsi kandidati ;)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#109 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 8:45

Jediny duvod, proc to mitak nechce, je, ze by nemohl behat po FTFkach. ;)
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#110 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 11:01

Tak naposled: JÁ PO FTFKÁCH (UŽ) NEBĚHÁM ... to FTFko včera je čistá vyjímka ;-) A hlavně - přijmout hodně práce zadarmo v době, kdy se snažím najít ragulérní zaměstnání je padlé hlavu.
  • 0

#111 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2007 - 20:01

Tak diskuse ohledne noveho reviewera (revieweru) tu nejak utichla. Vi nekdo (nejlip asi Igi, ktery diskusi nastartoval), zda se to nejakym smerem hybe? Tj. zda se ceka na vyjadreni Groundspeaku ke kandidatovi/kandidatum (i kdyz nevim moc na jake, Groundspeak z ceskych cacheru beztak nikoho moc nezna) ci zda se to vlece z jinych pricin? Jiste by to zajimalo i ostatni cachery ctouci toto vlakno.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#112 Geolens Reviewer

Geolens Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2007 - 22:55

Ano, ja trochu viem. My sa tu mozeme bavit o com chceme, vzdy ma posledne slovo Groundspeak a oni povedia, ci chcu a potrebuju dalsieho reviewera. Momentalny stav je taky, ze zajtra 10.9. sa ma Jenn vratit z Europeskeho turne nazad do Seattlu a ocakavam urychlenie celeho procesu. Viac napisem radsej potom, lebo momentalny stav je taky, ze tato diskusia a aktivita vysla z nasej strany, lebo citime potrebu posilnit nase rady a chceli sme pocut nazory a vytipovat kandidatov. Teraz uz aj Groundspeak od nas oficialne vie, ze pozadujeme posilnenie reviewerov v oblasti vychodnej Europy (nejedna sa len o Cesko a Slovensko, ale aj Polsko, Madarsko, Rumusko, Bulharsko a cely balkan). Verim, ze za par dni napisem viac.
  • 0
Igi.

#113 Geolens Reviewer

Geolens Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 8:36

Pisal som tu v septembri, co sa ocakava. Jemne sa veci pohli v Groundspeaku. Este kus musime pockat, ale verim, ze za par dni vam budem mat moznost povedat viac.
  • 0
Igi.

#114 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:39

Veci se pohly docela rychle, novy cesky reviewer zrovna publikoval prvni cache. Preju Ponikovi konskou vydrz do par dalsich let :)
  • 0

#115 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:43

Nu super, preji tedy nasemu novemu Geohorse reviewerovi hodne uspechu a bezproblemove schvalovani!
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#116 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:45

Zrovna jsem chtěl napsat, že už je nějaký nový. Nějak mi i uniklo, že Geohorse a Poník je jeden a ten samý.. :-)
  • 0

#117 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:46

Ovšem, oddělené účty pro caching a reviewing - nicméně snímeček v profilu je plně vypovídající :)...
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#118 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:48

Též přeji hodně úspěchů a hodně úspěšně schválených kešek!!! ;)
  • 0

#119 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 22:40

Taky se připojujeme s přáním pevných nervů! ;)
  • 0

#120 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 22:41

Připojuji se k přání hodně úspěchů a pokud možno i radosti z těžké řehole. A jsem rád, že jedna z jeho prvních keší byla i moje. Díky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama