Přejít na obsah


Fotka

dalsi cesky Reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
168 odpovědí na toto téma

#121 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 6:48

Také se přidáváme ke gratulantům. Přejeme ti, k tomu všemu co tu již zaznělo, ještě spoustu pěkných keší, které budeš s radostí schvalovat a naopak co nejméně těch, které by jsi raději nepustil a přesto budeš muset. :).
  • 0

#122 Dragon Riders

Dragon Riders

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 7:09

Pripojuji se ke gratulantum s pranim at dlouho vydrzi nadseni a at te to porad bavi.
  • 0

#123 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 7:40

Nevím, jestli je důvod ke gratulaci ;) Ale přejeme velmi, velmi pevné nervy!!!
  • 0

#124 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 7:42

Taky blahopřeju !!! /a už chystám pokusnou keš, abych reviewera otestoval :P /
  • 0

#125 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 10:05

MichalS & Flower napsal/a:
co nejméně těch, které by jsi raději nepustil a přesto budeš muset. :).

To si přejme všichni navzájem ;)

Poníkovi vzdávám obdiv a přeju pevné nervy a vytrvalost.
  • 0

#126 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 10:23

Také Poníkovi moc gratuluji a mám otázku na Haga: V tomto vláknu jsi prohlásil, že až se zaučí nový retrívr :D , půjdeš do důchodu. Znamená to, že budou rewieveři 2, či že se bude hledat opět nový?
  • 0

#127 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 11:11

Rovněž se připojuji ke gratulacím = gratuluji všem českým, slovenským i okolním "kešerům", že do spolku oblatních reviewerů přibyla další schopná pracovní síla. Poníkovi už nezbývá jen popřát dostatek volného času, dobré nervy a pevné zdraví tam, kde se člověk potkává se židlí. :) Jen nechápu proč oddělené účty? To Poník chtěl nebo musel? Tuším, že haggaeus má vše v jednom.
  • 0

#128 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 13:13

Připojuji se k halasnému holdu a přeji nám laskavou reviewerskou shovívavost a Poníkovi, ať vydrží aspoň jako haggi :).
  • 0

#129 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 14:17

uprimnu sustrast :D
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#130 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 19:32

Sutech napsal/a:
...a mám otázku na Haga:
V tomto vláknu jsi prohlásil, že až se zaučí nový retrívr :D , půjdeš do důchodu. Znamená to, že budou rewieveři 2, či že se bude hledat opět nový?

Dovolím si odpovědět letmo sám - dočkej času, jako husa klasu ;). O druhém reviewerovi ještě jistě není rozhodnuto, ono navíc zapojit do procesu oba zcela ve stejnou dobu by asi nebylo nejideálnější - než by se zapracovali, tak chudák Igi.

gerdik napsal/a:
Jen nechápu proč oddělené účty? To Poník chtěl nebo musel? Tuším, že haggaeus má vše v jednom.

Si zkus představit, že bys byl reviewerem a na gc.com/my bys pak kromě svých klasických logů (found, DNF, note...) měl i reviewerské logy (publish, archive, unarchive...). To by asi byl pro tebe dost zmatek se v tom vyznat, co? Proto oddělené účty docela chápu, důvodů je jistě i více. Ostatně Igi má taky účet oddělený a když se podíváš např. na web německých reviewerů, tak u nich to má tak děláno snad všech současných 12 ze seznamu. Haggaeus už je reviewerem docela dlouho a tehdy možná Groundspeak oddělené účty nechtěl, či to nechtěl Marek sám.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#131 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 19:47

minarjo dík z odpověď. To zní logicky. Mít v dnešní době logy osobní s pracovními by byl dost guláš. To chápu.
  • 0

#132 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 19:54

minarjo napsal/a:

gerdik napsal/a:
Jen nechápu proč oddělené účty? To Poník chtěl nebo musel? Tuším, že haggaeus má vše v jednom.

Haggaeus už je reviewerem docela dlouho a tehdy možná Groundspeak oddělené účty nechtěl, či to nechtěl Marek sám.

Je též nutné vědět, že reviewer není celý Ponik & team, ale jen Poník sám.
Počítám, že na účet Poník & team nemá heslo jen Poník...

EDIT: původní Ponik & team se evidentně rozpadl - v tom případě byl postřeh s teamovým loginem mylný
  • 0

#133 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 21:14

Tak jsem se zaradoval, že máme i v Brně první kešku odsouhlasenou Geohorsem. Podíval jsem se na listing a skoro jsem se začal smát, když jsem viděl, kdo na ní spolupracoval. Přečetl jsem si zadání a ta sranda mě přešla... GCTF1Y Díky Poníku za to, že jsi reviewerování vzal a přeju hodně příjemných a málo nepříjemných rozhodnutí a kačerů :)
  • 0

#134 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 21:17

No, taky jsem zvědavej, kdy tohle ulovím. Volat do neznámé budky a přesvědčovat o nesmyslné věci neznámé lidi není zrovna nic pro mě :)
  • 0

#135 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 22:29

Noo, když už to někdo zvedne, tak to dál jako problém nevidím. Otázka je, jak někoho přesvěčit, aby to zvedl. Mmm... že bych si konečně udělal výlet to Plzně? :D Sorry za OT
  • 0

#136 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2007 - 6:12

Petre, vubec nemusis do Plzne,(i kdyz vrele doporucuju) podle koordinatu budes lovit v Brne. Je to reciprocni kes k GC10D11. Meli jsme na ni stesti, stacilo zavolat dvakrat a nejaky dobry muz mi tu cedulku v Brne precetl. Urcite neni tezke ji udelat.
  • 0

#137 hrafnain

hrafnain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2007 - 8:21

marekl napsal/a:
No, taky jsem zvědavej, kdy tohle ulovím. Volat do neznámé budky a přesvědčovat o nesmyslné věci neznámé lidi není zrovna nic pro mě :)

taky sem si to myslel, kdyz jsem lovil tu Ponikovu kesku, ale mel jsem kliku, zvednul to nejaky clovek, co hral "Tmou", takze jsem mel souradnice cobydup. ovsem chvilku to trvalo, nez jsem se dovolal :D
  • 0

#138 ok1in

ok1in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2007 - 9:54

Taky se připojuji ke gratulacím Poníkovi, ťuklo mě to dnes při nové cache jím schválené:-) No a už je tu připravená další nová SOTA tak si ji nenech ujít :-))
  • 0

#139 Geolens Reviewer

Geolens Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2007 - 22:06

Chvilu som bol prec a mame to tu. Finale v Groundspeaku bolo riadne rychle, proces bezne trvajuci 2 dni az dva tyzdne zmakli za par hodin a teda mame noveho reviewera. Poniku, drz sa. Nie vzdy je to az taka sranda. Co sa tyka dalsich otazok - reviewer si moze vybrat, ci chce jeden alebo dva ucty. Mne sa osvedcilo nemiesat dve rozne veci. Dokonca mnohi revieweri maju aj dve identity, nikto nevie, kto dany reviewer je. U nas nie sme anonymni, ale aj to sme si mohli zvolit. Co sa tyka dalsieho vyvoja, tak si nechame pauzu na zabehnutie Ponika do systemu a potom zrejme budeme pokracovat a finalne riesenie by malo byt traja revieweri bez Haggaeusa v casovom horizonte cca do konca roka.
  • 0
Igi.

#140 Geolens Reviewer

Geolens Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 23:34

Takze presiel cca mesiac a mam dalsie spravy. Mame schvaleneho noveho reviewera
a jeho meno bude TrainTour Reviewer , teda iny ucet na hranie a iny na publikovanie. Kto si klikol, hned vidi - je to Minarjo. Verim, ze bude svoju pracu vykonavat svedomito a objektivne. Chvilu to este potrva, kym sa nastavia prava a bude moct publikovat prvu cache.
Tak sa drz, Pepo, nie vzdy je to vdacna uloha, no verim, ze sa ti to bude pacit.
  • 0
Igi.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama