Přejít na obsah


Fotka

Příbram


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2007 - 10:46

Sháním k sobě někoho do party na lovy kešek. Jsem kešer samotář, ale to není ono :( Není nad to, podělit se o tu radost z nálezu ;) Pokud by měl někdo zájem se mnou čas od času vyrazit, nejlépe z Příbrami a nebo Prahy, ať se mi ozve na mejl. Jezdím i za hranice a po celé ČR. Jsem plně mobilní (auto,kolo). Mohu jak ve všední dny, tak i víkendy, je to jen na vzájemné domluvě ;) E-mail: xsehnalm@seznam.cz
  • 0

#2 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 9:18

Ahoj, bydlím u Dobříše a také nemám s kým keškovat, taxe někdy můžem domluvit a někde potkat. V týdnu nemám čas, jedině o víkendech. Četla jsme, že pojedeš na Geojeseníky, já také, tak se tam asi poznáme. měj se :D
  • 0

#3 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 9:30

NadaK2 napsal/a:
Ahoj,

bydlím u Dobříše a také nemám s kým keškovat, taxe někdy můžem domluvit a někde potkat. V týdnu nemám čas, jedině o víkendech.
Četla jsme, že pojedeš na Geojeseníky, já také, tak se tam asi poznáme.
měj se :D

Tak to by bylo super... Na Geojeseníky jedu, tak se budu těšit a domluvíme se tam ;) Jak tam jedeš? Já ještě sháním někoho do auta, ale vypadá to, že podrandím sám.
  • 0

#4 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 11:04

Já pojedu také sama svým autem, hlavně proto, že jej nechci nechávat v Praze bez hlídání a budu vyjíždět rovnou po práci a také v něm spím. Je to sice dálka do Jeseníků, ale jinak to neumím zařídit a vracet se večer na Voznici je nesmysl. Také se mohu kdykoli rozhodnout a odjet zpátky, což se ale obvykle nestává, jedině kdyby počasí zradilo ... :o Tento víkend jedu na Moravu - Ostravice, ale ten další mám zatím volnej, tzn. 8.-9.9. Tak bych možná alespoň na den něco v okolí Příbrami polovila. Když tak se domluvíme příští týden, napiš mi na mejlík ( najdeš v mém profilu ) ;) Naďa
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama