Přejít na obsah


Fotka

Kese by Jarry docasne nepristupne


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 19:51

Vzhledem k tomu, ze po zahadnem zmizeni magneticke EXPANSION" nemuzu zarucit pritomnost zadne z mych kesi na jejich mistech, docasne jsem je znepristupnil. Protoze nevim, kdy me odsud cholericky, ale ferovy admin pepa.z.pocernic "na moji vlastni zadost" znovu vykopne, berte to jako hromadne a na dobu neurcitou jedine oznameni.
  • 0

#2 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 19:59

Ježiš jarry, neblbni. Ať je to jak je to, tak jsi pokazil zábavu disablováním svých keší mnoha lidem, kteří za nic nemůžou a většinou dokonce ani nečtou fóra na gc.cz Dost pochybuju, že zmizení kešky je cílená sabotáž.
  • 0

#3 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 20:28

Mno, zrovna tahle mi moc exponovaná nepřijde...
  • 0

#4 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 20:58

stíha :o
  • 0

#5 Solipso

Solipso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 23:15

Teda jak může někdo ukrást kešku? Takový svinstvo. To prostě nepochopím. Co má někdo z toho, že ukradne krabičku s nějakejma blbinama? A když jde o obsah, proč krade i krabičku? Fakt nechápu. Z mých 6 keší už fungují jen dvě. Někdo si polepšil o jednu filmovku, dvě flašky od bazénové chemie a jednu zacvakávačku se silikonovým těsněním (tu jedinou chápu, že někdo ukrad. Třeba mu doma vlhla sůl.) Ukrást kešku, to je stejně sprosté a nízké, jako někomu smazat jeho logy ze svých keší. Fakt nechápu, kde to žijem.:(
  • 0

#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 6:21

Solipso napsal/a:
Teda jak může někdo ukrást kešku? Takový svinstvo. To prostě nepochopím. Co má někdo z toho, že ukradne krabičku s nějakejma blbinama? A když jde o obsah, proč krade i krabičku? Fakt nechápu. Z mých 6 keší už fungují jen dvě. Někdo si polepšil o jednu filmovku, dvě flašky od bazénové chemie a jednu zacvakávačku se silikonovým těsněním (tu jedinou chápu, že někdo ukrad. Třeba mu doma vlhla sůl.) Ukrást kešku, to je stejně sprosté a nízké, jako někomu smazat jeho logy ze svých keší. Fakt nechápu, kde to žijem.:(


To můžou udělat třeba děti, pro ně je poklad cokoliv.
A nebo někdo uklidí nalezený bordel.
Já jednou při kontrole kešu zjistil, že mi tam schází kompletně všechny papíry, to je mi záhada ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 a88am

a88am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 7:54

Zarucit pritomnost svych cache snad nemuze nikdo :). Jestli mas jinej duvod, tak tohle je dost divna vymluva. Tvoje cache po okoli ceskolipska jsou fajn, nechapu proc to resis takhle, kdyz jsou dost casto navstevovane - tudiz mas kontrolu, jestli tam cache je nebo ne.
  • 0

#8 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 8:22

Divna vymluva, zbytecne gesto :|
  • 0

#9 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 8:46

Díky za Expansion, Je škoda, že zmizela, nicméně umím si představit, kam. Když jsme ji lovili, málem mi vypadla z ruky a plavala směr Hamburk a já za ní, jak jsem ji chytala. A jestli teď "vzteky nevidíš" kvůlivá jiným věcem, neřeš to takhle. Je škoda, aby "zmizelo" i to ostatní, co dělá radost jiným. "Kolektivní trestů" bychom snad neměli užívati ;).
  • 0
Sylvia999

#10 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 9:40

Solipso napsal/a:
A když jde o obsah, proč krade i krabičku? Fakt nechápu.

Ono se taky nezřídka stává, že cache jen někdo vyrabuje...
  • 0

#11 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 9:56

u Jarryho je to bezny postup, uz sa to stalo aj v minulosti - po case vychladne a zase sa do gc pusti. Jarryho poznam aj osobne, je to fajn chlapik, akurat jeho prispevky vo forach maju casto "svojsky" charakter, bez neho by tu vsak bola nuda a chybal by mi :)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#12 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 9:57

Saman napsal/a:
u Jarryho je to bezny postup, uz sa to stalo aj v minulosti - po case vychladne a zase sa do gc pusti.

Tjn., někde v archivu tu leží jeho příspěvek, kde nabízí všechny keše k adopci, že to zabalí...
  • 0

#13 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 11:38

Saman napsal/a:
u Jarryho je to bezny postup, uz sa to stalo aj v minulosti - po case vychladne a zase sa do gc pusti.

Jarryho poznam aj osobne, je to fajn chlapik, akurat jeho prispevky vo forach maju casto "svojsky" charakter, bez neho by tu vsak bola nuda a chybal by mi :)

Ehm, to samé říkám o Auťáčkovi a furt mi nikdo nevěří :D
  • 0

#14 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 21:14

Saman napsal/a:
u Jarryho je to bezny postup, uz sa to stalo aj v minulosti - po case vychladne a zase sa do gc pusti.

Jarryho poznam aj osobne, je to fajn chlapik, akurat jeho prispevky vo forach maju casto "svojsky" charakter, bez neho by tu vsak bola nuda a chybal by mi :)


Pár dní jsem nebyl na drátě a nestačim se divit co se tady odehrálo. Skoro mi připadá že tady získávají navrch různí týpkové neustále se snažící občůrávat pravidla. Popřípadě vyzývající k jakési "vzpouře" vůči Groundspeaku a založení konečně té skvělé, naší a hlavně BEZPLATNÉ verze keškohledání. Opencaching nějak nefunguje, teď určitě vyjde POI.cz, že? B)
Takže Jarry, určitě nejseš sám kdo má na tyhle lidi podobný názory! Jen holt nemáme talent na takový formulování příspěvků a třeba ani čas a náladu se tady s nima zabývat.
Nenech se znechutit, musíme doufat že jsou snad pořád ještě v menšině.

P.S. Máš prima novej avatar, že by novej revolucionář? ;) :D
  • 0

#15 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 21:16

mitak napsal/a:

Saman napsal/a:
u Jarryho je to bezny postup, uz sa to stalo aj v minulosti - po case vychladne a zase sa do gc pusti.

Jarryho poznam aj osobne, je to fajn chlapik, akurat jeho prispevky vo forach maju casto "svojsky" charakter, bez neho by tu vsak bola nuda a chybal by mi :)

Ehm, to samé říkám o Auťáčkovi a furt mi nikdo nevěří :D


Kéž bys měl pravdu......
  • 0

#16 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 21:29

Vitek team CZ napsal/a:

mitak napsal/a:

Saman napsal/a:
u Jarryho je to bezny postup, uz sa to stalo aj v minulosti - po case vychladne a zase sa do gc pusti.

Jarryho poznam aj osobne, je to fajn chlapik, akurat jeho prispevky vo forach maju casto "svojsky" charakter, bez neho by tu vsak bola nuda a chybal by mi :)

Ehm, to samé říkám o Auťáčkovi a furt mi nikdo nevěří :D


Kéž bys měl pravdu......

No to je právě to, ti co ho nikdy neviděli, tak ho nedokážou posoudit.
  • 0

#17 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 21:36

mitak napsal/a:

Vitek team CZ napsal/a:

mitak napsal/a:

Saman napsal/a:
u Jarryho je to bezny postup, uz sa to stalo aj v minulosti - po case vychladne a zase sa do gc pusti.

Jarryho poznam aj osobne, je to fajn chlapik, akurat jeho prispevky vo forach maju casto "svojsky" charakter, bez neho by tu vsak bola nuda a chybal by mi :)

Ehm, to samé říkám o Auťáčkovi a furt mi nikdo nevěří :D


Kéž bys měl pravdu......

No to je právě to, ti co ho nikdy neviděli, tak ho nedokážou posoudit.


Tak to každopádně.
Na druhou stranu i zdejší příspěvky o člověku leccos naznačí. Pokud vědomě nepíše opak toho co si doopravdy myslí.
  • 0

#18 rossini.poi.cz

rossini.poi.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 21:56

Vitek team CZ napsal/a:
....
Pár dní jsem nebyl na drátě a nestačim se divit co se tady odehrálo. Skoro mi připadá že tady získávají navrch různí týpkové neustále se snažící občůrávat pravidla. Popřípadě vyzývající k jakési "vzpouře" vůči Groundspeaku a založení konečně té skvělé, naší a hlavně BEZPLATNÉ verze keškohledání. Opencaching nějak nefunguje, teď určitě vyjde POI.cz, že? B) ....


Nevím sice, jak dlouho jsi byl nebo nebyl na drátě, ale vím, že brát do pusy poi.cz ve vlákně, kde se řeší kešky Jarryho je velmi laciné gesto navozující pocit, že to zlé poi.cz celé zorganizovalo na pozadí. Stejně tak Tě můžu nařknout "ze spiknutí" proti Jarrymu já.
Lidi a hlavně reakce jako Tvoje mě občas donutí k zamyšlení, proč já vlastně debil ten GC z poi.cz stáhnul a nenechal to tam (což mimochodem můžu kdykoliv udělat). Potom si ale říkám, že nebudu ten, kdo flejmy zakládá, ale hasí.
Pokud ale MÁM PROBLÉM S VYDÁVÁNÍM ČI PLACENÍM PENĚZ ZA SLUŽBY, KTERÉ MI NEVYHOVUJÍ, POTOM SI ZA TÍM STOJÍM A TO S AVATAREM (NAROZDÍL OD OSTATNÍCH) A KOMPLETNÍM PODPISEM OD PRVNÍHO PŘÍSPĚVKU, KDY JSEM SE K VZNIKLÉ SITUACI VYJÁDŘIL A POSTAVIL ČELEM! IHNED JSEM ZAREAGOVAL NA MAIL A O SITUACI ZAČAL JEDNAT. Využil jsem prvně v životě v komunitě tvůrců poi.cz práva VETA (jakožto majitel) a přes jednoznačný odpor jsem GC stáhnul.
Jinak ANO, poi.cz se na geocaching v budoucnu taky zaměří, ať se Ti to líbí či NE, jednoduše pro to, že máme možnost volby. Pokud Ti možnost volby nevyhovuje, díky bohu můžeš zkusit třeba Kubu, Bělorusko, Sev. Koreu atd...
  • 0

#19 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 23:05

rossini.poi.cz napsal/a:


Jinak ANO, poi.cz se na geocaching v budoucnu taky zaměří, ať se Ti to líbí či NE, jednoduše pro to, že máme možnost volby. Pokud Ti možnost volby nevyhovuje, díky bohu můžeš zkusit třeba Kubu, Bělorusko, Sev. Koreu atd...


Pane, my si trošinku nerozumíme, víme?
Já naopak budu velice rád pokud založíte alternativu vůči Groundspeaku na kterou zmizí všichni ti pro které je problém zaplatit 30USD ročně za data, která vyžadují. Vytvořte jim bezplatný server na který budou zveřejňovat své kešky a tady třeba zavládne klídek. Třeba budete mít úspěch a přejdou k vám všichni od Groundspeaku protože zjistí že vy to děláte lépe a člověk ještě ušetří. Já vám to opravdu jen přeji, takže s Běloruskem atd. na mne nechoďte ;)

Jinak se můj skromný příspěvek POI.cz vůbec netýkal, byla to spíš jen taková moje drobná podpora Jarryho. Příliš se mu jí zde nedostává, tak aby nepropadal trudomyslnosti.... B)


Edit: V těch avatarech tady začíná bejt bordel, zmizel velký Che a objevil se druhý Jarry..... nebo jak že to je? :D
  • 0

#20 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 23:10

no fotce je Solipso
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama