Přejít na obsah


Fotka

Nepritomnost reviewera


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 5:28

Ja take citim, ze Minarjo trochu i "lobuje" za sve zvoleni, ale nevidim na tom nic spatneho a jsem presvedcen, ze je to z meho pohledu nejlepsi z dalsich kandidatu. Je nezpochybnitelne, ze stale toho dela a delal pro GC u nas mnoho a s odvahou. Diky
  • 0

#22 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 6:36

Tak tyto ohlasy v tomto vlákně rozhodně nebyly mým cílem, jen jsem reagoval na připomínku "kvalit" německých reviewerů. Toto vlákno má nadpis Nepritomnost reviewera, tyto ohlasy se probíraly už někdy v srpnu ve vlákně Dalsi cesky reviewer (do kterého jsem se pravda kvůli dovolené zapojil až později). Tak prosím nečiňte toto Reviewer fórum nepřehledným, ať se v něm naši revieweři vyznají. Jinak za podporu děkuji.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#23 Geolens Reviewer

Geolens Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 19:34

Asi ocakvate reakciu, tak> 1. cas na schvalenie cache zavisi hlavne od toho, aka je to cache a ako je pripravena a vsetko o com som tu uz pisal. Ak ma vsetko v poriadku, tak sa to da vybavit za 1-2 minuty. Ak je to nieco zlozitejsie, multina, mysterka, no zavisi aj od konkretneho umiestnenia, tak to moze byt i viac. Najdlhsie to trva, ked nieco nie je v poriadku a je potrebne reagovat a napisat reviewer note, ale aj na to sme si vytvorili par sablon, lebo by sme sa upisali. V priapde nejasnosti mame moznost konzultovat s ostatnymi reviewermi. Takze niekedy je to i par hodin. No mne nejaky cas zabera i citanie reviewerskeho fora a reviewersky chat, co mozno nie je uplne nevyhnutne, ale zas o to zaujimavejsie. 2. co sa tyka nemeckych reviewerov - robia co mozu. Neviem kolko ich je teraz, ale ja som sa osobne stretol so siedmymi. Snazia sa v tom urobit poriadok a mozno ste si vsimli, ze rozdelili Nemecko na spolkove krajiny, aby boli schopni si lepsie rozdelit uzemie. Doteraz mali jednu velku spolocnu frontu, a v nej bezne aj vyse 100 skrysi. Rozdelenim si mozu lepsie rozdelit pravomoci a zodpovednosti Co sa tyka statistik, spominany software na ich generovanie tiez pochadza z nemeckej dielne, no nie je podporovany Groundspeakom a zrejme z profilov zmiznu. Su to nic nehovoriace cisla, resp. nedaju sa porovnavat. Kazdy ma iny pristup a ine podmienky. Zavisi aj od uzemia. Videl som osobne reviewovat aj americkych reviewerov a niektore cache im trvali do 10 sekund. No oni nemusia vysvetlovat ich uzivatelom veci, ako musime my, kedze velka cast ludi anglicky len tusi a nie rozumie. Len tak na okraj, ja mam doteraz necelych 2000 caches published (vacsinou ceske).
  • 0
Igi.

#24 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 21:45

Geolens Reviewer napsal/a:
2. co sa tyka nemeckych reviewerov - robia co mozu. Neviem kolko ich je teraz...

Pro Igiho (a případně ostatní). Dle tohoto webu německých reviewerů jich je nyní 12 (někteří ale reviewerují prioritně či navíc Švýcarsko či Rakousko)

Geolens Reviewer napsal/a:
Videl som osobne reviewovat aj americkych reviewerov a niektore cache im trvali do 10 sekund.

To je případ i mé první založené cache Metro C, jak jsem o tom psal už jinde-dlouhá multi, navíc jsem jako začátečník nedoplnil waypointy (což jsem později samosebou napravil) - a americký reviewer erik88l-r ji v době, kdy byl haggaeus mimo (začátek července 2006), publikoval ani ne minutu poté, co jsem ji coby aktivní odeslal! Zde to tedy zcela jednoznačně bohužel vůbec nekontroloval-ještě že to není u nás od doby zvolení Igiho jako 2.reviewera už třeba, aby při haggaeově nepřítomnosti zaskakoval.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#25 Geolens Reviewer

Geolens Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 12:11

[quote]minarjo napsal/a:
[quote]Geolens Reviewer napsal/a:
2. co sa tyka nemeckych reviewerov - robia co mozu. Neviem kolko ich je teraz...[/quote]
Pro Igiho (a případně ostatní). Dle tohoto webu německých reviewerů jich je nyní 12 (někteří ale reviewerují prioritně či navíc Švýcarsko či Rakousko)
[quote]
Ono je to tak - mna to az tak presne nezaujima, kolko ich je. O tejto stranke som nevedel, ale nie je uplne aktualna a skor by som to nazval, ze su tam nemecky hovoriaci reveiweri. Medzi tym ma Rakusko vlastneho reviewera (tafari). Z tych v zozname poznam 2, Stash-lab, Tupperman, Jeeper, GeoPolizei a este som stretol nejakeho, ktory tam tusim nie je (no nezapamatal som si meno). Novy je DonCerebro, ktoreho som tiez stretol. Ten tusim tiez pouziva ine meno na review - vacsina nemcov reviewuje cache anonymne, teda ich hracske ucty su ine a nikto nepozna ich identitu. Tusim Stefan je naozajstny svajciar. Podstatne ale je to, ze sa snazia do toho zaniest poriadok. Rozdelil Nemecko na spolkove krajiny ale zrejme budu musiet aj spatne vsetky cache pridelit, je to pracne, no neviem, ako sa im dari. Nesledujem to. Tiez to zavisi od informacii, ake reviewer ma. Erik tu urcite urobil dobru pracu pred tym. Som rad, ze i teraz pomoze najme v okolitych krajinach. Mozno raz tak niekde v lokalnom foru budu pisat Bulhari, alebo Rumuni, ze konecne maju svojich a spominat na casy, ako im Haggaeus alebo Geolens vypustili nejaku somarinu. Vsetko je relativne.
  • 0
Igi.

#26 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 19:07

Geolens Reviewer napsal/a:
Asi ocakvate reakciu, tak>
1. cas na schvalenie cache zavisi hlavne od toho, aka je to cache a ako je pripravena a vsetko o com som tu uz pisal. Ak ma vsetko v poriadku, tak sa to da vybavit za 1-2 minuty. Ak je to nieco zlozitejsie, multina, mysterka, no zavisi aj od konkretneho umiestnenia, tak to moze byt i viac.

To je mi jasné.
Mě by právě zajímalo kolik tak dohromady zabere práce Reviewera za týden času (hodin). Myslím tím práve nejen to schvalování, ale i pročitání diskuzi, konzultaci a tak. Bez vlastního lovu keší (jestli i na to je ještě čas).
  • 0

#27 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 20:43

kapitola napsal/a:
Ja take citim, ze Minarjo trochu i "lobuje" za sve zvoleni, ale nevidim na tom nic spatneho a jsem presvedcen, ze je to z meho pohledu nejlepsi z dalsich kandidatu. Je nezpochybnitelne, ze stale toho dela a delal pro GC u nas mnoho a s odvahou. Diky

Že se Minarjo snaží o post dalšího CZ reviewera je patrno již delší dobu. Je to klučina velmi aktivní a zdá se že má na tuto činnost i spoustu času. Myslím, že se na tuto práci hodí a bude ji vykonávat s chutí a svědomitě.
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#28 Geolens Reviewer

Geolens Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 22:40

Mě by právě zajímalo kolik tak dohromady zabere práce Reviewera za týden času (hodin). Myslím tím práve nejen to schvalování, ale i pročitání diskuzi, konzultaci a tak. Bez vlastního lovu keší (jestli i na to je ještě čas).

Myslim, ze to moze byt niekedy i 10 hodin i viac za tyzden. Snad nie viac ako 20. Nemeram to. Ono je to tak, ze ja mam napr. vsetko v notebooku a ten mam bezne zapnuty napr. vecer doma v obyvacne a som s rodinou, pripadne popri tom pozeram telku. Napr. teraz skoncila superstar, ktora trvala vyse 3 hodiny. Rozhodne by som nemohol napisat, ze som tri hodiny revidoval cache. Moja zena napr. pri telke bezne zehli. Je to taky multitasking. A co sa tyka casu na cache, jasne ze je. Dnes som sa vybral na vylet a pretiahlo sa to na 5 hodin a 5 najdenych skrysi a skoncil som na 555 caches found. Kazdy ma svoje tempo, aj ja. Niekedy radsej menej a uzit si to.
  • 0
Igi.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama