Přejít na obsah


Fotka

geocaching.com na PDA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 willy-6049

willy-6049

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 12:35

Ahoj, Omlouvám se za možná stupidní dotaz,který už byl možná probírán, ale pan google nějak nezabral.Možná jsem se blbě ptal. Po dlouhé době jsem se snažil se přes své PDAčko (LOOX 560) pomocí GPRS přistoupit na stránky geocaching.com (WINDOWS Mobile 2005, OPERA) a místo klasické stránky tak jak je přístupná z PC se mi zobrazila jakási "divná" stránka s reklamama na sponzorované odkazy. Žádné vyhledávání keší, žádné zalogování. Stala se nějaká změna, že pokud někdo přistupuje z mobilního zařízení, musí mít zaplacen PREMIUM MEMBERSHIP, aby měl z PDA přístup na "klasický web geocachingu???. Souvisí to nějak s inzerovanou fičurou "Build Pocket Queries" pro premianty Asi měsíc zpátky mi to frčelo normálně. Díky moc za info W.
  • 0

#2 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 12:41

u mě OK ( Windows CE 4.21. , Explorer)
  • 0

#3 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 12:47

willy napsal/a:
Ahoj,
Omlouvám se za možná stupidní dotaz,který už byl možná probírán, ale pan google nějak nezabral.Možná jsem se blbě ptal.

Po dlouhé době jsem se snažil se přes své PDAčko (LOOX 560) pomocí GPRS přistoupit na stránky geocaching.com (WINDOWS Mobile 2005, OPERA) a místo klasické stránky tak jak je přístupná z PC se mi zobrazila jakási "divná" stránka s reklamama na sponzorované ...

Asi měsíc zpátky mi to frčelo normálně.

Díky moc za info

W.


Vlož screen obrazovky svého prohlížeče v PDA a bude jasno.
  • 0

#4 willy-6049

willy-6049

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 12:57

no, rád bych, ale nevím ja udělat capture z PDA. A foťák mám dneska doma. zítra přiložím. Každopádně vypadá to jako kdyby DNSka špatně přeložila. (zkoušel jsem přístup jak přes GPRS, tak přez firemní wifi)
  • 0

#5 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 13:04

a zkoušel jsi Explorer ? Mně opera na gc.com trochu blbla.
  • 0

#6 willy-6049

willy-6049

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 13:43

JJ, dik. Zjistil jsem že mě opera blbla pořádně, pozor na ni. Vytrvale mi tam ládovala nějakou stránku asi z keše, když jsem smazal historii začalo to fungovat jakože normálně, do okamžiku kdy jsem se snažil přihlásit.Po vyplnění přihlašovacích údajů jsem se snažil několikrát zmáčknot tlačítko LOGIN a nic se neděje. IE maká úplně normálně!!! Celkem škoda, jelikož jsem na tu operu fakt zvyklej!!!
  • 0

#7 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 13:46

willy napsal/a:
JJ, dik. Zjistil jsem že mě opera blbla pořádně, pozor na ni. ...


Já mám PDA s PPC2003. Zkusím nainstalovat Operu Mobile 8.60 a vyzkouším.
  • 0

#8 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 13:47

já používám v krajních případech pro přístup na gc.com mobil a službu web n walk, což je vlastně opera. Už delší dobu se nemužu prokousat přes LOGIN. Z počátku vše valilo a nebyl problém se přihlásit, ale už todelší dobu vůbec nejde. Je to pěkně blbý, protože mám paušál a ten je jen při přístupu přes web n walk, tudíž přes operu. Tady je asi každá rada drahá co?
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#9 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 13:49

chipoliny napsal/a:
já používám v krajních případech pro přístup na gc.com mobil a službu web n walk, což je vlastně opera. Už delší dobu se nemužu prokousat přes LOGIN. Z počátku vše valilo a nebyl problém se přihlásit, ale už todelší dobu vůbec nejde. Je to pěkně blbý, protože mám paušál a ten je jen při přístupu přes web n walk, tudíž přes operu. Tady je asi každá rada drahá co?


Zkus Betu 4 Opery Mini. U trojky mně to taky blblo.
  • 0

#10 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 13:55

Bo.T.L. napsal/a:

chipoliny napsal/a:
já používám v krajních případech pro přístup na gc.com mobil a službu web n walk, což je vlastně opera. Už delší dobu se nemužu prokousat přes LOGIN. Z počátku vše valilo a nebyl problém se přihlásit, ale už todelší dobu vůbec nejde. Je to pěkně blbý, protože mám paušál a ten je jen při přístupu přes web n walk, tudíž přes operu. Tady je asi každá rada drahá co?


Zkus Betu 4 Opery Mini. U trojky mně to taky blblo.


Nevím jestli pak nebudu obcházet paušál. V mobilu mám i operu mini co jsem si instaloval sám, ale ta není t-mobile tudíž není web n walk (tj. není dělaná výhradně pro t-mobile) a pokud zvolím připojení přes operu mini, pak mi normálně účtují datový přenos, přestože mám paušál. Ten se vztahuje pouze na web n walk operu.
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#11 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 14:04

[quote]chipoliny napsal/a:
[quote]Bo.T.L. napsal/a:
[quote]chipoliny napsal/a:
...
Zkus Betu 4 Opery Mini. U trojky mně to taky blblo.[/quote]

Nevím jestli pak nebudu obcházet paušál. V mobilu mám i operu mini co jsem si instaloval sám, ale ta není t-mobile tudíž není web n walk (tj. není dělaná výhradně pro t-mobile) a pokud zvolím připojení přes operu mini, pak mi normálně účtují datový přenos, přestože mám paušál. Ten se vztahuje pouze na web n walk operu.[/quote]

Jo to asi v rámci paušálu nebude. Po devíti letech u TM jsem zrušil smlouvu na paušál. W'N'W se dá pořídit pouze k hlasovému paušálu a to mi bylo k ničemu.
  • 0

#12 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 14:09

Tím se bohužel můj problém neřeší:-) v tomto případě mám asi smůlu, ale nevadí. dík
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#13 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 14:16

chipoliny napsal/a:
Tím se bohužel můj problém neřeší:-) v tomto případě mám asi smůlu, ale nevadí. dík


Handy Geocaching má minimální objem přenostu dat, když už nefunguje brandovaný prohlížeč TM. Myslím, že časem bude i nová verze od TM a zase budeš OK. :-)
  • 0

#14 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 14:22

Handy G. taky občas používám, ale tam mi zase nejde připojení k serveru. Vždy mi to napíše, že můj session vypršel, nebo že je potíž na geocaching.com
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#15 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 14:38

nainstaloval jsem novou verzi Handy G. a valí, takže aspon tak.
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#16 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 16:41

chipoliny napsal/a:
Nevím jestli pak nebudu obcházet paušál. V mobilu mám i operu mini co jsem si instaloval sám, ale ta není t-mobile tudíž není web n walk (tj. není dělaná výhradně pro t-mobile) a pokud zvolím připojení přes operu mini, pak mi normálně účtují datový přenos, přestože mám paušál. Ten se vztahuje pouze na web n walk operu.


Na webu TMo bylo napsane, ze muzes pouzit bud jejich WnW nebo klidne i klasickou Operu. Ve vyuctovani jsem to ovsem mel zauctovane, takze jsem to reklamoval, uznali to a penize vratili.

Ale nevim jak je to ted, ja to zkousel loni na podzim...
  • 0

#17 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 16:55

willy napsal/a:
no, rád bych, ale nevím ja udělat capture z PDA. A foťák mám dneska doma. zítra přiložím. Každopádně vypadá to jako kdyby DNSka špatně přeložila. (zkoušel jsem přístup jak přes GPRS, tak přez firemní wifi)


Já jsem aktuálně nainstaloval na svém PDA iPAQ h2210 Operu Mini 8.60 pro PPC2003. Na stránku GC.COM se normálně dostanu, ale nefunguje mi login (tlačítko LOGIN nereaguje v mé konfiguraci).
  • 0

#18 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 17:18

Bo.T.L. napsal/a:
(...) Operu Mini 8.60 (...)nefunguje mi login (tlačítko LOGIN nereaguje v mé konfiguraci).


jj, dokonce žádné "skriptové" tlačítko na gc.com mi v Opeře nefungovalo :( Mám něco špatně nastavené ?
  • 0

#19 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 18:01

Fénix napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:
(...) Operu Mini 8.60 (...)nefunguje mi login (tlačítko LOGIN nereaguje v mé konfiguraci).


jj, dokonce žádné "skriptové" tlačítko na gc.com mi v Opeře nefungovalo :( Mám něco špatně nastavené ?


Abych neplácal bludy, tak jsem si Operu Mini do PDA nainstaloval. Bohužel jsem na net připojen pomocí notebooku přes CDMA modem O2 a ještě k tomu ActiveSyncem. Nějak se mi to podezřele chová, takže zatím žádný rozumný závěr (ASUS router mám bohužel na reklamaci). Co se týče položky Settings, tak tam zatím nic závadného nevidím.
  • 0

#20 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 5:48

Bo.T.L. napsal/a:

Zkus Betu 4 Opery Mini. U trojky mně to taky blblo.


Operu Mini 4 bohužel není možné bezplatně používat s tarifem Surf+ od T-Mobilu, jelikož používá jiný proxy server. Viz clanek na Mobilmanii http://www.mobilmani...article=1116525
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama