Přejít na obsah


Fotka

NOVÉ eTREX VISTA HCx US + 1GB SD + drzak na kolo za 6990,- bezkonkurencni cena


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
59 odpovědí na toto téma

#1 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 13:48

GARMIN eTREX VISTA HCx nova US + 1GB SD zaruka, doklad samozrejmosti. Mozno dodat i s plnou mapou TOPO 1.2 + Autoatlas CR v.6 { mapa na CD ne na karte , tzn. mozno pouzit i na PC}
Ceske menu

GPS cena - 6390,- vcetne DPH
MAPA TOPO 1.2 + AUTOATLAS v.6 - 1590,- s DPH
GPS+DRZAK na KOLO - 6990,-


Telefon na me 775151316

SPECIÁLNÍ CENA PRO GEOCACHERY Z TOHOTO FÓRA....

KE KAZDE GPS CESKE MENU, NAVOD, FREE MAPY ATD.

MOZNO I NA DOBIRKU

VICE NA WWW.WARPSDESIGN.INFO


Jedna se o nove zbozi ... se zarukou a dokladem !!!
  • 0

#2 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 11:51

NYNI SKLADEM 2KS
AKTUALIZACE 10.10.2007

POSPEŠTE NEŽ BUDOU PRYČ
  • 0

#3 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 19:56

Chci koupit Legeng Hxc. Jak to mám udělat? Na stránkách warpdesign to nemůžu najít. A chtěl bych české menu. Díky
  • 0

#4 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 10:45

Staci napsat na mail nebo zavolat. Kazdopadne jsem se uz dohodli. Ale info pro ostatni. Nejlepe zavolat primo na telefon a dohodnout se osobne.
  • 0

#5 fuerten

fuerten

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2007 - 9:32

Ahoj mal by som zaujem o vistu ale som zo slovenska tak neviem či sa to da poslat aj sem..nenašiel som žiadny mail na vas..tak pošli nejake info fuerten@azet.sk
  • 0

#6 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2007 - 20:19

Na WWW.WARPSDESIGN.INFO se da kliknout na "Kontakt" a tam je i email. Pokud kliknes na "GPS navigace", uvidis jejich nabidku. Ja uz mam Vistu doma a vse je v poradku. Tak jen doufam, ze vse bude slapat spoustu let bez poruchy. Pametova karta je zdarma (10Kc) a vyrobce je A-Data. Snad bude spolehliva. /Mam od A-Data USB Flash 4GB a je desne, opravdu desne pomala./
  • 0
VSA

#7 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2007 - 23:07

vsa napsal/a:
Na WWW.WARPSDESIGN.INFO se da kliknout na "Kontakt" a tam je i email. Pokud kliknes na "GPS navigace", uvidis jejich nabidku. Ja uz mam Vistu doma a vse je v poradku. Tak jen doufam, ze vse bude slapat spoustu let bez poruchy. Pametova karta je zdarma (10Kc) a vyrobce je A-Data. Snad bude spolehliva. /Mam od A-Data USB Flash 4GB a je desne, opravdu desne pomala./


to je tak když si koupíš normální rychlost a ne High Speed ;) Ono je to totiž členěné ;) I Kingston a další výrobci dělají levnější varianty. ;)
  • 0

#8 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2007 - 23:23

vsa napsal/a:
Ja uz mam Vistu doma a vse je v poradku. Tak jen doufam, ze vse bude slapat spoustu let bez poruchy./

To můžu jen potvrdit, také jsem od nich koupil tuto Vistu i s plnou mapou a jsem spokojený. Dobrá cena i jednání, doporučuji.
  • 0

#9 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2007 - 22:33

chemic77 napsal/a:
to je tak když si koupíš normální rychlost a ne High Speed ;) Ono je to totiž členěné ;) I Kingston a další výrobci dělají levnější varianty. ;)

To me je jasny. Ja jsem ten pomalej USB Flash disk dostal v praci. Tak jsem si zde jen postezoval ze je od stejneho vyrobce. Protoze jsem si uz pred 3 roky koupil 256MB od Leadteku a ten cte i zapisuje podstatne rychleji. Co ale povazuju za nejdulezitejsi, je spolehlivost. Muze bejt pomelejsi, ale at vydrzi. Uz jsem reklamoval Pretec CF. Sice byla v zaruce, ale jde o data a o cas nez je reklamace vyresena.
  • 0
VSA

#10 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2007 - 6:37

Nyni karta 1GB protoze cena 512 je temer stejna. Nyni dodavame s KARTOU KINGSTON 1GB + adapter na SD. Přeji pěkny den Všem
  • 0

#11 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2007 - 20:04

vsa napsal/a:
To me je jasny. Ja jsem ten pomalej USB Flash disk dostal v praci. Tak jsem si zde jen postezoval ze je od stejneho vyrobce. Protoze jsem si uz pred 3 roky koupil 256MB od Leadteku a ten cte i zapisuje podstatne rychleji. Co ale povazuju za nejdulezitejsi, je spolehlivost. Muze bejt pomelejsi, ale at vydrzi. Uz jsem reklamoval Pretec CF. Sice byla v zaruce, ale jde o data a o cas nez je reklamace vyresena.


JJ to máš pravdu. S menší velikostí Flash či karty je to poměrně jedno. Já teď dostal flash 4GB a to je děs. :( Bohužel taky A-Data. :) Co se týče spolehlivosti tak to je dost těžké. Sám používám karty Kingston a ty zatím drží. Snad ještě dlouho budou. :)
  • 0

#12 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2007 - 14:11

Nyni akce pro geocachery z tohoto fora. Pokud pri objednavce reknete, ze je to inzerat z GEOCACHING.CZ dostanete tuto GPS za cenu 6899,- pri osobnim odberu nebo postovne zdarma pri dobirce.... A to uz se vyplati...
  • 0

#13 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2007 - 20:19

GPS dodana bez problemu. Dikes
  • 0

#14 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 15:41

neni zac Pokud ma nekdo zajem v dalsi varce , ktera prijde cca 22.10 je jeste jedna zatim volna :) pekny den vsem
  • 0

#15 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2007 - 13:12

GPS SKLADEM POKUD MA NEKDO ZAJEM. ASI TED NEJAKOU DOBU NEBUDOU, TAK NEVAHEJTE ...
  • 0

#16 Piškuntál

Piškuntál

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 19:22

Ahoj. Kamarad (ktery nema ucet tady na foru) Te pry kontaktoval pres profil na gc.com, tak se mu prosim ozvi.
  • 0

#17 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 16:30

Co si budeme povidat v dobe spamu je opravdu nejlepsi zavolat telefon je nahore 775 151316 kazdopadne dekuji za info myslim ze jsme spolu mluvili. Info pro vsechny dalsi varka pristi tyden pokud bude mit nekdo zajem.
  • 0

#18 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 8:54

Potvrzeno 2.11.2007 mozny odber, pro zajemce ... Preji pekny den
  • 0

#19 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 10:56

Dalsi termin potvrzen 12.11.2007 mozny dalsi odber GPS chci jen upozornit ze tento rok to bude uz posledni sance.

Takze pokud nekdo chce pekny darecek pod stromek MA POSLEDNI SANCI POTOM AZ PRISTI ROK.
  • 0

#20 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 17:12

Garmin ohlasil v doledne dobe drasticke zlevneni svych pristroju....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama