Přejít na obsah


Fotka

Cachemapa - betaverze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
225 odpovědí na toto téma

#41 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 10:52

pepa.z.pocernic napsal/a:
[Když vydržíš do víkendu, tak to bude načítat i jednoduchý text ve formátu nejspíš
waypoint;datum
waypoint;datum
to by ti asi mohlo stačit a nebudeš muset dělat s nějakými gpx.


To by bylo super. Akorát by se mi to docela hodilo už dnes. Zítra jedu do Vimperka a tak bych si takhle nechal zobrazit na mapě GC.CZ kešky podél trasy. Zatím jsem to dělal tak, že jsem postupně posouval mapu na GC.COM podél trasy a opisoval WP ještě nenalezených kešek u kterých jsem si pak vyhledal jejich podrobnější umístění na mapy.cz.
  • 0

#42 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 10:57

Bo.T.L. napsal/a:
Akorát by se mi to docela hodilo už dnes.

Do kolika hodin?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#43 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 11:04

pepa.z.pocernic napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:
Akorát by se mi to docela hodilo už dnes.

Do kolika hodin?


Hele to nehroť. :-) Tak kolem 20:00. Vyrážím zítra kolem 5:00.
Uctivě děkuji.
  • 0

#44 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 11:07

To možná stihnu. Stejně jsem to chtěl dělat. Ale nic neslibuju
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#45 Sarvill

Sarvill

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 11:12

Po několika měsíční pauze sem si řekl že se podívám co se děje na geocaching.cz a heleme ty změny. Betamapa , účet v čoudu ... No nevadí stejně už nejni tolik času na GPS jako dřív .)
  • 0

#46 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 11:13

pepa.z.pocernic napsal/a:
To možná stihnu. Stejně jsem to chtěl dělat. Ale nic neslibuju


Nevadí, já už jsem si těch deset kešek na trase Tábor - Vimperk (víc jich bez GPS těžko zvládnu) vypsal starou metodou (ještě si musím vyhledat to umístění na mapy.cz).
Chtěl bych se ještě zeptat jestli dělám něco blbě či to ještě není doladěné. Jde o zaškrtávání v sekci Kešky (ať zaškrtnu jakoukoli kombinaci, nemá to nějak viditelný vliv). Chtěl bych si nechat třeba zobrazit pouze tradiční (multi mi bez GPSky zatím jdou docela obtížně).
  • 0

#47 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 11:20

Kdyžtak by měl fungovat upload txt souboru, co řádek, to jméno waypointu. Klikneš po nastavení typu na tlačítko "Nastavit"?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#48 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 11:25

dandra napsal/a:
Jestliže uživatelé teď můžou uploadovat svoje nálezy, zbývá už jen krůček ke statistikám. Kolika lidem se po nich stýská... ;)

Nemyslim, že by nějaké statistiky (žebříčky) z nahraných údajů měly nějakou vypovídací hodnotu. Daly by se generovat osobní statistiky, ale to je asitak všechno.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#49 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 11:28

Nešlo by nějak v té CacheMapě nastavit, aby si to pamatovalo poslední použité zobrazení na mapě (polohu a zvolené měřítko)?
  • 0

#50 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 11:29

dandra napsal/a:
Kolika lidem se po nich stýská... ;)

Návrat statistik by byl sice super, ale nemají zas takovou vypovídající hodnotu, pokud si ty nálezy neuploadují všichni, což kvůli generaci GPX jen pro premium membery jaksi jednodušše nejde.
  • 0

#51 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 11:29

Bo.T.L. napsal/a:
Nešlo by nějak v té CacheMapě nastavit, aby si to pamatovalo poslední použité zobrazení na mapě (polohu a zvolené měřítko)?

Asi by to šlo, časem
edit: člověk odpoví bez citace podle nějakého bodu a pak aby jí doplňoval, když ho někdo předběhne:)
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#52 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 11:46

Po uploadu myfinds.gpx ( cca 6MB ) mi to vyplivne tento text a seznam waypointů, je to správně ?
--------------------------------------------------------------------------------
adcbArray ( [uploadedfile] => Array ( [name] => 409045.gpx [type] => application/octet-stream [tmp_name] => /tmp/phpUyaUSo [error] => 0 [size] => 6162181 ) ) >409045.gpx
>.gpx
GC55A5
GCJF05
GC3CED
GC42E3
GCPA1H
GCPNZR
GCQB0R
...
--------------------------------------------------------------------------------



Zkusil jsem nastavit limit pro 2000 kešek na mapě a je to nanic, tohle mému obstarožnímu IE6 rozhodí sandál, okno se sice ještě nekousne, ale použitelné to není (kvůli pomalosti), při pokusu o nastavení limitu na 6000 a zobrazení celé ČR klekne Explorer úplně.
  • 0

#53 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 11:53

Jo, správné to je. Pozůstatek testovacích info. Bohužel, neznám žádné mapové api, které by zvládlo najednou víc jak pár set souřadnic. A imho je úplně zbytečný si nechat zobrazit všechno. I kdyby to fungovalo rychle, tak přes ikony prd uvidíš. Ten výchozí limit co tam je tak zhruba odpovídá tomu, co mi použitelně fungovalo a zároveň to zůstalo přehledné.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#54 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 12:12

Souhlasím, jen jsem chtěl přes celou obrazovku ukázat všechny nenalezené keše, kde by se pěkně vyjímala vyčištěná Jihovýchodní Morava. Ale žíly mi to samozřejmě nerve, naopak jsem velmi rád že je mapa zpátky, protože jsem nedoufal, že Groundspeak poskytne nějaké data dřív než po Dnu Díkuvzdání, Vánocích, Silvestru, Velikonocích, Dnu Nezávislosti, Dnu Veteránů a bůhví co všechno ještě ti američtí kokůtci slaví (všichni si pamatujeme, proč komunikace loni vázla, že ?)
  • 0

#55 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 12:20

Nejásal bych předčasně. Chtěl bych upozornit, že zatím máme jen data na testování a že pravidelné aktualizace podle mých infomací ještě bohužel vyřešeny nejsou. To jen taková poznámka. Nemá cenu to tu dál řešit, protože se to tady na fóru nevyřeší.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#56 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 12:34

Jako test dobrý :D. Těším se na pokračování, už se začínám zásobovat lahváčema a brambůrkama. Křeslo u obrazovky připravené mám...
  • 0

#57 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 12:50

mitak napsal/a:
(všichni si pamatujeme, proč komunikace loni vázla, že ?)

Minule to byl zrovna ten den Díkuvzdání, že? :D:D:D
  • 0

#58 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 12:55

pepa.z.pocernic napsal/a:
Nejásal bych předčasně. Chtěl bych upozornit, že zatím máme jen data na testování a že pravidelné aktualizace podle mých infomací ještě bohužel vyřešeny nejsou. ...

Byl by nějak řešitelný i Download nalezených? Když už jsem začal doplňovat nalezené na mapě (zatím to dělám přímo v mapě na druhé záložce, předpokládám, že se ukládá do databáze), tak abych si tyto informace mohl případně alespoň někam uložit (samozřejmě pouze údaj WP a datum nálezu tak jak se to nyní zadává).
  • 0

#59 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 13:01

- Ano, je to uložené v databázi. - Vyrobit download nálezů v podobě seznamu wpt a datumu není problém.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#60 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 13:16

pepa.z.pocernic napsal/a:
- Vyrobit download nálezů v podobě seznamu wpt a datumu není problém.


Nerad bych si určoval co by se mi líbilo za funkčnosti... tedy jestli by to bylo možné. Ta mapa je fakt moc fajn. Vzhledem k tomu, že hledám bez GPS tak nastavení filtrů, které pro BM na GC.COM není, mi tady opravdu dělá dobrou službu. Zatím si čistím mapu směrem od domovských souřadnic na Vimperk kam zítra pojedu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama