Přejít na obsah


Fotka

Na palube - gc15f4h


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 xjp

xjp

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 15:55

Budou-li pujcovny jeste otevrene, tak se klidne pridam. V pracovni dny od 18h by nemel byt problem (i dnes). Pokud se to do konce tydne nepovede, tak budu vdecny i za misto ve clunu. Mimochodem vim i o jinych skrysich, kde by clun nasel uplatneni.
  • 0

#22 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2007 - 13:19

Takze... prehazoval jsem nejake smeny kolegovi, takze dnes i zitra mam odpoledni. Co teda v sobotu dopoledne? Myslim, ze jestli bude hezky, tak o vikendu budou pujcovny urcite otevrene... Rekneme v 10 nebo v 11 na startovnich souradnicich? Jinak misto ve clunu na ty dalsi vodni cache rad poskytnu, az ho privezu... to se pripadne dohodneme pak.
  • 0

#23 xjp

xjp

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2007 - 20:47

V sobotu bohuzel nemohu. Mala nadeje je na nedeli odpoledne, potvrdit to mohu az v sobotu vecer. Tak to asi vyjde na pozdeji...:(
  • 0

#24 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2007 - 21:01

Nebud smutny... jestli nakonec opravdu "pozdeji" pojedeme na tom gumaku, bude to naramna legrace. I kdyz mozna vic pro prihlizejici nez pro nas :)
  • 0

#25 vandrak

vandrak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2007 - 21:39

Sobota dopoledne/v poledne by se mi vyjimecne hodila. Muzu s sebou vzit i ten nafukovaci clun - zadna potapka, je to kvalitni Helios, na kterem uz jsme nekolikrat sjeli Sazavu Tynec-Pikovice. Mozna bude pujcovna otevrena, ale ja jsem stejne pro clun, prece jen to je zadarmo a vetsi sranda :D Dej vedet, jestli mas zajem.
  • 0

#26 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 12:21

Ahoj, v nedeli bych mohl mit cas, tak bych se docela zucastnil - at uz na lodicce, nebo ve clunu :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka