Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2008


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
301 odpovědí na toto téma

#221 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 13:22

neski napsal/a:
U mých fotek - když už CWG tak pokud možno z eventů nebo žádný .


No, loni to problém nebyl. Uvidíme, co na to GCshop...

Solim napsal/a:
Tak je to i tento pripad, nebo je uz pozde?


Zatím se jednalo o předběžný zájem. Ještě budou info...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#222 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 13:34

[quote]choze napsal/a:
[quote]neski napsal/a:
U mých fotek - když už CWG tak pokud možno z eventů nebo žádný .[/quote]

[quote][No, loni to problém nebyl. Uvidíme, co na to GCshop....[/quote]

Jasně , že radši fotky s cizím cwg než žádný fotky :-)
  • 0

#223 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 15:14

choze napsal/a:
Problém nastal ohledně CWG - zjistili jsme, že bez souhlasu majitelů je nemůžeme použít, proto jsem udělal anketu, kde svým souhlasem potvrdíte umístění coinu na kalendáři. Jinak to takhle narychlo udělat nešlo. V úterý 16.10. musíme mít souhlas od 52 majitelů, jinak CWG na kalendáři nebudou.:(


Schvalujeme pouziti naseho CWG.
  • 0

#224 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 20:49

Ja bych s umistenim sveho taky souhlasil, ale vyrobeny je teprve den a do katalogu jsem odesilal dnes.
  • 0

#225 tbkark

tbkark

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 6:44

V jakém stavu se nyní nachází výroba kalendáře? Bude do Vánoc? Bude vůbec? Na co se čeká? Na upload fotek nebo na povolení majitelů CGW nebo na něco jiného? Informace stačí stručně. Děkuji mnohokrát
  • 0

#226 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 6:58

tbkark napsal/a:
V jakém stavu se nyní nachází výroba kalendáře? ...

Informace budou během dnešního dne.
  • 0

#227 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 9:27

Tak a je to! Od nynějška je možné předobjednat si kalendář u GCshopu zde. Stejný odkaz je nyní i na titulní stránce pod projektem "Kalendář 2008". Více informací naleznete taktéž na stránkách GCshopu.

Tímto pro mě tato akce končí (jdu si ho objednat :)). Děkuji vám za příspěvky a účast v anketách - věřím, že se bude kalendář líbit.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#228 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 10:46

Jsou v nejakem vztahu predobjednavky odsud k predobjednavkam v shopu? Vzhledem k pomerne sibenicnimu terminu uvedenemu na Geocaching shopu pro uhradu predobjednavek si myslim, ze by bylo vhodne mistni predobjednatele nejak aktivne oslovit, aby to nezmrzlo nakonec na tom, ze lidi co sem nechodi denne a chteli tak se nestihnou ozvat. Podobne to dopadlo uz asi i s temi CWG a na to bylo daleko vic casu.
  • 0

#229 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 10:58

Proč nebude nakonec zobrazení CWG součástí kalendáře? :o 51 majitelů v anketě bylo pro + min 2 souhlasy se zobrazenim eventovych CWG. To by mělo dostačovat v pohodě na celý rok Jestli jsem něco přehlédl, tak se omlouvám.
  • 0

#230 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 11:33

taky me mrzi, ze tam cwg nedali. je to dalsi vec, ktera by ten kalendar odlisila...
  • 0

#231 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 12:07

Tak ten termín je opravdu dost na hraně, hodně lidí to prošvihne. Jinak pamatuju jak loni ještě v únoru dost lidí kalendář marně shánělo /včetně mě/. Asi bych se na vašem místě nebál zhotovení tak 50 kusů navíc - věřim že se to prodá. Ty předobjednávky odtud mě taky zajímají, osobně předpokládám, že žádný význam mít nebudou. U těch CWG jsem původně hlasoval proti, předpokládal jsem, že bude spárovaný autor-foto /třeba i 4 stejný a kdo nemá tak tam bude prázdno/. Pokud by ovšem byl na každé straně jiný, tak by to bylo fajn.
  • 0

#232 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 13:42

Lidičky, tak vidím, že se tohoto nezbavím :|. Stručně: - průzkum kusů není nijak v souvislosti s nynějšími přeobjednávkami - sloužil k průzkumu zájmu a stanovení množství a tím pádem ceny - upozornění je nyní na titulní stránce - ohledně CWG jednal GCshop s člověkem, který je má na starosti a ten to jaksi blokuje - lepší by bylo, kdyby se ohledně tohoto vyjádřil GCshop
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#233 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 23:04

objednány dva kousky. Objevil jsem tam i podložky pod SPZ a relativně za hubičku, takže taky 2 kousky. Čekal jsem, že ten kalendář bude levnější, ale což..
  • 0

#234 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 6:37

choze napsal/a:
- ohledně CWG jednal GCshop s člověkem, který je má na starosti a ten to jaksi blokuje - lepší by bylo, kdyby se ohledně tohoto vyjádřil GCshop

Diky za podstatnou informaci.
Mne se CWG na kalendari libi moc a nejen mne - dokonce kolegove nekaceri se mi tu v praci chodi casto koukat ne na fotky, ale na CWGcka a porovnavaji ruzna kolecka mezi s sebou. Dokonce uz jsem musel do prace donest CWG sbirku ukazat nazivo :)

Takze mne tam ty CWG (obzvlast ty nove, co nebyly v letosnim kalendari) budou dost chybet - az tak, ze stale zvazuji, zda ten kalendar vlastne chci ;)
  • 0

#235 tbkark

tbkark

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 6:57

Mám taky objednáno a k tomu ještě nějaké drobnosti, abych překročil 500,- hranici, abych neplatil poštovné... Při 2 kalendářích a nějakých drobnostech to není problém :-(
  • 0

#236 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 8:19

Asi to není otázka pro toto vlákno, ale na gc shop. Přesto se zeptám zde. Nebyla by možnost někde nahlédnout třeba jen na jednu vzorovou stránku nového kalendáře. Tuším, že loni, ještě před objednáváním, také byla na webu umístěna vzorová stránka jak kalendář bude vypadat. Myslel jsem, že něco najdu přímo na gcshopu u předobjednávek, ale je tam jen ikonka. Moc by mi to pomohlo při rozhodování o koupi a hlavně o počtu kusů. Loňský kalendář byl pěkný a když nevím jak bude alespoň přibližně vypadat ten nový, zvláště když z něj vypadly některé věci, které v tom loňském jsou, tak hodně zvažuji kolik si jich vlastně objednat. Kromě fotografií, které jsou pěkné, je vše ostatní velká neznámá a nějaký obrázek by velice pomohl při rozhodování. Předpokládám, že již něco existuje, když závazné objednávky končí 31.10.2007 a pak hned zřejmě půjde kalendář do výroby aby se vše stihlo.
  • 0

#237 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 8:36

MichalS & Flower napsal/a:
Asi to není otázka pro toto vlákno, ale na gc shop. ...

Náhledy samozřejmě budou (předpokládám že ještě dnes). Cena je nastavena na max. výši a máte možnost se rozhodnou, zda budete chtít přeplatek vrátit zpět na účet nebo necháte přeplatek pro provoz serveru geocaching.cz (ceny do soutěže, odměny pro adminy apod...samotný provoz je financován z jiných zdrojů GCS). Kalendáře budou "i navíc" a vzhledem k tomu, že tiskárna která kalendáře bude tisknou je vstřícná, bude zřejmě termín předobjednávek prodloužen (řádově o několik dnů).

Za GCShop ... Marek Jerga
  • 0

#238 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 9:19

choze napsal/a:
- ohledně CWG jednal GCshop s člověkem, který je má na starosti a ten to jaksi blokuje - lepší by bylo, kdyby se ohledně tohoto vyjádřil GCshop


Tak předně, ten člověk to neblokuje! Jen požaduje, aby mu autoři kalednáře zaslali od majitelů CWG schválení a to nedostal! Což je naprosto normální a férovej postup s ohledem na jisté problémy co s tím vznikly vloni. Přece jen CWG jsou v principu loga a podpisy geocacherů a geoteamů a naprosto chápu, že někteří svůj podpis dají jen někam a někde se jim nemusí líbit a právem mohou požadovat jeho neuveřejnění. (katalog není kalendář)

Bylo by asi dobré napsat tu naplno:
1. že GCshop (nebo autoři kalendáře) do dnešního dne nedodal požadovaný seznam lidí, kteří se zveřejněním svých CWG (u cizích fotek) souhlasí.

2. GCshop tvrdí, že se zveřejněním souhlasí všichni majitelé CWG, což z několika namátkových dotazů vím, že není pravda a proto celou sadu CWG od nás v současné době nedostane.

3. Já ani JPAgeo nemáme s podporou geokalendáře sebemenší problém ani s odesláním plného rozlišení CWG v katalogu.
Nemáme ovšem naprosto žádnou chuť dostávat nasrané mejly od uživatelů kterým se jejich logo u toho či toho autora fotografie nelíbí .... a naopak.... ostatně ani tady, jak čtu není shoda a je tu dost autorů kteří by chtěli u své fotografie jen nějaké neutrální (eventové) nebo raději žádné CWG.
  • 0

#239 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 9:29

Ponik napsal/a:

2. GSshop tvrdí, že se zveřejněním souhlasí všichni majitelé CWG, což z několika namátkových dotazů vím, že není pravda


Ono se stačí podívat do archivu anket a tam je vidět, že 51 autorů CWG souhlasí a 6 nesouhlasí. V žádném případě tedy není pravda že všichni souhlasí.

Teď by stačilo vyžádat si od adminů gc.cz seznam uživatelů, kteří v anketě hlasovali "ano".

Moc se za ty CWG v kalendáři přimlouvám.
  • 0

#240 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 11:57

Ponik napsal/a:
Tak předně, ten člověk to neblokuje!


Co jsem měl možnost vidět komunikaci mezi GCshopem a JPAgeo, tak mi připadla trochu zvláštní, spíše v neprospěch CWG na kalendáři. Ale neznám celou historii, proto jsem se k tomu nechtěl nějak extra vyjadřovat a požádal jsem o to GCshop.
Jakmile anketa skončila, poslal jsem její výsledky GCshopu a nějak se mi nezdá, že by s nimi nic nedělali. Nevím. Na co by se potom ta anketa dělala?
Dále jsem poslal (tuším v pondělí) GCshopu přímo screenshot výsledků ankety (se jmény) a to si myslím, že je dostatečný důkaz souhlasu s použitím CWG. Jestli se k vám tento obrázek dostal nebo ne, netuším.

Jestli je problém v tom, že vám GCshop nedodal výše uvedené podklady, jak píšeš, pak se omlouvám z nařčení. Osobně se mi to ale nezdá, protože pak by vyšla veškerá práce kolem CWG na kalendáři vniveč a to by přece nikdo nechtěl...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama