Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2008


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
301 odpovědí na toto téma

#261 radius_cz

radius_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 13:08

Hroch napsal/a:
Souhlas s uveřejněním mého CWG Hroch asi máte, tak přidávám ještě souhlas s uveřejněním našeho týmového CWG Czech Hunters.

Už jsem to psal Poníkovi, můj CWG na kalendař samozřejmě taky smí, budu rád. Navíc jsem jeden ze 4 členů Czech Hunters, takže přidávám další čtvrtinu povolení i na tento CWG ;)
  • 0
.:: Radius_CZ ::.

#262 Hroch

Hroch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 13:24

radius_cz napsal/a:

Hroch napsal/a:
Souhlas s uveřejněním mého CWG Hroch asi máte, tak přidávám ještě souhlas s uveřejněním našeho týmového CWG Czech Hunters.

Už jsem to psal Poníkovi, můj CWG na kalendař samozřejmě taky smí, budu rád. Navíc jsem jeden ze 4 členů Czech Hunters, takže přidávám další čtvrtinu povolení i na tento CWG ;)


Kejsi a Georak sem na fórum nechodí, tak za ně píšu souhlas s uveřejněním jejich CWG v kalendáři. Oba jsou z mojeho příbuzenstva a se zveřejněním souhlasí. Kejsi je navíc třetí čtvrtina týmu Czech Hunters, takže už máte nadpoloviční souhlas. :D
  • 0

#263 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 13:36

Takže do této doby dalo souhlas 59 majitelů CWG
Moc a moc bych tady chtěl poděkovat za pomoc:
MichaloviS který spousty majitelů obvolal
Mionovi a dalším co se zapojili.

Přehled je tady v příloze. Pokud se ještě někdo probudí, tak má čas do 22:00 pak všechy souhlasy posílám Markovi z GCShopu.
Předem upozornuji, že jsem nikoho nediskriminoval ani neprotěžoval (opravdu na to individuální psaní mejlů všem čas nemám a hlasování se mohl zůčastnit každý majitel), výběr 53 a přiřazení fotek k CWG nemám na starost ani já ani Honza JPA. Takže tak. ;)
  • 0

#264 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 13:42

Hroch napsal/a:
Kejsi a Georak sem na fórum nechodí, tak za ně píšu souhlas s uveřejněním jejich CWG v kalendáři. Oba jsou z mojeho příbuzenstva a se zveřejněním souhlasí. Kejsi je navíc třetí čtvrtina týmu Czech Hunters, takže už máte nadpoloviční souhlas. :D


ok...přidávám takže 61 souhlasů
  • 0

#265 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 18:31

Díky ti Poníku za zorganizování. Teď už je to snad všechno a akci Kalendář definitivně přebírá GCshop.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#266 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 19:40

Možná pozdě ale taky souhlasím,nějak mi to celé uteklo.
  • 0

#267 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 21:09

nehlídal jsem to. Ale souhlasím.
  • 0

#268 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 22:13

Ja jsem zde sice souhlasil, ale zatim stale nejsem zarazen do katalogu. Doufam, ze to vyjde: To je tak kdyz jsem palil az minuly tyden a teprve minuly ctvrtek posilal vzorky JPA geo. Technicky problem s coiny snad zadny neni. Doufam. S Honzou jsem si od te doby nekolikrat psal a zadne vyhrady nezmin, tak je to snad OK a jde jen o to najit cas. GCS Team vcera psal, ze snad uz vcera budou k dispozici designove navrhy. Jsou nekde a jsem jen slepy nebo zatim nejsou k dispozici? Nevsiml jsem si jich zde ani na shopu.
  • 0

#269 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2007 - 0:13

GCShopu byl dán k dispozici archiv, který obsahuje 51 osobních a 13 CWG eventových (speciálek) schválených pro uveřejnění v geokalendáři 2008....
- v kalendáři budou pouze oficiální CWG obsažené v katalogu CWG http://www.volny.cz/jpa/katalog.html právě v této době,
tj. ty, které mám v současné době k dispozici a jejichž fotografie jsem mohl odeslat.
  • 0

#270 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 16:17

pro autory /GCshop?/: nerad kritizuji, ale ten náhled se dost nepoved. Náhled by měl usnadnit výběr potencionálním zájemcům, ale toto ? :o Navíc tam nevidím název fotky, příp.název keše -je teda pravda, že v tom náhledu něco vidět je kumšt. Za nějaké pojmenování /upřesnění/ fotek bych se rozhodně přimlouval...
  • 0

#271 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 18:08

Leroj napsal/a:
pro autory /GCshop?/: ...

Ten náhled byl schválně zveřejněn tak jak je momentálně, a to z důvodu toho, že vzhledem k tomu, že nakonec byly vloženy CWG se návrh ještě "doupraví". Finální náhled bude zveřejněn co nejdříve v co nejlepší kvalitě.
  • 0

#272 Vodnik60 team

Vodnik60 team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 19:58

Nebylo by možné zveřejnit, které CWG budou v kalendáři? Děkuji.
  • 0

#273 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 20:23

Vodnik60 team napsal/a:
Nebylo by možné zveřejnit, které CWG budou v kalendáři? Děkuji.

Proč?
Co moment překvapení?
  • 0

#274 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 20:24

Panove jak ja vsechny chapu, ale kdyz vidim ruzne mozne pozadavky a prosby (i svoje :) ), ktere skoro vzdy maji hlavu i patu, tak mam strach, ze kdyby Marek na vsechny reagoval, tak zadny kalendar nebude, protoze na nej uz proste nezbyde cas. Zkusme se nad tim zamyslet [;)]. Co vy na to?
  • 0

#275 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2007 - 7:21

Ahoj GSC teame..mám trošku porblém s placením kalendáře. sice jsem objednal snad už v pátek, ale to bylo z práce, stěhoval jsem se a doma ještě nemám net. z práce se do banky nedostanu a tak nějak sem si to ještě nedokázal zařídit. Na pořádnej net se dostanu až zítra, tak..věřím, že to denní zpoždění nebude problém;) dík
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#276 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2007 - 18:15

Ja taky souhlasim s umistenim meho CWG na kalendar, ale souhlas uz jsem dal MichalS po telefonu, jinak souhlasim i s CWG Ryblici (tymove CWG na geoczechu).
  • 0

#277 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 6:55

Předobjednávky ukončeny, kalendáře byly zadány do výroby.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#278 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2007 - 20:56

kolik je nakonec zájemců?
  • 0

#279 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 6:39

Poslední číslo předběžných zájemců bylo okolo 200ks. Teď záleží, kolik se jich ve skutečnosti objednalo...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#280 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 11:43

Nevíte někdo kdy budou odesílány ? Dík za info .
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama