Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2008


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
301 odpovědí na toto téma

#281 TORES62

TORES62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 19:04

Ahoj,jsem tu nový a rád bych si přiobjednal dva kusy kalendáře! Prosím,je to ještě možné??Moc Vám děkuji!:)
  • 0

#282 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 19:11

TORES62 napsal/a:
Ahoj,jsem tu nový a rád bych si přiobjednal dva kusy kalendáře! Prosím,je to ještě možné??Moc Vám děkuji!:)


ahoj, kalendare vyrabi a prodava geocachingshop.cz, citace z jejich webu:
"Zákazníci, kteří mají zájem o kalendář a nestačili si jej předobjednat, mohou využít následného prodeje kalendáře prostřednictvím tohoto internetového obchodu."
takze mrkni na jejich stranky a pockej si, az se objevi v nabidce.
  • 0

#283 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 17:48

Kalendář bude a to je skvělé, moc se na něj těšíme! VŠEM OBĚTAVÝM GEOKAMARÁDŮM, KTEŘÍ SE NA JEHO VZNIKU PODÍLELI, DĚKUJEME!!!:)
  • 0

#284 puk68

puk68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2007 - 17:17

Objednáno a zaplaceno, teď jenom čekání na obálku s kalendáři. Jinak velký dík Chozému za organizaci a hlavně pravidelné informace. Někdy to bylo dost zajímavé, třeba situace kolem GWC. Uznání i ostatním za pěkné fotky, při hlasování o nich jsem si připoměl některá zajímavá místa. Kalendář bude mít důstojné místo na mém stole.
  • 0

#285 ezopos

ezopos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 22:20

jen takovej detail je už kalendář ve výrobě???? zrovna koukám na tu betastránku a je tam můj nick s velkým E což bych nerad, samozřejmě jestli to už nejde změnit, tak to opravdu řešit nebudu
  • 0

#286 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 10:00

Nějaký progres ve výrobě kalendářů? To je někdo kreslí ručně nebo čím to je, že ani za tři týdny není hotovo? Teď jsem se koukal na web gcs a je tam zmínka, že předobjednávky jsou na kalendáře bez CWG a že verze s CWG budou později. Já jsem chtěl kalendář s CWG, akorát někdo rozhodl, že CWG nebudou, tak jsem se s tím smířil, předobjednal a teď koukám, že jsem asi udělal hloupost. Protože a) mně v tom už měsíc zbytečně visí prachy (i za jiné zboží z gcs, které jsem objednal zároveň) a b ) stejně nebudu mít to, co jsem chtěl. Tak jsem z toho trošku rozpačitý :|
  • 0

#287 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 10:09

Pokud mam dobre zpravy CWG budou jen snad obsah stranek shopu neni aktualizovan. Kvuli pravum na zverejneni CWG a nejakym nejasnostem v predani dat a nasledne uprave sazby se protahla vyroba. V sobotu 17.11. mi Marek psal, ze by snad mely byt tento tyden u nej a ze potom obraem zacne s distribuci. Tak snad se nic nezmenilo.
  • 0

#288 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 11:06

Je to tak, kalendáře budou s CWG a teď někdy (dny) by měly být hotovy...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#289 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 11:14

Tak to jsou dobré zprávy, už se těším :)
  • 0

#290 tbkark

tbkark

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2007 - 8:37

Už je to týden a pořád nic...
  • 0

#291 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2007 - 9:01

Dnešním dnem začíná rozesílaní Geokalendáře 2008. Rozesílat se budou postupně tak, jak přišli objednávky. Přeplatky, které se budou zasílat zpět na účty, budou odeslány během příštího týdne - děkujeme za pochopení.
  • 0

#292 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2007 - 13:53

tak to je super :)
  • 0

#293 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2007 - 14:12

jééé to je dobré. Doufám že se dostane i na mě protože jsem propásl jeho předobjednání. :(
  • 0

#294 wwwerca2

wwwerca2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2007 - 19:35

Tak kalendar uz jsem dneska vyzvedla na poste. Je pekny, sice se hur obraceji stranky, ale to se snad ochodi. Bohuzel neni u mych dvouch fotek moje prezdivka, tedy u jedne je jmeno nekoho jineho, ale to je taky celkem jedno, ja vim ktere to jsou:) Jinak fajn, diky vsem!
  • 0

#295 jt-k

jt-k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2007 - 10:03

Tak mi před chvílí pošťačka donesla tři kousky geokalendáře 2008. Škoda toho obracení, mělo to být procvaknuté blíže ke kraji - je to 5mm a stávající kalendář co mám má stejný průměr kroužků a je to 2,5 mm od kraje. No co vyjmu listy dám do řezačky a zkrátím to. Jinak jsem čekal pouze dvě svoje fotografie a jsou tam tři- takže ego se tetelí. Nick u nich je v pořádku ale začíná velkým písmenem, a má být jedině malým jt-k. Konec stesků, cena vzhledem k nákladu odpovídá výsledku. Kdo chce mít vše podle svého má možnost vyrobit si kalendář vlastní. Díky za realizaci všem, kdo tomu věnovali svůj čas.
  • 0

#296 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2007 - 20:16

Ano je to tak. Z kazde stranky uriznout 2-3mm nudlicku a funguje to dobre. Vyzkouseno. Je to neco na dlouhe zimni vecery.:D Jinak kalendar je fajn. Bude to dobry darek. Diky celemu realizacnimu teamu.
  • 0

#297 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2007 - 20:29

Super! Pravdou je, že se hůře otáčí, ale vypreparoval a ostřihl jsem kartonový stojánek a je to mnohem lepší ;-) Díky!
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#298 Konvalinky

Konvalinky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2007 - 18:10

I my moc děkujeme za pěkný a inspirativní kalendář, který jsme si naštěstí stihli koupit ;)
  • 0

#299 ezopos

ezopos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2008 - 0:49

Tak je to skoro nemožné, ale až dnes se mi konečně dostal do ruky Geokalendář :D Otočim na aktuální týden a moje foto!! ...... no paráda:D:D Všem, kdo se na něm podíleli mockrát děkuju ;
  • 0

#300 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2008 - 17:14

Otázka..dá se ještě kalendář sehnat?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama