Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2008


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
301 odpovědí na toto téma

#81 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 14:50

NadaK2 napsal/a:
dotaz: nedaří se mi vložit foto do Kalendář 2008 :(

Po vyplnění jednotlivých položek se mi vrací info:

Vaše fotka nemohla být přidána.
Nesprávné jméno souboru.
Přidat další odkaz

V názvu ani v popisu nemám žádné nestandardní znaky.
Co s tím? díky za HELP

prejmenuj fotku tak, aby tam byly jen cisla. pak ti pujdu uploadnout (v mem pripade to funguje)
  • 0

#82 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 23:42

určitě by si nominaci zasloužila nějaká fotka od cache Zvestování/Lady Day GC11QQK Nemá někdo pěknou ? Já měl bohužel jen mobil :(
  • 0

#83 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 6:18

Jen taková technická:
autoři, kteří by rádi do kalendáře fotku nastojato, musí počítat s tím, že se při realizaci bude muset nějak opracovat, což může způsobit její degradaci
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#84 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 6:20

NadaK2 napsal/a:
dotaz: nedaří se mi vložit foto do Kalendář 2008 :(

Po vyplnění jednotlivých položek se mi vrací info:

Vaše fotka nemohla být přidána.
Nesprávné jméno souboru.
Přidat další odkaz

V názvu ani v popisu nemám žádné nestandardní znaky.
Co s tím? díky za HELP


V tomto případě může být nestandardní znak i písmenko s nabodeníčkem a mezera, a to kdekoliv v cestě k fotce :-(

Doporučoval bych tuto informaci přidat na stránku s uploadem fotek.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#85 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 7:24

choze napsal/a:
Jen taková technická:
autoři, kteří by rádi do kalendáře fotku nastojato, musí počítat s tím, že se při realizaci bude muset nějak opracovat, což může způsobit její degradaci

Totéž se asi týká i autorů panoramat, že ?
A ještě technický dotaz: Budou přípustné fotky s poměrem stran 4:3 i 3:2, nebo budeme muset "řezat"? Já bych nerad ... ;)
  • 0
-- Mitah Team --

#86 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 8:25

K těm technickým problémům: pokud se do kalendáře dostane Markétina Kapslovna - start rakety, bude potřebovat srovnat horizont. Nahráli jsme sem omylem nesrovnanou verzi. (ProKesTom)
  • 0
Sylvia999

#87 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 8:36

Sylvia999 napsal/a:
K těm technickým problémům: pokud se do kalendáře dostane Markétina Kapslovna - start rakety, bude potřebovat srovnat horizont. Nahráli jsme sem omylem nesrovnanou verzi. (ProKesTom)

Já jsem zase všechny fotky nahrával v relativně nízkém rozlišení, předpokládám (a někde se o tom psalo), že ve finále se budou ještě uploadovat na nějaké FTP, nebo něco podobného. A to ve finálovém rozlišení, ořezu atp. :)
  • 0
-- Mitah Team --

#88 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 8:48

Rozlišení zjistím, ftp bude...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#89 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 9:36

K tomu formátu:
taky bych nerad řezal, to provádím dřív než fotku prezentuji. Drobné odchylky od standartu /který nebyl dán/ by šly řešit rámečkem nebo ponecháním volného místa -
to by bylo výhodnější, tvůrce kalendáře by mohl s volnou plochou dále pracovat -to samozřejmě představuje hodně práce navíc, ale lepší výsledek než malé foto uprostřed.
Panoráma:
pokud to není nějaký extrém, tak platí co píšu výše.
Na výšku:
to je problém, kdo zvolil tento formát, tak k tomu měl důvod -změnou formátu vznikne úplně jiná fotka, pro kterou nikdo nehlasoval. No a dávat ji tam na výšku je nesmysl, to by vyšla moc malá /jedině že by s tou stránkou grafik dále pracoval -viz výše/. Např. moji "skála u K. mlýna" /asi 36?/ řezat nebudu -radši smažu /sakra to taky nemůžu ;)/
  • 0

#90 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 13:51

Dneska nějak nestíhám :|.
Čili - realizace kalendáře se ujímá Geocachingshop, jakožto jediný zájemce.
Uzavírka hlasování pro fotky a tvorbu layoutu je 28.09.2007. Pak by bylo 14 dní na zpracování a v půlce října se může zadat na výrobu, aby byly kalendáře na Vánoce. Z toho vyplývá, že s anketami na jednotlivé prvky musíme zrychlit na 2-3 týdně (původně 1 týdně). Platba za kalendáře bude, jako naposledy, předem - kolik příjde plateb, tolik bude kalendářů. Případný výnos se použije na provoz serveru.
Ještě Pepa vytvoří v boxu "Kalendář 2008" tlačítko, jehož stiskem projevíte zájem o kalendář(e). Výsledek použijeme k stanovení přibližné ceny.
O Murphyho zákony je zájem, takže jedeme dál... :)
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#91 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 21:50

mitah napsal/a:
Já jsem zase všechny fotky nahrával v relativně nízkém rozlišení, předpokládám (a někde se o tom psalo), že ve finále se budou ještě uploadovat na nějaké FTP, nebo něco podobného. A to ve finálovém rozlišení, ořezu atp. :)

Přesně tak, taky jsem poslal fotku jen ve "XVGA" formátu a počítal jsem s tím, že si někdo pak případně vyžádá full verzi...
  • 0

#92 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 22:38

Tahle http://img.geocachin...e893b6cc643.jpg by tam neměla chybět .
  • 0

#93 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 6:34

Musel jsem posunout termín uzavírky hlasování na pátek 28.09.2007 - aby bylo dostatek času na probrání fotek a řešení případných problémů. Zasílání svých fotografií tak přizpůsobte tomuto datu, aby mi pak někdo nenadával, že jeho fotka už neměla čas se prosadit.
Mám tu nové info ohledně platby: po uzávěrce, kdy se bude vědět přibližný počet zájemců, se nechá vypracovat kalkulace a potom zveřejníme konečnou závaznou cenu. Uvede se číslo účtu, na které se budou posílat platby (do nějakého data). Po tomto datu se zadá výroba přesného počtu kusů - kalendáře budou rozesílané poštou nebo dle dohody. Při 100 kusech (bez sponzorů) by se cena měla pohybovat okolo 220 Kč - od 200 Ks by to mohlo být pod 200 Kč.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#94 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 8:44

Pro ilustraci jsem uploadnul 3 fotky stávajícího kalendáře do prvního příspěvku tohoto vlákna.

EDIT:
Jinak už v boxu "Kalendář 2008" je funkční tlačítko, jehož stiskem nám prosím dejte najevo svůj zájem o kalendář(e).
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#95 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 9:14

Tak jsem se rozhodl také nám objednat pár kalendářů.
Podíval jsem se na fotky a některé i ohodnotil:).
Je nabízena řada velmi pěkných snímků, ale jen velmi málo těch, které by byly hezké (;) podle mně) a ukazovaly kešování.
Chtěl bych poprosit fšechny, kdo mají fotky z eventů, neplánovaných setkání s jinými kačery nebo z domluveného odlovu (libila by se mi alespoň jedna fotka z Ministerstva švihlé chůze - GC12CR5), ať nějakou nabídnou.
Já se také podívám mezi ty své (i když si myslím, že nejsou moc valné B)).
Nechtěl bych nakonec mít "jen" další kalendář s hezkými fotkami, kterých si můžu v každém papírnictví koupit plné nůše :@.
Díky.
  • 0

#96 jt-k

jt-k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 10:07

Dívám se na hodnocení fotek kalendáře a mám pocit, že se v v 1. či 2. týdnu 2008 budu dívat na rozkvetlá údolí naší krásné vlasti. Zohledněte ROČNÍ OBDOBÍ! Posílejte a hodnoťte i zimu, prosím. Do 52. místa není ani jedna.
  • 0

#97 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 10:12

Tak proberu své zimní radovánky, letos bylo keškování v Itálii také bez sněhu, vyjma toho v Bormiu, kde je keš přímo na sjezdovce. Jdu hledat ....;)
  • 0

#98 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 10:16

to RaRoch: No ja si zase myslim, ze pokud budou v kalendari fotky z netradicnich mist, kam se clovek dostane prave odlovem kesi, tak je to jedine dobre a urcite takovy kalendar nikde v papirnictvi nenajdeme. Ty fotky cloveka aspon vytahnou nekam ven. Samozdrejme pokud ty fotky se skupinkami keseru ci GPS budou zajimave a hezke, tak je tam chci ;)
  • 0

#99 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 12:25

K množícím se požadavkům musím za sebe říct, že: a) Minulou zimu jsem sníh téměř neviděl, tudíž nefotil (GC jsem sice již znal, ale neprovozoval) za bé) A tu zimu před tím jsem ani nevěděl, co to GC je (nemluvě o tom, že jsem měl nic-moc foťák) c) Pochybuju, že by někoho (kromě dotčených) zajímaly fotky typu "hezčí tři čtvrtiny našeho týmu společně s kačery XY" d) Na Event jdu až v sobotu (jestli budou některý fotky zajímavý, to se teprve uvidí) ;)
  • 0
-- Mitah Team --

#100 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 13:38

jt-k napsal/a:
Dívám se na hodnocení fotek kalendáře a mám pocit, že se v v 1. či 2. týdnu 2008 budu dívat na rozkvetlá údolí naší krásné vlasti. Zohledněte ROČNÍ OBDOBÍ! Posílejte a hodnoťte i zimu, prosím. Do 52. místa není ani jedna.

Když já se raději i v lednu dívám na rozkvetlá údolí naší vlasi (aspoň někde :D). Brrr :( ..... zima. Ale ono to bude subjektivní, takže nezoufej, ony se tam dostanou.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama