Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2008


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
301 odpovědí na toto téma

#101 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 19:21

Pokud se odhlasují do nového kalendáře tipy na cache, přimlouvám se za to, aby byly uváděny kromě jména waypointu i názvy. Jinak mi ty tipy přijdou celkem neúčinné ;)
  • 0

#102 ivans

ivans

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 20:39

Jinak už v boxu "Kalendář 2008" je funkční tlačítko, jehož stiskem nám prosím dejte najevo svůj zájem o kalendář(e).[/quote]

Nějak to tlačítko nemohu najít, myslíš link Kalenář 2008 Produkt v boxu Projekty?
  • 0
ivans

#103 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 20:51

To tlačítko je v pravém sloupci, pod kolonkami "Blížíci se eventy" a "Kalendář 2008" ;)
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#104 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 5:52

vcera sem tam mackl ze bych chtel jeden, ale nejak me blbne net tak nevim esi se to odeslalo....da se to nejak zjistit?
  • 0

#105 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 5:56

Po načtení stránky se v tom editu objevuje aktuální zájem. Nastavením hodnoty a stisknutím čudlu se to aktualizuje.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#106 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 6:03

Hej, to se všichni snažíte hodnotit všechny cache? Já stíhám občas ohodnotit jen ty, co se mi líbí. :) Pak jsem chtěl ještě ohodnotit pár záběrů výběrem "bídný" ty, co se mi nelíbí a v kalendáři bych je nechtěl vůbec vidět, ale s hrůzou jsem zjistil, že jim tím přidávám bod (!) a tím pádem je upřednostňuji před těmi, co považuji za průměrné a proto jsem je z časových důvodů nehodnotil :o Takže malé upozornění pro ty, co nehodlají, nebo nestíhají všechny fotky hodnotit - v tom případě neoznačujte špatné fotky hodnocením "bídné"!
  • 0

#107 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 6:06

Pokud budeš hodnotit z aktuálního žebříčku, tak tam nejsou ty matoucí popisky a navíc můžeš dát i tu nulu. Ale jinak znamená nehodnoceno = nula.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#108 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 6:24

pepa.z.pocernic napsal/a:
Ale jinak znamená nehodnoceno = nula.

Hm, takže "nehodnoceno" pak znamená hůř, než "bídný". Doufám, že si to všichni uvědomují
  • 0

#109 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 6:33

U jednotlivých možností je napsáno jejich bodové hodnocení, tak doufám, že si to snad každý nějak přebere. Sčítat se daj body, ne slovní hodnocení.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#110 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 8:59

ach jo, to nemuzou autori fotek udelat trochu autocenzuru a vybrat jen ty skutecne nejlepsi, nebo alespon nejlepsi s ruznymi tematy? misto toho aby tam prdli 30 fotek najednou??? cloveka pak to hodnoceni prestane bavit zvlaste kdyz se jeden motiv objevi vicekrat za s sebou! EDIT: a jeste malickost neslo by udelat aby po kliknuti na napis, jeste jsi nehodnotil vybehla jen skupina fotek ktere jsem jeste nehodnotil? ono je uz tech fotek hodne a uz se v tom hure hledaji ty nehodnocene ;)
  • 0

#111 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 9:10

ja jsem to prihlizeni/hodnoceni vzdal ve chvili, kdy jsem si vsiml, ze max tam soupnul nove 33 fotek :) ted si uz jen prohlidnu dandrovy pripevky, o kterem vim, ze foti dobre a necham se uz jen prekvapit, co z toho vyleze :)
  • 0

#112 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 9:28

cyne napsal/a:
EDIT: a jeste malickost neslo by udelat aby po kliknuti na napis, jeste jsi nehodnotil vybehla jen skupina fotek ktere jsem jeste nehodnotil? ono je uz tech fotek hodne a uz se v tom hure hledaji ty nehodnocene ;)

v aktuálním žebříčku je nahoře odkaz na zobrazení jen nehodnocených.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#113 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 9:29

Možná že by pomohlo omezení počtu vložených fotek na jednoho kačera. Já jsem v návalu euforie taky vložila 10 fotek, ted vím, že stačilo dát max 3-5. To by si každý více promyslel, co tam dát a s jakou tématikou. Taky bych uvítala možnost smazat některé fotky, samozřejmě, tu možnost mazání by měl jen autor fotek. 33 fotek od jednoho autora:o? nenasyta .... B)
  • 0

#114 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 9:43

Jojo, v návalu euforie tam toho jeden fakt má tendenci nacpat moc. I těch našich 17 (ProKesTom) je až příliš. Myslím si, že 5 na jednoho autora by mohlo stačit :) - aha tak to u nás je 20 fotek:D:D
  • 0
Sylvia999

#115 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 9:48

Včera jsem si řekl, že když chci kalendář, tak se budu podílet aspoň na výběru fotek, ale to se fakt nedá. Po několika minutách jsem ohodnotil 30 fotek a když jsem viděl, kolik jich ještě zbývá... tak takhle by to vážně nešlo. Nedalo by se to skrečovat a začít znovu s nějakým omezením? Jsem ochotnej ohodnotit max. 150 fotek, víc po mně nechtějte, to se účastnit nebudu. A asi nejsem sám. EDIT: A ještě něco - hodnocení podle celkového počtu bodů je k ničemu, chtělo by to hodnocení spíš podle průměrné známky. Nebo aspoň tuto možnost přidat jako způsob řazení.
  • 0

#116 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 9:53

Tak nehodnoť všechno, já to dělal tak, že jsem vybral pár fotek co bych tam chtěl a těm jsem dal 5 bodů. A kdyby se začalo znova, tak 1) ti co doteď posílali fotky se na to podruhé třeba vyprdnou a bude opačný problém 2) ti co doteď obodovali 275 fotek budou ječet, že je čeká dalších 150.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#117 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 9:56

Myslím , že to není tak tragický. Vezmu aktualní žebříček a ohodnotím 5 body těch pár fotek , který chci v kalendáři mít a je to...
  • 0

#118 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 10:04

Tak tak, normální je, aby chodil Mohamed k hoře :)
  • 0

#119 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 10:09

Takže nic hodnotit nebudu. Problém pochopitelně není s tím hodnocením, rozhodnutej o známce jsem během 1 sekundy a kliknutí na známku je taky sekundová záležitost. Problém je, že si ten obrázek musím napřed prohlédnout a ten malý náhled mi opravdu nestačí Takže neustálé klikání a čekání na načtení. A jelikož je řazeno podle součtu bodů tak jsou značně diskriminovány fotky, které tam visí krátkou dobu, takže hodnotit jen aktuálních prvních 100 není z mého pohledu v pořádku. Z toho všeho plyne, že bych si musel v současné době prohlédnout ještě 245 fotek, na což nemám ani čas ani chuť. Sorry.
  • 0

#120 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 10:10

Považuji za rozumné nápady, které nyní z přispěvovatelů tohoto vlákna "vypadávají", nezapomenout a použít při přípravě dalšího kalendáře na rok 2009. Ale měnit pravidla za pochodu? :o
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama