Chybicky
#1
Publikováno 10 září 2007 - 13:57
--
I always use ROT13 twice for extra security
#2
Publikováno 11 září 2007 - 9:35
PaBa napsal/a:
Tak jsem si to pustil, vypada to moc pekne a zajimave, i kdyz zustanu u GSAKu a Skrysotlace
Narazil jsem na dve chybicky:
1) trideni podle vzdalenosti spravne funguje jen do 999 kilometru (pak to tridi 102.2, 1022.5 atd)
2) u Web cachi to nevyhodnocuje Webcam Photo taken jako found
Drzim palce pri dalsim vyvoji !
To trideni podle vzdalenosti nejak predelame, pravda je, ze my zrovna tak daleko jeste nelovime, tak nas to netrlo.
... a nevyhodnocuje to jeste navstevy eventu. My vime, jednoho dne to bude poznavat i tohle.
#4
Publikováno 14 září 2007 - 14:26
#5
Publikováno 14 září 2007 - 14:40
alkes napsal/a:
Při ručním editu nejde editovat obtížnost terénu. Ať zadám, co zadám, zůstane tam vždy původní číslo.
Mas pravdu, koukam do zdrojaku a vypadnul mi tam jeden radek, ktery tutoinformaci mel altualizovat v datech. V pristi verzi to bude uz opraveno.
alkes napsal/a:
Dále jsem nepřišel při ručním editu na způsob, jak upravit jméno autora a názvu cache. U archivovaných cachí tak mám všude jen unknown. :-(
Rucni zpusob zatim neexistuje, ale je pravda, ze by existovat mel.
Existuje ale zpusob, jak to ted obejit:
- vyexportuj si cache jako PocketQuery GPX
- GPX soubor rucne edituj (bacha na cestinu, ta by musela byt v UTF-8!)
- upraveny GPX soubor naimportuj zpet.
#7
Publikováno 14 září 2007 - 15:02
alkes napsal/a:
Dík za radu. Zkusím to udělat, jak říkáš.
Nebo vydrzet a po vikendu uz to snad geoget umet bude.
#8
Publikováno 14 září 2007 - 23:12
#9
Publikováno 15 září 2007 - 7:12
Broupal napsal/a:
Taky zdravim, moc povedený prográmek. Nevim, jestli to je chyba programu, nebo moje nevědomost, ale nepřišel sem na to, jak zařídit, aby při stahování cachí z gc.com se ty, co jsem našel automaticky nastavily jako found. Poradí mi někdo? Díky
EDIT: Pokud je samozřejmě tahle funkce funkční
V soucasne dobe se ti pri tomto oznaci jen u tech kesi, u kterych je prave tvuj 'found it' log mezi poslednimi peti logy.
Takze je potreba vyuzit dalsich moznosti oznaceni nalezu, a to bud:
- import nalezu z textoveho souboru kompatibilniho se zdejsi mapou na webu. (je u ni i odkaz na udelatko, ktere te soubor vygeneruje z webu!)
- rucni oznaceni.
#10
Publikováno 17 září 2007 - 8:04
#11
Publikováno 17 září 2007 - 9:46
_Tom napsal/a:
Geoget je dobře napsaný a od okamžiku, kdy autor implemetoval exportní skripty, nemám už téměř co bych si vymýšlel. S jedinou výjimkou (viz další odstavec) a s tím, že musím ještě počkat, až někdo sepíše export do wpt souboru pro OziExplorer. Nemám dokumentaci tohoto formátu, takže se mi do toho samotnému metodou pokus-omyl nechce :-)
Exportni format do WPT uz existuje, vydrz do dalsi betaverze!
_Tom napsal/a:
A teď ten námět:
Myslím, že by něktěří uživatelé Geogetu (například já ) ocenili, kdyby bylo možné si některé položky "označit" - tj. nějak si je v seznamu zaškrtnout, opuntíkovat, nebo cokoli jiného...
Když si občas tak náhodně klikám po těch pěti a půl tisících keší v ČR, občas mě nějaká zaujme a rád bych si ji nějak označkoval. (Mohl bych jí dát třeba zelený puntík a když si budu hodně vymýšlet, tak nezajímavéa pitomé keši bych mohl zase dát třeba puntík červený).
Jeste je moznost si ke kesce napsat poznamku. Takova cache se zobrazuje trosku jinou barvou (modre pismo misto cerneho), navic ma svuj znak ve sloupci status, takze si takto opoznamovane cache muzes pomoci razeni hodit vsechny k sobe.
Jinak s moznosti nejakych uzivatelskych znacek se uvnitr uz trosku pocita, v databazi je na to pripraveny chlivecek. Jen jeste nebyl cas tam neco takoveho udelat.
#12
Publikováno 18 září 2007 - 13:38
#13
Publikováno 18 září 2007 - 14:28
mitah napsal/a:
Testuju, co to dá a našel jsem ještě jednu drobnou chybičku, takže reportuju: Pokud je keš z prvotníí aktualizace (nebo i ručně nastavená) disabled, zůstává v tomto stavu i po znovunačtení listingu z GC.com, kde již disabled není. Obráceně se to chová stejně. Pokud je to vlastnost (nevím jak je těžké získat z GC stav), tak se omlouvám za zbytečnou prudu . Díky.
To neni chyba, ale feature. Pri stahovani listingu se aktualizuje jen listing, ne informace okesce, tedy ani nazev, autor, stav, atd. Jen listing, hint a logy.
Takze v soucasne dobe se tyto informace o kesce nacitaji pouze pri aktualizaci seznamu kesek.
Mas pravdu v tom, ze v okamziku stazeni listingu by se toho mohlo aktualizovat vic, a to uz mam dokonce poznamenano v seznamu na udelani. Je to jen o tom najit ty informace ve strance s listingem a vypreparovat je.
#14
Publikováno 20 září 2007 - 16:59
#15
Publikováno 21 září 2007 - 13:56
_Tom napsal/a:
==============================================================================
= 14.9.2007 20:18:26 =
==============================================================================
TProgressBar property out of range.
atd atd
------------------------------------------------------------------------------
Něco takovéhoto se mi děje taky, například při pokusu o stažení kešek ze Španělska.
#16
Publikováno 21 září 2007 - 14:11
#17
Publikováno 21 září 2007 - 14:20
#18
Publikováno 25 září 2007 - 21:16
#19
Publikováno 25 září 2007 - 21:36
#20
Publikováno 25 září 2007 - 21:50
farin napsal/a:
BETA25:
v detailu cache se vzdycky zobrazuje vzdalenost od HOME referencniho bodu
asi by bylo logictejsi zobrazovat vzdalenost od vybraneho ref bodu, tak jak je to v listu kesi
To prave logictejsi neni, protoze vygenerovane listingy se kesuji (ve smyslu cache - vyrovnavaci pameti, ne geocachingu...) a slouzi zaroven jako vygenerovany listing pro PDA.
Asi by nebylo moudre si pak nahrat listingy do PDA a mit tam vzdalenosti od ruznych bodu, podle toho co jsi zrovna ve chvili koukani na listing mel nastaveno jako referenci bod.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů