Přejít na obsah


Fotka

Skrýšotlač


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
742 odpovědí na toto téma

#21 Echo_snp

Echo_snp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 12:26

Vyšla nová verze.
  • 0

#22 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 12:34

tak to je dobře:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#23 vladcevsech

vladcevsech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 13:21

Už jsem zase šťastnej kačer:D Sice to teď jde pomalejš, ale to už se řešilo mezi problémy s novou mapou na GC.com. Díky autorům (Skrýšotlače samozřejmě)
  • 0

#24 MartinaCZE

MartinaCZE

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 18:28

Supr:)B)
  • 0

#25 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2007 - 22:06

Opět je tady nová verze, 0.4.0. Přibylo několik nových funkcí - mohu označit kešky, které chci znovu načíst - mohu restartovat načítání - načtené kešky lze uložit jako GPX (PQ), není to totéž co export GPX, který slouží pro naládování dat do GPS, ale slouží pro načtení např do GSAKu. Načte veškeré logy! Ověřil jsem na naší nejstarší Tex-Czech! - lze otevřít soubor GPX (PQ) a dát znovu načíst obsah. - při exportu do GPX pro GPS změna poč. písmen ve slovech na velká, když vynechám mezery, např. Vyhasla sopka na VyhaslaSopka a možná ještě některé další vychytávky na které jsem zatím nepřišel. Díky Martine!!! Akorát po načtení do GSAKu mám problém s češtinou - Vyhasl#225; sopka. Tak nevím jestli je to nějakým mým špatným nastavením...
  • 0

#26 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2007 - 7:25

Spousta pozitivních změn :-)

Ještě by se hodilo, kdyby po spuštění volby hledat kešky v okolí program vyčkal na zadání parametrů hledání a pak teprve hledal.
Pokud si nechám zakliknuté hledat 30 km daleko a dám znovu hledat, tak program hledá a hledá ...
Když to zadám třeba na Prahu, tak to docela dlouho trvá :-(
A změna parametů je možná až po úspěšném skončení hledání.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#27 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2007 - 9:04

Moravan: Myslím si, že ve formátu PQ xml ze Skrýšotlače je chyba. Musíš vždycky provést nahrazení textu &# za &#. Použij jakýkoli textový editor.
Příklad:
<groundspeak:name>Po stop&amp;#225;ch mlad&amp;#233;ho Bruny</groundspeak:name>
musíš změnit na:
<groundspeak:name>Po stop&#225;ch mlad&#233;ho Bruny</groundspeak:name>

  • 0

#28 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 17:09

moravan napsal/a:
- načtené kešky lze uložit jako GPX (PQ), není to totéž co export GPX, který slouží pro naládování dat do GPS, ale slouží pro načtení např do GSAKu. Načte veškeré logy! Ověřil jsem na naší nejstarší Tex-Czech!

Něco jako původní XML výstup?
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#29 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 20:31

honny napsal/a:

moravan napsal/a:
- načtené kešky lze uložit jako GPX (PQ), není to totéž co export GPX, který slouží pro naládování dat do GPS, ale slouží pro načtení např do GSAKu. Načte veškeré logy! Ověřil jsem na naší nejstarší Tex-Czech!

Něco jako původní XML výstup?

Ano, ale u XML můžeš ovlivnit nastavením výstupu, které logy tam budou, kdežto u GPX to načte všechny.
  • 0

#30 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 20:33

Jj, teď na to koukám. Taky dobrá featura. Dík za info a dík autorům.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#31 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 13:00

Hola, často se mi stává, že nemohu file .gpx ze skrýšotlače otevřít v programu mapsource. Indikuje to chybu "bylo narušeno sdílení" a pak to zase třeba později otevřít jde. Nevíte prosím čím to je?
  • 0

#32 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 13:32

kantor napsal/a:
Hola, často se mi stává, že nemohu file .gpx ze skrýšotlače otevřít v programu mapsource. Indikuje to chybu "bylo narušeno sdílení" a pak to zase třeba později otevřít jde. Nevíte prosím čím to je?


Jakmile je skrýšotlač otevřený, tak i uložený .GPX má stále otevřený. Proto, když chceš použít .GPX v mapsource, je třeba skrýšotlač ukončit.
  • 0

#33 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 13:42

Bomba. Jenom taková blbost. Jsem Ti vděčný.
  • 0

#34 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 13:46

TantalCZ napsal/a:

kantor napsal/a:
Hola, často se mi stává, že nemohu file .gpx ze skrýšotlače otevřít v programu mapsource. Indikuje to chybu "bylo narušeno sdílení" a pak to zase třeba později otevřít jde. Nevíte prosím čím to je?


Jakmile je skrýšotlač otevřený, tak i uložený .GPX má stále otevřený. Proto, když chceš použít .GPX v mapsource, je třeba skrýšotlač ukončit.


Me se ve firefoxu nekdz stava, ze nepomuze ani zavreni stranky se skrysotlaci a musim restartovat cely firefox, aby se gpx uvolnilo a slo v mapsourcu otevrit...
  • 0

#35 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 14:02

Me se ve firefoxu nekdz stava, ze nepomuze ani zavreni stranky se skrysotlaci a musim restartovat cely firefox, aby se gpx uvolnilo a slo v mapsourcu otevrit...

Nespoustej skrysotlac jako applet...
  • 0

#36 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 18:34

michal_a_jana napsal/a:

TantalCZ napsal/a:

kantor napsal/a:
Hola, často se mi stává, že nemohu file .gpx ze skrýšotlače otevřít v programu mapsource. Indikuje to chybu "bylo narušeno sdílení" a pak to zase třeba později otevřít jde. Nevíte prosím čím to je?


Jakmile je skrýšotlač otevřený, tak i uložený .GPX má stále otevřený. Proto, když chceš použít .GPX v mapsource, je třeba skrýšotlač ukončit.


Me se ve firefoxu nekdz stava, ze nepomuze ani zavreni stranky se skrysotlaci a musim restartovat cely firefox, aby se gpx uvolnilo a slo v mapsourcu otevrit...


Zkus to GPX překopírovat jinam, tam ho otevřeš. Já to tak dělám.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#37 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2007 - 1:39

Samosebou, Java virtual machine po startu appletu stále běží, zavření applet okna nepomůže, když browser coby "volač" appletu je pořád aktivní. Ono takovou masivní aplikaci jako Skrýšotlač, která navíc pracuje se soubory, je vhodné používat ne v applet verzi, jak píše už czcharlie-už proto, že u ní část paměti žere prohlížeč atd. Zkus používat raději lokální verzi (stažený JAR) či Web start verzi s příponou JNLP (kombinace stažení nové verze z webu+její lokální spuštění). Oboje spustí Skrýšotlač mimo browser a pak tedy nebudeš mít tyto problémy. Navíc u lokálního JAR lze nastavit více paměti, aby se Skrýšotlač nesekal-viz sekce FAQ na autorské stránce Skrýšotlače.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#38 b-i-k-e-r

b-i-k-e-r

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2007 - 23:10

Ahoj,mam problem se skrysotlacem...vzdy se mi sekne pri nacitani skrysi...zkousim z webu i stahlou aplikaci...zkousel jsem i prikaz: java -Xms32m -Xmx256m -jar cacheprinter.jar ,ale nevim,jestli jsem ho pouzil spravne,pouze jsem ho napsal do prikazoveho radku,dal OK a pak spustil skrysotlac na plose(i kdyz nacitani se ted sekne az okolo 90.kesky,drive se sekalo jiz okolo 30.)...nevim co delat,prosim poradte...potreboval bych nacist trochu vetsi okruh kesi kvuli castym vyletum na kole,kolik kesi muze skrysotlac nacist naraz?
  • 0

#39 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2007 - 7:13

Myslim,ze je to nejak zavisle na pameti. Me se kouse tak na 130ti..
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#40 Whoever_CZ

Whoever_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2007 - 15:14

java -jar -Xmx512m cacheprinter.jar

Zdravím,

napadlo mě, jestli byste někdo uměl přecompilovat Skrýšotlač tak, aby se po Windows spouštěl klasicky poklepáním už s těmito parametry pro zvýšení alokace paměti.

Přeci jenom, pouštět to pořád přes CMD a opisovat ty parametry (CMD nezná CTRL+C, CTRL+V), to je trochu otrava.

Díky Who:-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama