Přejít na obsah


Fotka

Kešky jako moje poi do Mia A701


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2007 - 6:41

Ahoj, mám waypointy kešek ve formátu Gpx a potřeboval bych je dostat do mia A701 se softwerem IGO (miomaps verze 1.2). Převod formátů v gps babel mi nedělá problémy, akorát nevím do jakého formátu ten soubor převést a do jakého adresáře v miu uložit. Díky za případné odpovědi .
  • 0

#2 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2007 - 7:00

Já jsem postupoval takto (MIO P350, čili PDA): 1) Vytvořil jsem v GeoGetu 4 GPX soubory (zvlášť pro tradicional, multi, unknown a earth), což možná ani není nutné ;) 2) Těm jsem pomocí programu programu PS-PAD odstranil diakritiku. V práci bych použil Linuxovou utilitu iconv, ale doma jsem měl jen PS-PAD. BTW: Možná by stačilo převést diakritiku na Windows-1250 a změnit prefix v GPX souboru z UTF-8 na Windows-1250, ale to jsem zatím nezkoušel. 3) Použil jsem program iGO POI Explorer (ke stažení na http://inetcom.hu/mick/igo/). Po importu do programu jsem nezapomněl různým typům kešek změnit ikony. ;) . Pak jsem přímo z tohoto programu nahrál POI do PDA (tady může být u tvého MIA kámen úrazu). Ještě poznámka: s některými "doma dělanými" GPX měl iGO POI Explorer problémy (nešli nahrát, už nevím jestli kvůli diakritice, nebo kvůli něčemu jinýmu), tak jsem to řešil přes OV2 soubory (původně pro TomTom, ale iGO POI Explorer je umí taky naimportovat).
  • 0
-- Mitah Team --

#3 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2007 - 11:38

Díky, zkusím to!
  • 0

#4 pa-trick

pa-trick

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2007 - 14:26

V podstatě jsem postupoval stejně, jenom jsem v GeoGetu vyexportoval jeden soubor GPX pro celou republiku a potom pres trial GSAK do TomTom poi s nastavenim typu kešky,nazvem a kodem v nazvu ( /M/Zabi poklad - GCXXXX). Zbytek stejný. MIOp550
  • 0

#5 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 12:35

Včera jsem ještě laboroval s iGO POI Explorerem a zjistil jsem, že je přecitlivělý na formát GPX souboru. GPX z Groundspeaku to požere bez problému, ale GPX z GeoGetu (a mám pocit, že i z GSAKu) odmítne s chybou, což je nepříjemný, blbě se dělají výběry. Nejjednodušším řešením je tedy asi převod GPX na OV2 (na to je po netu utilit docela dost) a import OV2 do iGO POI Exploreru. To mi funguje bez problémů.
  • 0
-- Mitah Team --

#6 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 13:07

tak to já to rvu přes skrýšotlač....je pravda že nedělám dtb poi bodů celé republiky ale vždy jen to co jedu hledat...udělám si skrýšotlačem listingy a GPX keší na který jedu a pak už jen GPX zpracovávám jak potřebuju..pro IGO POi explorerem pro Oziho babelem a pro beeline me staci gpx..nevim ale v pohode
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#7 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 19:17

Qnik napsal/a: ...ale vždy jen to co jedu hledat...

Delas dobre, pri vlozeni velkeho poctu vlastnich POI do iGO (nebo MioMap podle pristroje) se az neskutecne zpomali start aplikace.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama