Přejít na obsah


Fotka

Jak popisujete body v GPSce?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 20:16

Zdravim, mam dalsi ze zacatecnickych dotazu na vas zkusenejsi: Jak popisovat body? Muzu mit pouze 6 znaku nazvu a asi 16 znaku poznamky. Zatim jsem to s normalnima bodama delal tak, ze jsem je na tech 6b popsal jakš takš a vice jsem se rozepsal do poznamky a tu si pak nechavam zobrazovat misto jmena bodu.
U kesi pisu chac1-xx a do poznamky jmeno kese, ale nevim jestli je to to prave.No a jestli rozchodim to stahovani primo z netu, tak vlivem tech CGXSREgsdvcyxgf nazvu v tom budu mit hokej totalni.

Diky Boza
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 20:38

No asi ti trn z paty nevytrhnu, pac ve svem pristroji mam jen 6 znaku bez poznamky. Ale jak to delam? 1) Nepouzivam nicnerikajici nazvy waypointu typu GCKCBQ, ktere nabizi GC.com. 2) Protoze mam v GPSce z velke casti jen cache, zadnym rozlisovanim na cache a ne-cache waypointy predponou GC se nezdrzuji. 3) ceske GC pojmenovavam nejakou zkracenou verzi nazvu (CAPIVR, CERTHL, CHARIO, CHARON, CHEESE, CICI3, DOUBLT...). To je myslim docela pruhledne. 4) Zahranicni cache podobne, ale na zacatku vyhradim jedno pismeno jako zkratku zeme (S, H, A, D apod.) Takze to pak vypada napr. AGRASL, HHIRSC, SCITYP (= Rakousko - Grasl Stone, Madarsko - Hirsch orom, Slovensko - City Panorama).
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2004 - 9:25


Já v názvu ponechávám původní označení GCxxxx, název cache mám případně v poznámce. To znamená, že ne u všech mám poznámku obsazenou (kvůli paměti). Selekci si provádím předem v klidu na PC (ttqv).
Často mám připravené taky různé "sady" waypointů pro různé regiony, které mám připravené v paměťové kartě a nahrávám je podle potřeby. Protože Magellan nemá ikony s "rakvičkami" pro geocaching, rozlišuji ještě cache vlastní a nalezené (někdy nepoznám vlastní cache...) od těch nenalezených. Teď ještě zvažuji další rozdělení na obyčejné, multi a ostatní, ale asi to tak daleko nepoženu.

Tom
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 20:42

Tak alespon ze tak. Me akorat tesi, ze s tim setrenim pameti asi holt bojujeme kazdy.No co se da delat. Diky Boza
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2004 - 10:30

moje cache v GPS sa este vcera volali 035-041
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 21:07

s tim setrenim pameti asi holt bojujeme kazdy.

Tech 6 pismen by az tak neva, ale horsi je, ze uz mam skoro plno kapacitu waypointu (500) a musim obcas nejaky umazat. To je pro cloveka, ktery jinak ze sentimentu nevyhodi ani pouzitou jizdenku na tramvaj, pri vzpominkach na to, co jsem tam ci onde zazil, trochu bolestive.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2004 - 11:07

moje cache v GPS sa este vcera volali 035-041


:-)) ja osobne pouzivam GCxxxx.. no a pak staci dat nejblizssi WP, kdyz to ani pak neni poznat tak se odhaduje, podle smeru, podle datumu zalozeni a pismenek xxxx, v nejhorsim pak WAP nebo PDA :-))
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2004 - 22:28

Tech 6 pismen by az tak neva, ale horsi je, ze uz mam skoro plno kapacitu waypointu (500) a musim obcas nejaky umazat. To je pro cloveka, ktery jinak ze sentimentu nevyhodi ani pouzitou jizdenku na tramvaj, pri vzpominkach na to, co jsem tam ci onde zazil, trochu bolestive.

Doufam, ze tim myslis umazu po zazalohovani na PC.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2004 - 11:22

Taky ponechávám původní GCXXXX kód, mám to tak i ve všech souborech MapSource. Sebou nosím PDA kde mám HTML downloady všech CZ keší, většinou up-to-date.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama