Přejít na obsah


Fotka

Odfiltrujte GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#21 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 11:36

Je zbytečný přidávat další hlasy, že chcete odfitlrování. Až bude čas, tak se to udělá. Zatím můžete číst aktivní přes rss, tam je to vyřešené. Komu se nechce čekat, nebo použít alternativní způsob (rss), má smůlu.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#22 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 20:32

Koukám, že došlo k odfiltrování a to totálnímu, jak zrušením fóra, tak ikonky v projektech? Proč to? :o
  • 0

#23 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 20:35

Zrovna tady taky sběsile bezradně klikám :o , GG nikde :( . Vyhoďte GSAK B)
  • 0

#24 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 20:48

Taky nechápu, proč všichni zbrojí proti jednomu programu!!! Vysliší GSAK něco tak, jako autor Geogetu? Mám raději GeoGet jako lepší možnost pro BM, než GSAK a taky neříkám "vyhoďte GSAK"!!! Lidi buďte trochu soudní a schovívaví i k názorům jiných... Stejně bychom mohly vyhodit Handy Geocaching, který třeba já v životě taky nepoužil, proč tedy ten zůstal a GeoGet ne??? Nechci tím říct, že odkaz na něj tu nemá místo, ale vadí mi, když najednou si všichni na někoho zasednou. Tedy, alespoň tak mi to připadá... Že by to bylo tím, že HaLuMa má více příspěvků, díky tomu, že pro rozvoj svého programu dělá jak se zdá více??? Že by jen lidská závist, že někdo dělá něco lépe??? Skoro mi to tak připadá...:@
  • 0

#25 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 20:52

Pokud by GSAK nebo jakékoli jiné minoritní téma počtem svých příspěvků přehlušilo veškerou ostatní diskuzi, ozvaly by se hlasy pro odfiltrování stejně jako teď u Geogetu. Nejde o názory, jde o množství příspěvků.
  • 0

#26 bartj

bartj

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:00

koukam, ze jste si toho stihli vsimnout driv, nez jsem to sem stihnul napsat. uz par mesicu pracujeme s geocaching.com na zprovozneni legalniho stahovani dat s vidinou moznosti vytvaret z nich prehlednou mapu (beta verze v levem menu). priznavam se, ze jsem si pri prvnim prohlizeni geogetu nevsimnul toho, ze se daji stahovat data prihlasenim k uctu na gc.com. nabizi tak totiz vsem stejne moznosti jako maji premium clenove, coz neni fer ani vuci pm ani vuci groundspeaku. krome toho je to na servery docela slusna zatez a vymluva, ze by se tech pet tisic stranek stejne prohlidlo tak jako tak asi neni uplne na miste. musel jsem proto geoget stahnout z projektu i z fora a poprosit lukase (HaLuMa) o spolupraci.
  • 0
Vložený obrázek

#27 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:14

:@ tak to jsem si mohl myslet. Nejdřív POI, teď GeoGet a co dál? Doufám, že začnete vyvíjet iniciativu na ukončení podpory GeoGetu a HaLuMa pod tlakem vše stáhne a bude používat tento skvělý program dál jen pro sebe. Zpátky na stromy. Asi mě donutíte si zařídit PayPal a konečně utrati první koruny za geocaching .... ale za moře nepůjdou, HaLuMa si je zaslouží víc :@:@:@
  • 0

#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:14

Je jen zajimave, ze makra pro GSAK, co tahaji veci z gc.com, nevadi? Skrysotlac, ktery taha z gc.com mnohem vice dat, nevadi? Ze zrovna a jen Geoget vadi? Tady nejde o zadnou vymluvu a o pet tisic stranek... Geoget vubec neumoznoval stahnout listingy hromadne!
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:15

LaLu Team napsal/a:
:@ tak to jsem si mohl myslet. Nejdřív POI, teď GeoGet a co dál? Doufám, že začnete vyvíjet iniciativu na ukončení podpory GeoGetu a HaLuMa pod tlakem vše stáhne a bude používat tento skvělý program dál jen pro sebe.
Zpátky na stromy.
Asi mě donutíte si zařídit PayPal a konečně utrati první koruny za geocaching .... ale za moře nepůjdou, HaLuMa si je zaslouží víc :@:@:@


Mohu te ujistit, ze ten tlak uz existuje.
  • 0

#30 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:16

bartj napsal/a:
nabizi tak totiz vsem stejne moznosti jako maji premium clenove


Chtělo by to program více prozkoumat a pochopit, že k moznostem premium členů má daleko. Dle mého názoru a praktických zkušeností o to ani autorovi nešlo.
  • 0

#31 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:45

bartj napsal/a:
........
musel jsem proto geoget stahnout z projektu i z fora a poprosit lukase (HaLuMa) o spolupraci.


Tak, chápu, že to nemůže být podporovaný projekt, ale proč zmizela kompletně celá diskuse k programu, to moc nechápu.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#32 bartj

bartj

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 21:53

podporovane projekty jsou jedna z nejbarevnejsich a nejvic do oci bijicich veci hned na prvni strance. proto si jich vsimne nejen ten, kdo se sem chodi podivat kazdych par hodin. mapa je zavisla na dohode s groundspeakem a kdyz jde o data, z kterych se mapa vyrobi, prijde mi schudnejsi reseni vyndat projekt nez abych groundspeaku hned zacal tvrdit, ze to neni pravda a ze program vlastne data vubec nestahuje. aby se s tim dalo neco delat, musel bych lukase, jestli to ted cte, poprosit o popis toho, co se vlastne deje pri stahovani z gc.com (nejlip v anglictine) a preposlat jim to ted zase k vyjadreni.
  • 0
Vložený obrázek

#33 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 22:15

Jen abych si to srovnal. Stavíte proti sobě několik týdnů stará data, která jsou záměrně nepřesná versus program českého nadšence, který mi (v případě, že nechci používat GSAK) umožňuje mít databázi nálezů a keší na svém počítači a poměrně snadno si dělat evidenci, přehledy a statistiky? Já mám ve výběru poměrně jasno. Nepřesnou a neaktuální mapu oželím. A podotýkám, že jsem PM.
  • 0
-- Mitah Team --

#34 Echo_snp

Echo_snp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 22:25

Apps, asi pře půl hodinou byl groundspeak.com na chvilku dole a od té doby se nelze připojit se Skrýšotlačí.
  • 0

#35 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 22:27

Navíc přesnou a aktuální mapu najdu na gc.com (dokonce právě spustili již podruhé novou verzi, jsem zvědav jak dlouho odloá tentokrát). Takže to taky nechápu. Ale jasno máme stejné :D
  • 0

#36 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 22:30

Echo_snp napsal/a:
Apps, asi pře půl hodinou byl groundspeak.com na chvilku dole a od té doby se nelze připojit se Skrýšotlačí.


Nejde to ani s geogetem, ale celkově jsou momentálně stránky "zabržděné". Nasadili novou mapu a asi vše ladí, takže tajně doufám, že to zase pojede.
  • 0

#37 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 22:31

nechci tu hajit nebo obhajovat GeoGet, dokonce jsem ho jeste ani nestihl vyzkouset, nicmene mi to neda napsat par poznamek k jeho absolutni blokaci na gc.cz -argument GroundSpeaku o neferovosti je trosku detinskej a GroundSpeak by mel primarne odstranit pricinu toho, proc programy jako GeoGet z neho mohou cucat data, jak chteji. je preci logicke, ze podobne programy budou vznikat vesele dal. mnohe jiz davno funguji a nikdo se kvuli tomu nevesi. mne osobne tento fakt (=zkusenost se Skrysotlacem) v pocatku dost sokoval a dodnes se divim, proc GS nepouziva nejaky Rate Control mechanismus. GS tak pres gc.cz resi nasledek spatne chraneneho pristupu ke svym datum. GeoGet tak bude vytlacen kamsi do ustrani a my hloupi BM budeme chodit proste jinam. pokud o toto gc.cz stoji, necht se stane. -na zaklade letitych zkusenosti z podobnych portalu zajmovych skupin ci komunit vedly takoveto kroky vzdy k roztristeni "clenske zakladny" do ruznych jinych portalu, coz bylo v konecnem dusledku spatne. proste plati: vic hlav, vic myslenek, vic napadu, vic zabavy - a o tom to je ;)
  • 0

#38 pospecom

pospecom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 22:51

asi zacnu blokovat gc.cz...a zacnu u sveho prohlizece. jak je neco zadarmo, tak je hned problem :(
  • 0

#39 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2007 - 22:58

Jak jsem to tak pročetl, tak zrovna presunkce neviny nefungovala - prvně staženo, pak řešeno - a to je škoda. Přeci jen to bohužel vyvolává nepříjemné myšlenky. Už díky tomu, že vše proběhlo bez jakéhokoliv varování nebo předzvěsti. Něco jsem sice pochopil, ale bližším vysvětlením by jistě mnozí neopovrhli. Kéž by se aspoň ta rozjetá diskuse se spoustou řešených běžících témat objevila někde jinde a mohli jsme v ní pokračovat.
  • 0

#40 tomasgn

tomasgn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2007 - 5:48

AgentJ napsal/a:
GS tak pres gc.cz resi nasledek spatne chraneneho pristupu ke svym datum. GeoGet tak bude vytlacen kamsi do ustrani a my hloupi BM budeme chodit proste jinam. pokud o toto gc.cz stoji, necht se stane.


otazkou je, zda to vubec GC.com resi, nebo zda jen nekolik zdejsich lidi nevede svatou valku za zajmy groundspeaku (radsi to zakazeme sami, co kdyby se to GS nelibilo - co me to jen pripomina?), coz pred casem odnesla GC databaze na poi.cz, vcera byl zase odstrelen GeoGet. hlavne aby nekdo neziskal snadny pristup k datum jinak nez zaplacenim PM.

to me docela znechucuje a i kdyz jsem nedavno zvazoval koupi PM, jsem dnes rad ze jsem to odsunul na pozdejsi dobu. po vcerejsim odstreleni GG jsem totiz dosel k nazoru, ze groundspeaku neposlu ani vorla i kdyby pro BM zustala viditelna jedina kes ve state.

zkratka, honba za kseftem zdrbe co muze :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama