Přejít na obsah


Fotka

Nástroj na tvorbu statistik pro GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
303 odpovědí na toto téma

#181 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 13:04

gord napsal/a:
.net virtualne? To si neumim predstavit.


Ne veritualni .NET. Ale .NET na virtualnim pocitaci. To si umim predstavit vcelku barvite.

Co si ale nedovedu predstavit, jak by se nainstalovany .NET mohl tlouci s cimkoliv stavajicim. S tim sjem se fakt jeste nikd nesetkal... Vzdyt apliakci, ktera .NET nezna, je uplne putna, ze se nekde v systemu objevily nejake nezname DLLka...
  • 0

#182 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 13:07

gord napsal/a:
Nevim, na jake chyby narazel MaLuHa, ja nic zavazneho nepozoroval.


Tak zkus po nejakem case zmenit odkaz na datovy soubor geogetu... ;)

Nebo neci jednodusiho... zkus trosku prehazet rozlozeni modulu ve statistice, treba vzit novy modul, a vlozit ho nekam doprostred. Atd.
  • 0

#183 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 13:12

tak treba: 1. .net preplacne nektere knihovny msie a pak nechodi stare programy 2. .net preplacne nektere stare knihovny dev studia 3. stare zdrojaky pro dev studio nejsou prelozitelne novym .net a museji se dost drasticky predelat - pri poctu aplikaci kolem 100 na to fakt nemam silu
  • 0

#184 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 13:14

Debatu na toto tema klidne povedu soukrome, tady to nema smysl a jen budem obtezovat ostatni.
  • 0

#185 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 20:34

Takže na webu http://geoget.ararat...p/doc:user:file je nová verze, tak to můžete vyzkoušet.
  • 0
MaFa

#186 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 21:37

Moc nerozumím rade: // Pokud je v cestě diakritika, tak je nutné dát krátký název DOS adresáře. dir /x jak by tedy mela vypadat cesta k bezne ulozene databazi Geogetu: // Database = ''C:\Documents and Settings\uživatel\Data aplikací\Geoget\geoget.db3'; ?
  • 0

#187 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 22:00

Otevres si prikazovy radek a pises: c: dir /x cd "Documents and Settings" dir /x cd "uživatel" dir -x ... a to co uvidis pak postupne adresar za adresarem prepises do toho konfiguraku neco jako C:\DOKUME~1\UIVATE~1\DATAAP~1\..... Bohuzel funkce AnsiToOem ktera by to mela zvladnout spolehlive slozi GeoGet.
  • 0
MaFa

#188 Wachtici

Wachtici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 14:13

Daly by se přidat nejsevernější, nejjižnější atd nalezená keška do Some numbers ? Nejmladší, nejstarší. Inspirace je třeba tady http://www.geocachin...41-9096240771b2 ?
  • 0

#189 paja0512

paja0512

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 16:20

Zkoušel jsem všechny alternativy a stejně mi to nejde rozchodit:@

Wachtici napsal/a:

Pitrus napsal/a:
Tak me taky statistiky nejedou - ikonka se na liste mam, ale kdyz na ni kliknu, nikde se zadne statistiky neobjevi. Mozna by bylo dobre nekde umistit vzor vyplneni *.pas pro bezne instalovany GG a ukazku vygenerovanych statistik.

Taky jsem s tím bojoval a s pomocí MaFa to rozchodil. Kde máš uložené pas ?
Pokud je to v adresáři %APPDATA%\geoget a máš tam diakritiku, tak je nutné dát krátký název DOS adresáře.

Pokud je něco v Program Files. Tak přidej uvozovky do proměnných.


const
GgStat = '"C:\Program Files\GeoGet\GgStat.exe"';
Statistics = '"C:\Program Files\GeoGet\Stats.htm"';
Database = '"C:\Documents and Settings\tom\DATAAP~1\geoget\geoget.db3"';
Cacher = 'Nick';
HomeLat = 'neco';
HomeLon = 'neco';

Nebo pokud máš vše v plugin adresáři.
const
GgStat = 'GgStat.exe';
Statistics = 'C:\Stats.htm';
Database = 'geoget.db3';
Cacher = 'Nick';
HomeLat = 'neco';
HomeLon = 'neco';


  • 0

#190 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 16:54

MaFa napsal/a:
Bohuzel funkce AnsiToOem ktera by to mela zvladnout spolehlive slozi GeoGet.


Smankote, zkusim to dnes vecer opravit, a pridam tam nekake ty promenne, aby se toho muselo konfigurovat co nejmene.
  • 0

#191 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 21:03

tak zkus verze 2.0.12, ta funcke by tam mela byt opravena, a navic mas pripravene promenne: Geoget_RefName, Geoget_RefX, Geoget_RefY, Geoget_Owner (Co v ktere je, je snad jasne podle nazvu...) ;) To by melo umoznit udelat to makro tak,aby bylo potreba minimalniho nastaveni. Navic upozornuji na funkce jako SaveDlg ci OpenDlg... muzou se na neco hodit.
  • 0

#192 Kulíkovi

Kulíkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 7:44

Jupiii, uz to funguje! Dekuji!!
  • 0

#193 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 17:33

Tak nová verze GgStat 1.0.4 je na http://geoget.ararat...doc:user:ggstat .
  • 0
MaFa

#194 Wachtici

Wachtici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 22:56

Díky. šlape jako hodinky. A ty státečky... No paráda :)
  • 0

#195 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 0:56

MaFa napsal/a:
Tak nová verze GgStat 1.0.4 je na http://geoget.ararat...doc:user:ggstat .


Pěkné dodělávky. Hned jsem to prubnul. Funguje mi to jen s drobnou chybkou, ale za to ty nemůžeš. To bude na autora GG.

U většiny keší, mi to hází, že nejsou v CR, v edit cache je v country prázdno. Nechá se to ručně přecvakat na CR, já mam jen lehce přes 100 kousků, nechtěl bych to opravovat třeba u 500.

Nechalo by se nějak na tvrdo určit, třeba přes polygony, že co je v polygonu ČR k tomu bude přiřazena vlastnost Czech republic?

Mafa: je nějaká možnost editovat co se má zobrazit za statistiky, třeba pro mě je mapa světa zbytečná a klidně bych si jí vypnul.
Díky za odpovědi
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#196 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 7:53

Můžeš si nechat poslat všechny nalezené v PQ a naimportovat, pak se ti doplní i stát. Jasně, v plánu je konfigurační soubor, nicméně to znamená poměrně velké změny, takže chvilku vydrž. Jinak můžeš snadno editovat přímo htm, smaž všechno mezi <!-- GgStat Europe Begin --> <!-- GgStat Europe End --> podobně platí i pro ostatní statistiky
  • 0
MaFa

#197 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 8:13

Arogant napsal/a:
U většiny keší, mi to hází, že nejsou v CR, v edit cache je v country prázdno. Nechá se to ručně přecvakat na CR, já mam jen lehce přes 100 kousků, nechtěl bych to opravovat třeba u 500.


GG2 od zacatku umi importovat informace o statu z listingu a z PQ. Az v poslednich par verzich se objevilo,z e umi importovat stat i ze seznamu kesi.

Pro opraveni teto informace tedy staci stahnout a naimportovat alespon ten seznam kesi. Informace se tak doplni.
  • 0

#198 Wachtici

Wachtici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 10:27

Možu zase něco ? Nedalo by se předělat Finds by direction aby to vypovídalo v procentech ? Řekněme mám nejvíce 18 nálezů a to směrem na SW. Tak by to bylo až nakonec. Pak 9 na E, tak to bude do poloviny té úsečky. 15 na N by bylo zase to 5/6 úsečky. Je to dobře popsané ?
  • 0

#199 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 12:36

Myslíš tím setříděnou tabulku nebo dokonce koláč? Momentálně je to radar (nebo si to můžeš představit jako růžici) který zobrazuje množství kešek v poměru k maximu v daném směru, tedy jakoby ukazuje směrem, kde nejvíc lovíš, změnit na procenta by neměl být problém, je to stejně jenom label.
  • 0
MaFa

#200 Wachtici

Wachtici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 14:08

Aha... Tak takhle to je... Takže když mám 61 kešek nalezených a z toho 18 na SW, tak by to mělo být v 1/3 té úsečky ? Mám to děsně narvané do středu :-) Tak to asi taky půjde... No já to myslel trochu jinak. Že by těch 18 bylo jako 100% a byl na té ose až na konec. NE mám 9, tak do poloviny té úsečky. Je to jen 50% z maxima nalezení. Ale když nad tím přemýšlím, tak to, aby to bylo z celého počtu kešek je asi moudřejší.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama