Přejít na obsah


Fotka

Exportní GPX a HTML - dotazy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 18:11

no, kazdopadne jen zde na forech se uz mluvi o celkem ctyrech ruznych programech z produkce CR+SR. :) takze doporucuji stravit trosku casu ctenim zdejsich diskuznich for.
  • 0

#22 koohan

koohan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 22:44

nj, chapu ze nekdo se sedmi sty prispevky ve foru a titulem nemuze radit nekomu kdo ma ctyri...
  • 0

#23 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 23:15

koohan napsal/a:
nj, chapu ze nekdo se sedmi sty prispevky ve foru a titulem nemuze radit nekomu kdo ma ctyri...


Přesnější by bylo, že určité věci se na oficiálních fórech neprobírají. TEČKA

Jestli hodně cestuješ, tak doporučuju Handy Geocaching do mobilu, koukneš co je v okolí a vyrazíš ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#24 koohan

koohan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2008 - 0:23

budu za problemove dite, ale handy geocaching nepracuje pod winMobile zcela korektne. Na mem tytnu II treba ani neni schopny pouzit integrovanou GPS
  • 0

#25 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2008 - 7:47

koohan napsal/a:
budu za problemove dite, ale handy geocaching nepracuje pod winMobile zcela korektne. Na mem tytnu II treba ani neni schopny pouzit integrovanou GPS


Ale tenhle problém je regulérní a lze to bez potíží probírat na fórech, jen ve správném vlákně, o Handy Geocachingu. Mimochodem, já ho používám jen ke zjištění co je kolem, vlastní navigování nechávám na GPSce.

Možná bude čas věnovaný rozběhání Handy Geocachingu kratší, než čas věnovaný získání a aktualizacím kompletního seznamu keší ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2008 - 8:14

koohan napsal/a:
nj, chapu ze nekdo se sedmi sty prispevky ve foru a titulem nemuze radit nekomu kdo ma ctyri...


Trosku se mylis. Nejde o zadny titul, ale o funkci. Navic tuto funkci mam jen tady, ve forech o Geogetu, coz je snad pochopitelne.

A tu hromadu prispevku jsem nasbiral oper prevazne zde, ve forech Geogetu. A jde hlavne o prispevky, kteryma Geoget podporuji. Takze jde tezko rict, ze bych nekomu neradil...
  • 0

#27 koohan

koohan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2008 - 9:31

jasne, mate pravdu. Omlouvam se, nemel jsem rejpat.
  • 0

#28 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2008 - 23:56

asi položím stupidní dotaz, ale holt nevím, jak dále: mám HTC TyTN II. Představovala jsem si, že si stáhnu všechny keše k dnešnímu dni a natáhnu je do GeoGet-u. Povedlo se. Dále jsem si stáhla všechny pict pro on-line export do HTML- povedlo se. Nastavila jsem si okruh 50km k home souřadnicím, supr, filtr funguje. Po exportu do HTML opět vidím jen názvy keší a link na internet. :o Chtěla jsem si nahrát jen html listing, něco podobné, co např. generuje Skryšotlač jako HTML ale v trochu jednodušší verzi. Není problém používat internet, ale více by se mi líbilo mít komplet data přímo v HTC bez nutnosti použít internet. ;) předem díky za radu
  • 0

#29 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2008 - 8:16

hmm, taxem se s tím poprala a už mám v HTC stažené přesně to, co jsem chtěla. Mohu si přečíst listing jakekoli keše, která byla publikována, bez nutnosti připojení na net. Samozřejmě musím pravidelně aktualizovat o ty nejnovější, ale to nebude problém. Tak dnes jsou všechny keše schované pod vrstvou sněhu B).
  • 0

#30 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2008 - 11:37

Prosím o radu: nevím proč, ale při prohlížení exportovaných dat OFFLINE v PDA si prohlížeč sahá na net. Taky netuším, proč se při exportu OFFLINE neexportují mapy, resp. složka MAPS je po exportu prázdná. V GeoDetu se na mapy.cz zobrazí moc pěkná mapka s jednotlivými body STAGE, což je docela praktické. Lze tedy nějak v exportu OFFLINE zadat parametr na stahování mapek? předem díky ;)
  • 0

#31 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2008 - 17:54

Do offline se exportuji listingy, a pokud sis zapla generovani mapek do listingu (viz 'settings' v Geogetu), tak budes mit mapky i v offline exportu. Vypada to tak jak vidis na ukazkovem obrazku zde: http://geoget.ararat.cz/doku.php/about (akorat v PDA se ti to smrskne do uzsiho sloupce a mapky mas nad sebou...)

proc ti prohlizeni offline v PDA saha PDA na web, to veru netusim. me to na web nesaha, pokousim se z listingu vykousat vsem, co by to mohlo zpusobovat. Dela ti to u vsech, nebo ti to dela jen u nejake konkretni kesky? (ktere?)
  • 0

#32 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2008 - 22:40

to HaLuMa: díky moc, ted už to mám i s mapkama. Mám ted kese z celé CR i s mapkama. No prostě SUPR. Docela to trvalo vyexportovat všechny keše, ale výsledek je fakt povedený. B)
  • 0

#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2008 - 22:45

Napoprve to trva vzdycky dlouho. Priste uz mas mapky stazene, takze se ti nahravaji jen u novych kesi nebo u tech, kde se zmenily souradnice ci pridaly waypointy. Stejne tak obrazky, jak jsou stahnute, uz se znova netahaji. Takze priste to generovani bude o dost rychlejsi.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama