Přejít na obsah


Fotka

Import poznámky - prosba na Lu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 23:52

Omlouvám se, že to vytahuji znovu. Doufám, že je to snad programovací drobnost. Měl bych opět prosbu, zda by šlo přidat do importu nálezů z txt tu drobnost importu textu do poznámky. Tzn. doposud je GCXXXX;date;time a já bych prosil o rozšíření na GCXXXX;date;time;note s importem note do poznámky. Dík za případné zvážení této úpravy, třeba by to bylo plus i ostatním.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2007 - 7:33

Duvod, proc jsem to jeste neudelal, je prosty... zapomnel jsem na to. ;)
  • 0

#3 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2007 - 7:39

Důvod, proč jsem to zase vytáhnul je stejně prostý....myslel jsem si to. B) Moc díky za trpělivost a ochotu vycházet vstříc. Pozn: Předpokládám, že není problém použít poznámku jako proměnnou při exportu. Dotaz: Šla by i možnost mít poznámku jako další sloupec v základním okně GG?
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2007 - 7:57

Poznamka pochopitel;ne jako promenna pri exportu je, podivej se tady ve foru na dokumentaci k exportnim skriptum, zvlaste pak na promennou GC_Comment ;) Ale protoze poznamka je koncipovana jako text libovolne delky, klidne treba dva odstavce textu, videl bych jeji zacleneni do sloupecku jako ponekud problematicke.
  • 0

#5 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2007 - 8:27

HaLuMa napsal/a:... jako text libovolne delky ...


Na tu situaci, že by bylo divné mít v databázi najednou sloupec široký přes dvě obrazovky kvůli délce textu poznámky jsem taky myslel....ono mi vlastně ani tak nejde o to zobrazení poznámky, ale spíš o možnost to abecedně seřadit podle poznámky. Stále pošilhávám po možnosti exportu nalezených pro Ozi - v poznámce mít číslo nálezu, udělat filtr nalezených, seřadit podle poznámky a poslat ven přes export wpt soubor pro oziho s GC_Comment do názvu waypointu. Nad jakoukoliv mapou v Ozim pak lze vidět jak to přibývalo. ...ale to se jen snažím přihřívat polívčičku B) .......juj, teď mě ale napadlo, že to bych mohl "obejít" vygenerováním časů nálezů - tzn by se mi to seřadilo datumy a časy vzestupně, a v exportu bych to normálně načísloval a mělo by to mít stejný výsledek. Moje touha mít v poznámce číslo nálezu by pak byla pro kontrolu, že je vše ok. Jak prosté. :)
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 12:21

Tak v bete 31 uz jdou importovat ty poznamky z textaku nalezu.
  • 0

#7 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 13:01

Halelujá, nebo haleLUjá? Díky...;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama