Přejít na obsah


Fotka

Google earth - prestal mi fungovat .kml geocaching browser


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2007 - 19:46

Po ty jejich novy verzi stranek mi prestal fungovat ten .kml file co se stahuje z geocaching.com, pise to podivnou chybu a nezobrazuje cache. Mate nekdo podobny problem, priúpadne radu, jak na to?
  • 0

#2 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2007 - 19:51

Hehe, další bug na nové verzi webstránek, není první ani poslední, viz toto GS fórum.
Čili vyčkat, vyčkat - už tam po intervenci mnoha cacherů (i mé) slíbili řadu věcí opravit, tak snad...
Každopádně já Google Earth nepoužívám, ale je možné, že pomůže jen stažení nového "zdroje" z GC.com profilu - konkrétně zde: Download Geocache browser in Google Earth . Pokud to nepomůže, tak to do toho fóra připiš, pokud to tam už není.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#3 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2007 - 19:58

Tak to uz jsem zkusil predtim a nic..... proto pisu sem, nevim, co s tim.... pripisu to do fora na .com..... Tam uz to asi tusi... Expect some downtime today while we switch back and forth between the old code and the new code. If things go well over the course of the day we'll leave the new site changes online. If you see anything odd please post it in the Geocaching.com Web Site discussion forums. A maji tam mou pripominku, schvalne, co se stane...
  • 0

#4 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2007 - 14:44

Hmm, dneska se na foru na .com objevila hlaska working on it, od groudspeak technical support... tak snad.... Jojo, bugu maji prehrsel, proc ty stranky vubec predelavali, kdyt to chodilo pomerne slusne.... chjo, to si zase nekdo neco usmyslel...
  • 0

#5 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2007 - 19:15

A je tu dalsi bug v google earth, nektere cache, napriklad minarjova sportem ku zdravi na strahove nebo obchvat mesta jih nejdou otevrit. Ostatni fungujou ok. Problm pretrvava i po stazeni nove pq.... Uz maji report o dalsim bugu na .com foru, tak pokud nekdo mate podobny problem....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama