Přejít na obsah


Fotka

Routovatelná uliční mapaČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2004 - 17:31

Jak jsem se dozvěděl, je teď horkou novinkou routovatelná mapa ČR pro přístroje Garmin (prostředí MAPSource).
Vypadá to velmi dobře. Více informací na http://www.gpscentrum.cz/ATLAS10R.htm
Hledám někoho, kdo by si ji se mnou koupil na půl. Software je registrován na sériové číslo GPS a k jednomu software lze registrovat dva přístroje. Nechce se mi samotnému dávat 6500,- Kč
Najde se někdo?


  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2004 - 11:23

Byly časy, kdy jsem o tom uvažoval, ale vzhletem k tomu, že mám topo 50, kde je ve verzi 2 ta uliční síť taky (ale zmizely lesní cesty, které mi u topomapy přijdou docela důležité:-) ), tak by to routování moc velký přínos nebyl, ne za 3300 a za plnou cenu 6500 už vůbec ne. Takže Pikodas na mně nevydělá, kdyby dal upgrade z topo na tuhle uliční, tak bych uvažoval velmi vážně. Nebo nejlepší by byla routovatelná topo mapa jako je Canada Topo ve vynikající podrobnosti, která mimochodem stojí polovinu co uliční ČR, v Kanadě samozřejmě, ne u nás :-) Zatím čekám, co se objeví v nové verzi Metroguide a CitySelect. Když už je tam 5 českých měst, třeba přibude něco dalšího :-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2005 - 9:25

Pokud máte zájem o ATLAS10R, tak mám jedno sériové číslo volné. Já zase sháním topo50.Nevíte o nějaké možnosti? S pozdravem O.Uher. Jak jsem se dozvěděl, je teď horkou novinkou routovatelná mapa ČR pro přístroje Garmin (prostředí MAPSource).
Vypadá to velmi dobře. Více informací na http://www.gpscentrum.cz/ATLAS10R.htm
Hledám někoho, kdo by si ji se mnou koupil na půl. Software je registrován na sériové číslo GPS a k jednomu software lze registrovat dva přístroje. Nechce se mi samotnému dávat 6500,- Kč
Najde se někdo?


  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2004 - 12:38

ahoj
pozri si na pandore konferenciu "vse o gps cesky".
z tej mapy su ludia dost sklamani, aby si nebol aj Ty.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2005 - 11:11

Byly časy, kdy jsem o tom uvažoval, ale vzhletem k tomu, že mám topo 50, kde je ve verzi 2 ta uliční síť taky (ale zmizely lesní cesty, které mi u topomapy přijdou docela důležité:-) ), tak by to routování moc velký přínos nebyl, ne za 3300 a za plnou cenu 6500 už vůbec ne. Takže Pikodas na mně nevydělá, kdyby dal upgrade z topo na tuhle uliční, tak bych uvažoval velmi vážně. Nebo nejlepší by byla routovatelná topo mapa jako je Canada Topo ve vynikající podrobnosti, která mimochodem stojí polovinu co uliční ČR, v Kanadě samozřejmě, ne u nás :-)
Zatím čekám, co se objeví v nové verzi Metroguide a CitySelect. Když už je tam 5 českých měst, třeba přibude něco dalšího :-)


U Picodasů nabízejí Atlas 10R se single licencí za 3500,-
V CitySelect 7.0 je pouze západní část ČR po Prahu - ještě to asi bude chvilku trvat, než to slušně pokryjou...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2005 - 1:01

Pokud je volne seriove cislo na ten ATLAS 10R, tak kolik by to tak koštovalo?radomil@yahoo.com[quote]Pokud máte zájem o ATLAS10R, tak mám jedno sériové číslo volné. Já zase sháním topo50.Nevíte o nějaké možnosti? S pozdravem O.Uher.Jak jsem se dozvěděl, je teď horkou novinkou routovatelná mapa ČR pro přístroje Garmin (prostředí MAPSource).
Vypadá to velmi dobře. Více informací na http://www.gpscentrum.cz/ATLAS10R.htm
Hledám někoho, kdo by si ji se mnou koupil na půl. Software je registrován na sériové číslo GPS a k jednomu software lze registrovat dva přístroje. Nechce se mi samotnému dávat 6500,- Kč
Najde se někdo?

[/quote][/quote]
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama